Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos, czy to to 4 lata temu to było to co ja myślę? 'Usterka hydrauliczna' w prywatnej, publicznej toalecie i te sprawy? :pirate:
jeszcze później się też parę razy spotkaliśmy no ale od 4 lat zero choć miałem okazję później jedną ale nie skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja jestem nie ukrainofobką ile wiem, że z ukrainy dziewczyny sobie dorabiają w najstarszym zawodzie ;) ale jak to mówią rucha* na zdrowie byle by faktycznie było zdrowo i zabezpieczaj się :twisted:
przecież ja się z nią nawet nie spotkałem nie licząc pracy a Ty już seksie choć kto tam wie o co jej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wiec tak do seksu nie musisz znać ukraińskiego do związku to niestety nie da się. moment a Ty nie byłeś przeciwny imigrantom haha?
ale tylko muzułmańskim i murzyńskim do Ukrainców nic nie mam, co najwyżej do mieszania się Polski w sprawy Ukrainy i Rosji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do seksa nie trzeba języka jak trzeba. A jak dziołcha krzyknie швидше! albo глибше! czy Давай сильніше! i carlos nie będzie wiedział czy ma jechać dalej czy się chować albo uciekać bo nadchodzi alfons Józek albo kozaki z Donbasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
z południowo-zachodniej przed wojną należało to do Polski a jej jedna babcia ma polskie pochodzenie. A co do podniebienia to nie patrzałem może jak będzie chciała się całować to zobaczę. :mrgreen:

 

Działaj, ale ja bym zachował szczególną ostrożność. Pachnie mi ta cała sprawa chęcią przytulenia się w Polsce, a potem dokonania skoku do Niemiec. Do tego nie wiadomo jak z jej zdrowiem, no i ja bym się na Twoim miejscu najbardziej obawiał tego, że sprowadzi z Ukrainy banderowców, którzy u Ciebie będą chcieli urządzić bazę wypadową do uprawiania rekietu oraz skład broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×