Skocz do zawartości
Nerwica.com

czołem;)


MYSENCJA

Rekomendowane odpowiedzi

Pozstanowiłam dołaczyc do tego forum

Lecze sie ponad 7 lat..ale bezustannie cierpie, podswiadomie czuje , ze ta choroba zakorzeniła sie we mnie na dobre i nigdy mnie nie opusci.

Zawsze bedzie czescia mnie, we wszystkim co robie lub chce zrobic ona ukazuje swe oblicze, jest nierozerwalnie zwiazana ze mna i czasem myśle, ze mna manipuluje...Czasem naprawde nie mam siły..mysli "s"..tyle to juz trwa, a konca nie widac.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Wiesz..ja znam siebie sprzed choroby i wiem ile mogłam i jak moje zycie wyglądało przed choroba.Zdaje sobie sprawe, ze choroba absolutnie mnie pochłoneła, co nie znaczy ze przesłoniła mi zycie.Oczywiscie wiele teraz od niej zalezy..wiem, ze mną manipuluje i daje mi poczucie bezwłAdu ., a z drugiej strony moja walka tym silniejsza, ze nie straciłam nigdy swiadomosci nad jej siła..co tym samym oznacza, ze jej czujnosc głeboko obserwuje, choc kontrolować nie moge..ale walcze..a to juz coś, choć czasem to walka z samą soba..czasem z wiatrem, ale w pełni świadomości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć MYSENCJA, miło Cię poznać.

 

Choroba na pewno Cię zmieniła ale też na pewno na lepsze. Spójrz, jak dojrzałaś, jaka stałaś się silna, co osiągnęłaś w ciągu tych siedmiu lat. Jeśli pozwolisz tej paskudzie rządzić sobą, to znaczy, że dżejem miała rację:

 

Wygodnie jest mysleć, że jesteśmy skazani na naszą chorobę. Czujesz się zmanipulowana, gdyż tak naprawdę na to pozwalasz.

 

Ale Ty masz wybór. Potrzebna Ci wiara w siebie, a na pewno zwyciężysz.

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×