Skocz do zawartości
Nerwica.com

Program o lekomanii TVN Style - niedziela 15.11.15 godz.23.1


Przemek_44

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy w dobrym miejscu (?), ale chciałbym, aby było to dobrze widoczne

 

Uwaga! W TVN Style (Miasto Kobiet) – niedziela (15.11.2015) godz.23.15

powtórka programu z ostatniej środy o in vitro

oraz o uzależnieniach od leków uspokajających i nasennych (benzodiazepin)

program będzie też emitowany w

poniedziałek (16.11.) – godz. 12.20

wtorek (17.11.) – godz. 13.55

a po powtórkach będzie w internecie online przez 1 tydz. w Playerze (nie wiem, czy odpłatnie, czy free (?)

 

Z tego co słyszałem (jeszcze nie oglądałem) w programie wzięły udział zarówno osoby uzależnione od leków, jak i specjaliści leczenia uzależnień, ponoć został też pokazany fragment filmu pt „Tableciarze”, no i prawdziwy rarytas ! he he :):):), krótkie nagranie rozmowy telefonicznej ze mną:) (byłem zaproszony do udziału, ale odmówiłem, zgodziłem się tylko na telefon). W trakcie nagrywania produkowałem się całą godzinę, a puścili ponoć tylko kilkanaście sekund :( ot i cala telewizja, ale dobre i to, bo chyba wreszcie coś ruszyło w tym temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też się jeszcze wkleję :mrgreen:

 

Jeśli ktoś obejrzał ten program w TVN Style (Miasto Kobiet) , dziś wtorek (17.11) jeszcze jedna powtórka o 13.55 i chciałby wyrazić jakąś swoją opinię na temat samego programu, albo problemu uzależniania od leków to podaję link do miniforum na portalu TVN Style ..Można się tam wypowiedzieć po zarejestrowaniu, co w sumie zajmuje 2 minuty..

 

Uwaga! Program od jutra będzie wrzucony do internetu i przez 1 tydzień emitowany w Playerze za darmo, ale tylko dla posiadaczy telefonów w T-mobile..

 

Bardzo ciekawa i moim zd prawdziwa wypowiedź eksperta zaproszonego do programu (p. Rutkowski - terapeuta uzależnień - nie detektyw!) który powiedział, że ludzi uzależnionych od benzodiazepin i nasennych leczy się najtrudniej, ze wszystkich nałogów, ponieważ nad tymi specyfikami, ich dobrą efektywnością, czystością, malotosksycznością pracują całe wielkie koncerny farmaceutyczne na świecie, a samo uzależnienie występuje pod przykryciem białego, lekarskiego kitla i stetoskopu, co daje poczucie bezpieczeństwa i właściwego leczenia..

 

Powiedział też, że uzależnienie od benzodiazepin jest o wiele gorsze od uzależnienia od heroiny i że wszystkie syntetyczne narkotyki były kiedyś lekami

 

http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/jakie-reguly-gry-obowiazuja-podczas-walki-w-kisielu,185341.html#forum-30770391

 

jedyna okazja powiedzieć "to i owo" na temat samego problemu, może ktoś z "władnych" to zauważy, puknie się w głowę i lekomanii zaczną mieć swoje oddzielne fundusze w publicznej służbie zdrowia na odtruwanie, leczenie, na swoje grupy terapeutyczne, programy, a nie błąkać się po dziwnych przypadkowych miejscach, na doczepkę..

 

BENZYNIARZE i nie tylko benzyniarze liczę na wasze głosy w dyskusji i NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!! :mrgreen: a tabletki w kiblu! Lub tylko doraźnego stosowania (jak ktoś potrafi ?!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×