Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to napewno nerwica ?


antekjames

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kiedys juz tu pisalem ale ciagle mi to nie daje spokoju...

mialem szereg badan wiadomo jak wiekszosc tutejszych forumowiczow ale wciaz mi nie daje spokoju to wiec chce Was zapytac o zdanie.

Moimi najgorszymi objawami sa:

Zawroty glowy, bol oczu, oslabienie i okropne zmeczenie i cos takiego jak by lęk ale niewiem przed czym...

i moje pytanie brzmi czy jest to napewno nerwica badz depresja jezeli np. Kiedy rano sie budze to odrazu po otwarciu oczu zaczynaja sie okropne zawroty glowy i trwaja caly doslownie caly dzien...i tak od 2 lat...a przez dzien mam dodatkowo takie ataki czasem ze czuje jakbym tracil przytomnosc...

prosze o Wasza rade..bo dalej sie zastanawiam czy to nie przypadkiem jakas choroba ktorej nie udalo sie zdiagnozowac...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzil tak bo zadne badania nie pokazaly nieprawidlowosci jakis szczegolnych wiec stawiaja na nerwice badz depresje...tylko moje pytanie brzmi czy takie objawy moga byc caly dzien jak bym zyl w nierealnym swiecie i wszystko wiruje a mi slabo... i czy moze to trwc jak tylko otworze oczy to tak sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antekjames, Z nerwica sa niezle jaja, ja parokrotnie ,,umieralem,, jak mialem. Wizyty na pogotowiu, stuprocentowa pewnosc. Jesli robiles badania to masz jakis obraz zdrowia fizycznego, ktory mowi ze jest ok. Musisz to sobie uswiadomic, ze to potezna sila sugestii, wkretki za ktorymi ida te objawy. Najlepiej czyms sie zajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpie juz od 2 lat i jest coraz gorzej...zezuja mi oczy coraz gorzej widze strasznie sie kreci..spie po 12 godzin i wstaje jeszcze bardziej zmeczony a w pracy objawy mnie niszcxa i jestem.prawie nie aktywny...moze warto sie skupic na jakiejs chorobie a nie na nerwicy skoro leki nie pomagaly wcale psychoterapia tez nie pomaga...szukam pomocy ale nigdzie jej nie mam ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antekjames, ja tez czesto miewam zawroty od nerwicy , teraz to juz sobie powtarzam jak mantre "jestem stabilna" i staram sie uspokoic Tak doradzila mi Terapeutka . Zajac sie czyms innym . Ja mam dodatkowo chory blednik ale jednak te od blednika zawroty sa calkiem inne niz te od nerwicy.

Czesto od nerwicy ucieka m obraz sprzed oczu , doslownie jakby mi ktos swiat wyszarpywal spod stop. Przyzwyczailam sie ze sa te objawy w nasilonym stresie . Jak mam spokojniejszy czas to i nie mam objawow. Ty masz stale bo ciagle o nich myslisz ale nie dziwie sie tez myslalam a wtedy one nie mijaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytlumacz jak mozna chodzic 3 miesiace na silownie i dzwigac ciezary a jednoczesnie byc bardzo zmeczonym? jak sie jest zmeczonym to człowiek pragnie odpocząć a nie iść na siłownie i cwiczyć. wedlug mnie to sie wyklucza. jak wyglada twoj trening na silowni?

piracetam memotropil wyprubuj ale bierz tylko wczesnie rano bo czasem mozna miec po nim problem ze spaniem. czy brales inhibitory pompy protonowej IPP od gastrologa? czy przyjmujesz jakiekolwiek leki (nie koniecznie psychiatryczne) czy suplementy diety? w glowie sie mo

 

 

 

on sobie nic nie wkrecal, to lekarze mu wkrecali depresje/ nerwice bo nie wiedieli co mu jest. Ja przeczytalem jesgo wszystkie wypowiedzi na tym forum. To uczucie lęku miałeś wcześniej? w pierwszych postach niuc o tym nie pisałeś. zresztą odstawienie lekow przeciwdepresyjnych czesto powoduje objawy odstawienne. Bierz tą betahistyne ale w monoterapi. Nie miales po niej problemów ze spaniem? jak ona sama nie pomaga to piracetam. memotropil mozna by wyprobowac przez krotki czas czy cos bedzie zmienial w twoim przypadku na lepsze

 

pisales ze miales miec robione testy psychologiczne na potwierdzenie czy cos masz z psychiką. On byl leczony sertraliną zanim jeszcze padla diagnoza , tak na wszelki wypadek hehe. bo ssri to cukierki ktore mozna dać na wszelki wypadek.....

 

 

Ludzie!!!!!!!!! on brał alprazola i mu nie pomagał a tylko pogarszał objawy!!!!! jaka nerwica???? nie pisał że ma lęki, jakby miał lęki to benzo by pomogło. on moze miec niepokój jako reakcja organizmu na zawroty głowy ktore ma nieustannie. spróbuj Memotropil poczytaj o nim tez w necie, np. ulotke od leku.

 

myslcie troche!!! jak przy nerwicy można spać po 12 godzin na dobe? i to bez zazywania jakichkolwiek leków. brał aktywizującą sertraline i też nic tylko może za małą dawkę by wpłyneał na dopamine. Pijesz kawe? jak na nią reagujesz? Betahistyna nie pobudzała cię? betahistyna uwalnia neuroprzekaxniki poprzez antagonizm H3 receptora histaminowego H3 - Powinna zatem pomóc i na depresje natychmiastowo tak jak natychmiastowo działa amfetamina czy metylofenidat.

 

czy po odstawieniu antydepresantow albo zmianie na inny czules sie gorzej czy w ogole miales jakies skutki uboczne czy może łykałeś toto jak cukierwki ani bez ubocznych skutków ani pozytywnych? ja po sertralinie bylem ospaly i kołowaty a dziwne bo kiedyś mnie ten lek speedował, tak samo citalopram mnie spidował a teraz sennosc i nieogar w głowie mamzamulenie i nieogar w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×