Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest bardzo zle...


Gosmina

Rekomendowane odpowiedzi

juz bylo w miare ok po prochach..a dzisiaj jest fatalnie...dawno nie mialam mysli samobujow...nikt mnie nie rozumie..mąż nie wspiera....tylko dobija tekstami typu 'nawet nie wiesz jak bardzo mnie denerwujesz' bo obiadek za pózno podany.. Nie mam sily..nie mam energii zeby realizowac plany.. marzenia...nie radze sobie z tym sama..brakuje mi bardzo przyjaciół...przez moja fobie ich nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...denerwuje go chyba moje zachowanie..ze ciagle krzycze i sie zloszcze...a ja nad tym po prostu nie panuje :-( :-( bywam neurotyczna..introwertyczna..nic nie sprawia mi przyjemnosci..mam fajne dzieciaki(3 i 5 l)..nie potrafie tego docenic...mialam marzenia zostac fotografem..kupilam sprzet i na tym sie skonczylo..tylko gary.pranie.gotowanie i wymagania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ci dam kopa.

trazodon jest na seks , wiecej emo i jebanych emocji.

setralina jest na dopamine w duzych dawkach i w nizszych na czesciowy zanik emocji. minusem setry jest to ze Ci daje przytomnosc.

Ty musisz calkowicie zmienic swoje zycie. Na poczatek zmien męża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączam do zbiorowego pozytywnego kopa :smile: A takiego tradycyjnego, to wrzucam Twemu mężowi

Czy miałaś okazję wytłumaczyć mu jak się czujesz czy nie było możliwości takiej rozmowy?

Może jak masz takie fajne dzieciaki to zaczniesz je fotografować? Zabawa dla nich i dla Ciebie, przy okazji piękna pamiątka na przyszłość :smile:

Ja akurat po trazodonie czuję się świetnie, ale to często gęsto kwestia osobniczej wrażliwości. Jeśli czujesz się rozdrażniona to powiedz lekarzowi, powinno mu to dać trop na coś lepszego dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bral ktos TRAZODON?? chyba musze odstawic...jestem po tym bardziej rozdrazniona niz zwykle.. :-( :-( :-( dzieram sie z byle powodu ze sama z soba czasem nie wytrzymuje :-)

 

Gosmina, również miałem po tym leku nerwówę . Taką samą jak Ty ,że wszystko i wszystko naokoło wkurwi--ało . Odstaw ten lek , poprawi przypuszczam się z dnia na dzień. U mnie po 3 dniach po odstawieniu Triticco nastąpiła poprawa i zmniejszenie nerwowości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się komus radzi i daje pozytywne kopy jak się nie siedzi w czyimś rozkletującym się znerwicowanym życiu .

Nie wiem czy akurat Gosmina oczekiwała ,że będziecie dostarczać jej " madrych " rad z tej serii oszołomstwa .

Może teraz potrzeba jej innego wsparcia , nie wiem . Wiem ,że szuka oparcia i zrozumienia ( przyjaciół ) ,,, pomyślcie i o tym .

Juz samo to ,że ktoś jej Tutaj odpisał , wykazał zaciekawieniejej osobą jest czymś dużym ,,, ;)

Trzymaj się Gosmina . Dasz radę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej powiedzieć "zmień męża". A może zamiast od razu zmieniać, rzucać, zostawiać, lepiej zastanowić się, jak można to naprawić? Podejrzewam, że na sytuację w małżeństwie ma wpływ nie tylko "zła wola" męża, ale też niezrozumienie choroby przez męża. Czy próbowałaś z nim porozmawiać, wyjaśnić mu cokolwiek? Czy on w ogóle nie wykazuje żadnego zainteresowania Twoim samopoczuciem i nieustannie robi Ci pretensje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się komus radzi i daje pozytywne kopy jak się nie siedzi w czyimś rozkletującym się znerwicowanym życiu .

Nie wiem czy akurat Gosmina oczekiwała ,że będziecie dostarczać jej " madrych " rad z tej serii oszołomstwa .

Pozytywny kop po to, żeby szła za swoim marzeniem i fotografowała. Myślę, że to wszyscy mieli na myśli.

 

Bral ktos TRAZODON??
tak, jestem na 99% przekonany że ktoś brał.

 

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Mistrz Konstruktywnego Postu! To jest odpowiedź na którą ludzkość czekała całe ciemne wieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×