Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mama zdradza tatę. pobiłem człowieka.


Mariuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem , otóż moja matka zdradziła ojca wszystko widziałem i mam nagrane. gościu pojawił się dzisiaj w moim domu i znowu chciał to robić z moją mamą , moja mama ma 50 lat a ten typ koło 60 , ja mam 16 , złapałem gościa i go ostro dojebał*m nwm , na moje oko złamany nos , limo pod okiem , podrapany , poobdzierany , powiedział że idzie na policje , jeżeli sprawa trafi do sądu jakie będą konsekwencje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zastosować linię obrony że zobaczyłeś człowieka we własnym domu i zachowywał się agresywnie. Pamiętaj że jeśli jestes oskarżony to wyjasniaj jak najmniej - to zadaniem prokuratora jest udowodnić Ci winę, i wszystko co powiesz będzie on próbował wykorzystać przeciw Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem , otóż moja matka zdradziła ojca wszystko widziałem i mam nagrane. ...

Art. 191a.§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, dokładnie obcy wlazł na jego teren i zaczął być wulgarny swoją droga współczuje. Ojciec wie o tej całej sytuacji?

Witam , mam problem , otóż moja matka zdradziła ojca wszystko widziałem i mam nagrane. ...

Art. 191a.§ 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

to jest jego dom ma prawo a on jest nieletni więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od jakiego wieku w Polsce sądownie uważa się człowieka za dorosłego, ale wydaje mi sie ze 16-latek według sądu jest już w pełnej mocy swoich umiejętności umysłowych, wiec ma swiadomosc swoich czynów i ich konsekwencji. Jezeli nie jest to recydywa dostaniesz zawiasy (pewnie rok na 3 lata) kuratora i grzywne albo prace społeczne. Chyba ze mu coś zabrałes, wtedy mozesz isc siedzieć, a napewno dostaniesz 3 miesieczne sankcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet przychodzi bzyknac Twoja matke a Ty go lejesz? Chyba to matka ma problem. Majac 16 lat mozesz byc normalnie sadzony bo wg prawa 16 lat jest traktowane zwyczajnie, tyle,ze to jezeli Twoj pierwszy taki wyskok, to moze sie skoncyc kuratorem, zakladem, albo wiezieniem. Skoro w rodzinie sa problemy to porozmawiaj z ojcem, z matka niech sie udadza na terapie, jak nie pomoze, to im zycia nie ułozysz bijac ludzi bo to nie jest wyjscie. To sa dorosli ludzie i moga ukladac zycie jak chca, chociaz Ty masz prawo matce powiedziec ze nie akceptujesz zeby w domu przyjmowała swoich kochanków i tyle z Twojej strony. Poza tym jeszcze za to ze ktos bzyka czyjas zone nie karaja, ale za pobicie i owszem, takze Twoje nagranie, to do niczego sie nie przyda, chyba ze chcesz ojcu pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten dziad mu zabrał, to zycie takie jest ;)
dziwisz się, ze go zlał? Życie takie jest? nie! życie jest piekne tylko niektórzy ludzie to *** :lol: ja się nie dziwie dziad powinien mieć dwa lima pod okiem matce też mógłby dołozyć :evil:detektywmonk, to jest najdziwniejsze :lol: i ma jeszcze nagrania z ich poczynań :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na kanwie tych fascynujących wydarzeń powstanie serial "Ballada o Mariuszku". :roll: Nagrywanie matki spółkującej z mężczyzną już samo w sobie jest ciekawym zagadnieniem.

 

Mama nie broniła swojego chłopaka? No i gdzie tata był akurat, w delegacji może? 60-latek, który jest na tyle wydolny fizycznie, by uprawiać seks namiętny, powinien sobie poradzić z 16-latkiem. Chyba że Mariuszek siedzi na siłowni od rana do wieczora, wciąga koks i jeszcze nagrywa swoje postępy, bo życie bez kamerki go nie kręci.

 

Jakoś tak nieładnie mi to "pachnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na kanwie tych fascynujących wydarzeń powstanie serial "Ballada o Mariuszku". :roll: Nagrywanie matki spółkującej z mężczyzną już samo w sobie jest ciekawym zagadnieniem.

 

Mama nie broniła swojego chłopaka? No i gdzie tata był akurat, w delegacji może? 60-latek, który jest na tyle wydolny fizycznie, by uprawiać seks namiętny, powinien sobie poradzić z 16-latkiem. Chyba że Mariuszek siedzi na siłowni od rana do wieczora, wciąga koks i jeszcze nagrywa swoje postępy, bo życie bez kamerki go nie kręci.

 

Jakoś tak nieładnie mi to "pachnie".

to czy namiętny seks to nie wiemy :D pozostała reszta komentarza padłam haha :mrgreen:01icon_lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×