Skocz do zawartości
Nerwica.com

Była dziewczyna i moja matka spiskują przeciwko mnie :(


barolek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,odrazu przejde do konkretów otóż ostatnio rozstałem się z dziewczyną (ja to zakończyłem,poprostu już nic nie czułem) i wszystko było by ok gdyby nie to że moja ex wypisuje dalej do mnie dlaczego ją zostawiłem,że ona dalej mnie kocha,żebym dał jej drugą szanse (oczywiście wszystko jej wyjaśniłem w cztery oczy) oraz zaczeła nawet pisać do mojej matki jaka to ona jest zraniona,że ona dalej mnie kocha itp a moja matka z tego co widzę jest bardziej za nią niż za mną :( nie potrafi zrozumieć że ja już nic nie czuję bo przecież ona jest ułożona,fajna.. ale jednak nie dla mnie.. powoli mam tego wszystkiego dość :( niewiem co robić :( ktoś pomoże?

Aha zapomniałbym,ostatnio przypadkiem widziałem ich rozmowę na fb to moja matka chcę ją zaprosić do nas żeby się ze mną spotkała a ja tego nie chcę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta dziewczyna nie ma za grosz honoru?! Nie chcesz jej widzieć i mieć z nią nic wspólnego to niech da Ci spokój :roll: matce powiedz by nie wtrącała się do Twojego zycia i nie chcesz mieć z tą dziewczyną nic wspólnego i swoim postępowaniem jeszcze bardziej Cię zraża i do siebie jako matki bo przecież winna uszanowac Twoja decyzję i do tej panny. Nie zaczniesz jej kochac na zawołanie bo ona tak chce i Twoja matka. W końcu bez przesady matka nie powinna sie wtrącać w ogóle a panna winna zrozumieć, ze nic na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah niektorzy ludzie to maja dosyc unikalne specyficzne problemy :P, wyobrazilem siebie w tej sytuacji, o ja :uklon: brawa za cierpliwosc

 

ta dziewczyna mysli az nadto o sobie, co tam bede namawiac matke ex, byle zebym tylko dostala to czego chce

 

zgadzam sie z tym co powiedzial kot, i drugi kot, khaalesi :P, mozesz gdzies wyjsc wtedy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×