Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Gość Aokigahara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie czy ktoś odstawił z dnia na dzień Anafranil? Ja od wczoraj nie biorę leków (Anafranil 75: 1-0-1 i Lamitrin 25: 2-0-2), po prostu. Mija 24 h od ostatniej dawki nic się nie dzieje. Czy mam się jeszcze czegoś spodziewać czy już raczej nie? Ten zestaw brałem 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aokigahara, Twoje leczenie farmakologiczne trwało 2 miesiące, czy po prostu ten zestaw leków brałeś przez 2 miesiące? Nawet jeśli po jednej dobie od odstawienia leków nie pojawiły się żadne skutki uboczne, nie można być pewnym, że jakieś dolegliwości się jeszcze nie ujawnią. Czego Ci oczywiście nie życzę. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę się od czterech lat. Ten zestaw brałem dwa miesiące. Przez ten czas miałem prawie dokładnie co 2 tygodnie zmianę o 180 stopni. Raz było naprawdę super a potem w dół i znowu d ogóry. Szczerze mówiąc to tym nagłym odstawieniem chciałem zrobić sobie krzywdę, ale jak widać chyba nic z tego. Tylko w sumie po co to brać jak nie ma różnicy? Wcześniej brałem w róznych dawkach i kombinacjach: Escitalopram, Wenlafaksynę, Depakinę, Zomiren, Hydroksyzynę, Lamotryginę (to moje trzecie podejście do lamo), Ketrel, Promazynę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela, na razie kolejny dzień bez sensacji. To nie to co wenla, która po 2-3 godzinach opóźnienia we wzięciu leku już dawała znać o sobie. A z wenli też przeskoczyłem z marszu na Anafranil bez problemu się to odbyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×