Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zolpidem alkohol problem


Elem1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem i jest coraz gorzej od 3 lat jestem uzalezniony od zolpidemu , od alkoholu dluzej. Cierpaielm na newice i uciekalem w alkohol. Doszlo do tego ze pije po 5-7 piw dziennie a na wieczor biore po 6 tabletek zolpic czy nasen na spanie tak silnie mnie fizycznie uzaleznily. Ostatnio jak wiecej wypilem ze urwal mi sie film wziolem 14 tabletek masakra :( bylam raz na detoksie ale sie wypisalem i zaluje. Rano jak sie budze silny kac zespol abstynencyjny drzenie leki wymioty i zaczynam pic to przechodzi wszyztko Teraz mam ciag alkoholowy pije uz z 3 tygodnie dziennie. Jak z tym skonczyc , jak to ograniczyc bez szpitala. Mam prace niecchce sobie tego zawalic . Poradzcie cos jak rzuic alkohol i te leki na senne bo jaj juz nie daje rady. Mysle wlasnie nad detoksem jakims

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za dobre slowa ;) ja z tym walcze proboje brac jak najmniej ale jak wieczoem nie wezme zawoty glowy wymioty panika masakra. Robie tak ze biore jednorazowo 2 tabletki i po paru godzinach dorzucam po jednej jak mi schodzi Problem w tym ze doleawam ciagle alkohol i jestem do tego pijany temu taki kac na drugi dzien ze sie rano ruszyc nemozna. Chyba bez detoksu nie dam rady z tym ;/ a co jest dobre zeby zmniejszyc sam zolpidem jak mowisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja rownież mam problemy z nadużywaniem zolpidemu i obecnie objawy mnie przerastają. Szukam jakiejś placówki/detoksu/szpitala w którym mogłabym odstawić ten lek. Czy ktos moze mi polecić jakis dobry ośrodek. Najlepiej na terenie woj. Śląskiego lub małopolskiego ale inne tez wchodzą w grę oczywiście. Moj psychiatra sam mi kazał znalesc sobie ośrodek na internecie co jest chore a najgorsze ze poki co bezskutecznie mi to wychodzi. Prosze o jakiekolwiek informacje odnośnie ośrodków leczenia uzaleznien od benzodiazepin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma tolerancji to maksymalnie 1,5, a najlepiej jedna. Ten lek nie dziala tak, ze im wiecej, to lepszy efekt. Przeciwnie, wraz ze wzrostem dawki wzrasta prawdopodobienstwo popelnienia rzeczy STRASZNYCH. Po zolpidemie nabiera sie ochoty na dorzucanie roznych innych srodkow, zwiekszania dawki, palenie papierosow, picie alkoholu. Po chwili mozna utracic kontrole nad swoim zachowaniem. Mysle, ze po kilku zolpidemach i alkoholu mozna nawet kogos lub siebie zabic. W glowie mi sie nie miesci, ze to jest legalny srodek. Poza tym zolpidem ma swoje skutki uboczne: 1) obnizony nastroj na zejsciu 2) kac gigant po zmieszaniu z alkoholem - przede wszystkim koszmarny bol glowy. 3) nudnosci - w szczegolnosci po wiekszych dawkach lub z alkoholem 4) biegunka gdy zazywany z alkoholem.

 

Uwazajcie na ten specyfik, dzieci. Zazywac z glowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jem zolpidem jakies 2 lata... mniej wiecej teraz jem 1-1,5 na sen, ewentualnie nad ranem dorzucam 0.5-1... Uzalezniłem sie głownie przez to ze usniezał mi bole kregosłupa (jak reka odjał pewnie miałem okurczone miesnie) . Suma sumarum teraz nie moge za bardzo zasnac bez tego...

Rzadko wezme w dzien 0.5 jak mam wyjatkowo złe samopoczucie... alo chce sie zdrzemnac w dzien 0.75-1.5. Ograniczam sie jak moge (ale sporadycznie to i z 1-2 piw potrafie wrzucic) w zasadzie normalnie zyje ale czuje ze przez Zolpidem czuje nieraz okresowo potworne zmeczenie, lekkie pogorszenie pamieci i ogólnie sampoczucia. Czuje ze ostatni dzwonek i trzeba to rzucic. Jest szansa wyjsc z tego samodznielnie przy uzyciu prometazini? Zastapienie zopiklonem wchodzi w gre ? A moze jakies antydepresanty ? Co na podreperowanie pamieci po tym ?

Pomózcie jak mozecie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×