Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny erotyczne ze znanymi kobietami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Takie sny,ma większość mężczyzn.Ja mam też,ale dlaczego mi się śnią kobiety.Takie jak,aktorki,piosenkarki,czy sportsmenki.Parę dni temu,śniła mi.Katarzyna Ankudowicz.Nie znam,jej.Mimo,to sen,był dość odważny.

Co,to może znaczyć ? Czy mam sobie szukać dziewczyny w świecie gwiazd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje. Pozostaje Ci tylko wskoczyć w garniak, kupić kwiatki i czekoladki i lecieć szukać wybranki na najbliższy wydział astronomii.

ja bym tam walił jak w dym do NASA od razu :mrgreen:

 

No tak. Nie ma to jak piękności w stanie nieważkości :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ją, ona była w poprzedniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" :great:

 

No wiadomo, że nie znamy ich osobiście, ale poprzez oglądanie seriali i dzięki informacjom z netu mamy bardzo konkretne wyobrażenie tej osoby, a to dla podświadomości wystarczy.

 

Ale myślisz, że to prorocze? Że poznasz kogoś sławnego? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sny,ma większość mężczyzn.Ja mam też,ale dlaczego mi się śnią kobiety.Takie jak,aktorki,piosenkarki,czy sportsmenki.Parę dni temu,śniła mi.Katarzyna Ankudowicz.Nie znam,jej.Mimo,to sen,był dość odważny.

Co,to może znaczyć ? ...

Myślę, że to może być stalking.

Powinieneś zawiadomić prokuraturę o uporczywym nękaniu Cię we śnie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliskość z kobietą to potrzebach psychologiczna, jeżeli jej nie zaspokajasz, podświadomość próbuje Cie do tego namówić. Dalajlama, choć cnotliwy, ma sny erotyczne i sny o przemocy. Katolik powiedziałby, że go diabeł kusi. A ja bym powiedział, że natutra jest nieubłagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ją, ona była w poprzedniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" :great:

 

No wiadomo, że nie znamy ich osobiście, ale poprzez oglądanie seriali i dzięki informacjom z netu mamy bardzo konkretne wyobrażenie tej osoby, a to dla podświadomości wystarczy.

 

Ale myślisz, że to prorocze? Że poznasz kogoś sławnego? :mrgreen:

Kto wie :bezradny: nie wiem.A,nawet gdybym spotkał,na przykład Ewę Gawryluk.To,bym powiedział dzień dobry.I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sny,ma większość mężczyzn.Ja mam też,ale dlaczego mi się śnią kobiety.Takie jak,aktorki,piosenkarki,czy sportsmenki.Parę dni temu,śniła mi.Katarzyna Ankudowicz.Nie znam,jej.Mimo,to sen,był dość odważny.

Co,to może znaczyć ? ...

Myślę, że to może być stalking.

Powinieneś zawiadomić prokuraturę o uporczywym nękaniu Cię we śnie. :lol:

Tak ? A ja mi się przyśni,pani prokurator ? :lol: choćby Beata Jankowska-Syk (ta z Lublina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliskość z kobietą to potrzebach psychologiczna, jeżeli jej nie zaspokajasz, podświadomość próbuje Cie do tego namówić. Dalajlama, choć cnotliwy, ma sny erotyczne i sny o przemocy. Katolik powiedziałby, że go diabeł kusi. A ja bym powiedział, że natutra jest nieubłagana.

Neon.Ma też sny,mroczne i straszne.Kiedyś,śnił mi się cmentarz.Taki ponury,jak z najgorszego horroru.I był tam kruk,który zamiast swego łba...miał ludzko trupią czaszkę.Nie wiem,co to znaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę neon prawisz, natura jest niebłagana, jak człowiek głodny to je a jak nie może zaspokoić głodu to śni o jedzeniu i tak samo jest z seksem, nie ma seksu więc się śni seks. Choć ci co mają bogate życie seksualne też mają sny erotyczne.

 

detektywmonk swoją drogą chciałbym co drugą noc sen erotyczny.

Właśnie detektywmonk nie spamuj :nono: tylko edytuj posty ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×