Skocz do zawartości
Nerwica.com

brintellix


afi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa......i pierwszy raz na jakimkolwiek forum,dużo czytałam co piszecie.... teraz ja . Z zachwytem i recepta pobiegłam wydać 176 zł,następnego dnia już połknęłam pierwszą tabletkę.....i zaczęło się. Bliskość toalety była konieczna ,ponieważ nawet jeśli coś wypiłam musiałam tam biec,okropne bole głowy z jakimiś strzałami,bez propranololu nie dałabym wytrzymać nawet kilku godzin,zauważyłam tez takie ogólne rozdrażnienie z lękiem,bóle stawów i mięśni..ale powiedziałam sobie,objawy oboczne zapowiadali więc ..biorę dalej .Dzień następny nadal biegunka,z sercem czyli tak 120 /min,ból głowy nie do zniesienia.....ale najgorsze to pobudzenie i lęk, ....mogę powiedzieć,że skutki uboczne rozkręcały się.Trzeci dzień.,biegunki nie ma ,natomiast w nocy budziły mnie skurcze brzucha,taka forma bólu.

Psychicznie coraz gorzej....bałam się,ze wpadnę w panikę...wewnętrzne udręczenie..nie wiem jak to opisać.....płaczliwość i cała rozedrgana.Aha ..lęk przed wyjściem z domu.4 dzień..i ostatni ......psychicznie nadal rozdrażnienie ,płacz,lek,aha zapomniałam zero apetytu właściwie 4 dni nie jadłam. Dzisiaj nie wzięłam.......nie dałam rady,zbyt bałam się ,ze wszystko jeszcze bardziej się rozkręci. Po głodówce trochę schudłam,jedyny pozytyw. Zanim wydacie 180 zl,pomyślcie.....a może akurat u was będzie ok, ja przedstawiłam swoje doświadczenia.......pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bije się z myślami.....a jak było u Ciebie? Nie wiedziałam ,ze lek jest silny....lekarka dala mi Parogen i rp własnie na brintellix ,gdyby udało mi się go zdobyć,wtedy Parogen /40/miałam odstawić i wskoczyć na ten nowy lek. Więc wskoczyłam. Możesz napisać coś więcej o Twoich początkach? Może jednak tak jak sugerujesz wziąć mniejszą dawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×