Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Parę tygodni temu do pracy( w której już nie pracuje) przyjęto Ukrainki i jedna( jedyna spośród nich młoda i ładna) się mną zainteresowała. Widziałem że na mnie często patrzyła a jeden koleś z pracy który mieszka w tym samym budynku co one chciał nas spiknąć. No ale pokłóciłem się z szefem i już tam nie pracuje. Myślałem że to będzie koniec naszej powierzchownej znajomości a ona mnie znalazła na fb i zaczęła dużo pisać. Dodam że ona nie mówi po polsku choć coś tam rozumie i pisząc i odczytując moje wiadomości korzysta z translatora. Na żywo z nią się za bardzo pogadać nie da i ze mną przez swoją mamę która nieźle mówi po polsku rozmawiała.

 

Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem. Już mnie na Ukrainę zaprasza i zainicjowała to że mamy się spotkać w przyszłą niedzielę( pracuje 6 dni w tyg po 12 h) a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

 

Nie wiem co o tym myśleć jeśli chodzi o urodę to mi się podoba no ale nie wiem jak będzie wyglądała nasza rozmowa na żywo. Poza tym istnieje ryzyko że będzie chciała ze mną brać ślub dla polskiego paszportu ( bo już coś o ślubie wspominała) a może się we mnie zauroczyła po prostu. A może chce seksu tylko choć już jednemu innemu zainteresowanemu odmówiła spotkania. Niedawno rozstała się z chłopakiem i ma wizę na 6 miesięcy czyli za 5 będzie musiała wracać na Ukrainę.

 

Cała ta sytuacja mocno mnie zdziwiła, nie wiem co z tym począć do tego mam teraz nawrót depresji po utracie pracy i nie mam na nic ochoty za bardzo choć może właśnie spotkania z nią by mnie ożywiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie marudź tylko spotkaj się z nią. Za dużo analizujesz, na różne rozkminki przyjdzie jeszcze czas. Dziewczyna Ci się podoba i to jest najważniejsze. A to, że nie będziecie mogli się łatwo porozumieć może być śmieszne i fajne. :> I nie bój się seksu, duży jesteś, rzekłbym nawet, że dorosły. Dasz radę! (ino zabezpiecz się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, weżże się z nią umów :)

i tak jak napisał bonsai, zabezpiecz się w razie co... a ślub... no przecież nikt Cie na siłe do ołtarza/urzedu nie zacciągnie :mrgreen:

 

Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem.

 

:hide:

 

to auto to rzeczywiscie najwiekszy problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

 

Carlos, powiedz mi szczerze... jaką ocenę miałeś na tej swojej socjologii z przedmiotu "stosunki międzynarodowe"? :mrgreen:

nie miałem takiego przedmiotu

 

a co do ukraińskiego to nie znam cyrylicy i nawet z translatora internetowego korzystać nie mogę.

 

Póki co w niedziele mamy się spotkać ale jeszcze bez szczegółów.

 

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, z tym translatorem to nie problem. Kopiujesz wypowiedź do słownika guglowego i wsio.

 

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

 

Widzę, że klęska urodzaju na waćpana spadła :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Podam Ci rozmówki, które w zupełności wystarczą-

 

ми збираємося займатися сексом? - jak chcesz seksy

принеси мені пиво, жінка! - jak Cię suszy

писок, і принеси мені пульт від телевізора! - gdy jesteś wzburzony

будьте готові до другого Донбас у себе вдома!!!! - gdy jesteś bardziej wzburzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---dla mnie bariera jęzokowa byłaby nie do przebycia .

Pracowałem we Francji z ( ładnymi ) Ukraikami . Nic z ich gadki( 95%) nie rozumiałem , choć miałem ruski w szkole podstawowej , zawodówce i ogólniaku ( paręnaście dobrych lat ) .

Ukrainki raczej dla frustratów ( typu Detektyw ssiii). Polki mamy tutaj piękne , a nie obce dupy , chyba ,że na-kija to tak ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
z południowo-zachodniej przed wojną należało to do Polski a jej jedna babcia ma polskie pochodzenie. A co do podniebienia to nie patrzałem może jak będzie chciała się całować to zobaczę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje się Tobą polka z dzieckiem lub Ukrainka.sorry aletrąci mi tu depseracją :lol: tych dziewczyn. Jak u licha panna która ni w jotę nie umie polskiego a Ty ukrainskiego i wspomina o ślubie ja bym przymkneła na to okiem a z ta z dzieckiem to pospotykala się dla seksu znaczy jakbym chłopem była co nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×