Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żyć na nowo mając 24 lata?


hamster91

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się w poniedziałek 26-ego... dyrektor podziękował mi za dalszą współpracę i nie jest zainteresowany daniem mi umowy na czas nieokreślony. Jedyny plus tego jest taki, że chociaż mnie o tym poinformował, choć nie musiał. Od 1-ego listopada nie mam pracy. Na głowie wynajem pokoju. Muszę zerwać umowę przed jej końcem. Niby w umowie nie ma aneksu informującego o dodatkowej opłacie związanej z przedwczesnym rozwiązaniem umowy, ale boję się, że może coś z tego wyniknąć. Nie mam pieniędzy, aby opłacać szkołę zaocznie. Ledwo w listopadzie spłacę długi z MPK i opłacę kolejny miesiąc szkoły. U rodziców dług na 3000 zł.

 

Od wtorku jestem na urlopie- płatnym, gdyż nie wykorzystałem 3 dni. W piątek oddaję dokumenty, rozliczam się i koniec,

 

Od wtorku siedzę przy wódce, zdesperowany rozsyłając CV tam gdzie jest to możliwe. Alkohol mnie odprężą... tyle pochwał, zasług, zaufania. Robiłem 3 osoby.

 

Powód mojego zwolnienia- firma upada, brak zleceń. Lepiej wywalić młodego mającego 24 lata, który znajdzie pracę, niż osobę, która pracuje dłużej niż ja żyję...

 

Ale powstał przeciek i znam powód- nie jestem ksenofobem, ale zamiast zatrudnić polaka, któremu płacili 2100 netto, wolą zatrudnić dwóch ukraińców, którym dadzą po 900 na rękę.

 

Nie mogę się podnieść po porażce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamster91, mam identycznie teraz. Też mi nie przedłużyli umowy i w zasadzie od dzisiaj jestem bez roboty wczoraj byłam ostatni dzień. U mnie to inna bajka bo wolą zatrudniać stażystów z urzędu pracy, którym nie muszą płacić bo robi tu PUP więc mają darmowego pracownika. Jednym słowem ch.ujowy okres bo przed końcem roku trudno będzie coś znaleźć :twisted: Trzeba spiąć dupe i szukać czegoś niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamster91, nie należy Ci się jakiś zasiłek ? jakies 600 zł czy cos, nie orientuje się dobrze. Co do umowy o pokój, to musi tam być cos takiego jak okres wypowiedzenia umowy. Tym się zresztą nie martw, jak powiesz ze straciłes prace i nie masz czym płacic, to Cie sami z pokoju w.ypierdola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×