Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszeliście o tym tajemniczym filmie?


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisałam szpital psychiatryczny w Otwocku,od razu mi się pojawiło oczom to zdjęcie. http://fotografiaindustrialna.blox.pl/resource/zofiowkazakladpsychiatryczny.jpg

Mi się wydaje,że wśród internautów była osoba lub osoby,które były tam już i wiedziały,gdzie było nagrywane. Jest dużo osób,które odwiedzają takie miejsca opuszczone. Mnie osobiści przerażają takie miejsca,bo za dużo się filmów naoglądałam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jaki jest cel tego filmu? Genialny żart, dziwna reklama a może prawdziwy przekaz?

Reklama nowego leku na paranoję. Ci, którzy najwięcej rozkminili, dostaną roczny zapas za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie myślisz, wystarczy parę komórek gromadzących takie dane a reszta pozyskuje u nich informacje,

 

A Ty w ogóle czytasz to co piszesz? :lol: Najpierw sam piszesz, że prawdopodobnie za tym filmem stoją twórcy jakiegoś badziewiaszczego i pewnie niskobudżetowego serialu, ale już ci sami twórcy mają wtyki na całym świecie, w którym w większości państw obowiązuje podobne prawo (co za różnica ile jednostek byłoby poinformowanych, jakby nie było, to byłoby tego od cholery) Mało tego to zrobili to w kilka minut a w Polsce wiedzieli już o tym nawet przed jego powstaniem :lol:

Hahah, musieli mieć mega zaufanie do niezawodności systemu :lol:

Szkoda, że przy tak dużym zachodzie włożyli go już mniej w promocję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creepypasta

 

Bardzo prawdopodobne,

jaki jednak nie byłby cel tego filmu to i tak uważam to za świetny pomysł.

W końcu mamy do czynienia z czymś co pobudza ciekawość poznawczą i prowadzi do aktywności umysłowej

Początkowo myślałam, że mam do czynienia z czymś jedynym w swoim rodzaju, ale później doczytałam, że istniały już w sieci podobne zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×