Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam pojęcia co to jest, proszę o szybką pomoc!


Kenchii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem, ponieważ codziennie w szkole muszę iść do toalety z powodu biegunki, nie jest to normalna biegunka ponieważ przed szkołą załatwiam sie 3-4 razy i się stresuje że mi sie w szkole zachce, mam 17 lat i borykam sie z tym od 2 klasy gimnazjum, byłem z tym u psychologa, zalecił mi tabletki uspokoajające i lacidofil ale nie pomaga, wizytę u terapeuty mam 12 listopada więc jeszcze troche sobie poczekam ale wątpie że coś da, próbowałem melisy itp czytałem różne rzeczy na forum ale nie znalazłem nic na leczenie, jeżeli istnieje to bardzo proszę o napisanie na PW lub podesłaniu tematu, odechciewa mi się przez to żyć, na lekcji nie każdy nauczyciel pozwala na wychodzenie do toalety a na przerwie jest wstyd gdyż w każdej chwili ktoś może Cię usłyszeć lub zauważyć, proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenchii, a badania robiłes sobie jakies na jelito, na trawienie itp. moze to choroba jaks, jesteś młody ,ale młodzi ludzie tez chrują na dziwne choroby, najpierw sprawdź czy nic ci nie JEst powazniejszego a później będziesz wiedział ,ze to nerwica , i nie dAJ SIE SPŁAWIC LEKARZOM BO W TAKIM WIEKU NIC CI NIE JEST BO LUDZIE CHORUJA W RÓZNYM WIEKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenchii, nerwica. Niech lekarz przepisze na recepte loperamid, a mozna bez recepty kupic o mniejszej dawce chyba laremid. Nie pamietam juz ktory ale jeden jest na recepte a drugi bez (lek p/biegunkowy). I terapia u psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie tylko mi sie zachciewalo od razu po wyjsciu z domu i wsiadce do autobusu. trwało to z dwa tygodnie i podobnie jak ty ciagle sie balem ze mi sie zachce. znalazlem sposob, takie moje male placebo.. zaczalem jest wegiel (tabletki) i bedac przekonany ze pomoga po prostu nie myslalem ze mi sie zachce i nie chcialo sie. moja rada po prostu o tym nie mysl.

pozdrowienia i powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×