Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myślenie o seksie,jest seksem


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, właśnie się obudziłem, dziękuję. ziew.gif

 

Przyznam, że mocno się "przytępiłeś" od czasu, gdy w pełni zaufałeś Jezusowi. :( W tej nienawiści do imigrantów prześcignąłeś nawet carlosbueno, który jakoś odpuścił temat. A Ty w każdym wątku robisz islamski offtop. Wydaje mi się, że zacząłeś podążać po prostu ciemną stroną mocy i czytujesz ultrakatolickie i ultraprawicowe portale, które żerują właśnie na takich słabych jednostkach. Mniej w "bicku", więcej w głowie, serio! Jeśli nie jest jeszcze za późno...

 

Będę głosował na ZLEW, ponieważ chcą oni rozdziału kościoła od państwa, odpowiadają mi światopoglądowo i przynajmniej teoretycznie nigdy nie wejdą w koalicję z PiS-em. PiS przeraża mnie bardziej niż imigranci. Fakt, że Barbara Nowacka jest urodziwą kobietą jest tylko wisienką na torcie, choć sam tort mocno jest nieświeży i trąci myszką.

 

AT: islamista wyłupałby sobie oczy, gdyby pożądliwym wzrokiem posiadł jakąś niewiastę! A Ty, katoliku mały? Wybiórcza jest Twa wiara, bardzo to smutne. No, ale hipokryzja jest wpisana w chrześcijaństwo z założenia, więc trzeba to zaakceptować.

 

Pozdrowienia dla wszystkich myślących o seksie. :D:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drzewo weź się może już ocknij i przestań podtrzymywać ten mit, że albo myślenie albo modlitwa :silence:

i co niby z samej racji że jesteś ateistą to wielce oświecony, racjonalny? pff.

 

a propos racjonalności to niezbyt się rozumem kierujesz skoro na Zjednoczoną Lewicę głosujesz bo Ci się poprawna politycznie Barbara Nowacka podoba z wyglądu, która zaszczuwa rasizmem ludzi mówiących o faktach na temat nielegalnych przybyszów i ich ideologii nienawiści.

czy wytknięcie komuś idelogii nienawiści to jest rasizm? znasz znaczenie tego słowa? ona chyba niezbyt, ale wielce oświecona i wielce oświecone drzewko bonasi będzie na taką cyniczną fałszywiznę głosowało, oraz na partię pełną feministek, które w pogardzie mają kobiety skoro z otwartymi ramionami islam witają i innych też do tego zmuszają.

 

jeszcze raz powtórzę: Ty weź się obudź.

Sądzisz znaczy, że całe społeczeństwa o religii odmiennej od jedynie słusznej, to ludzie pałający żądzą nienawiści do wszystkiego i ich jedynym celem jest zbrojna walka z niewiernymi?

Ja sądzę, że to jest oszołomstwo nieźle przypominające o inkwizyucji i krucjatach na niewiernych.

Bo oni najpewniej w wiekszości mają wojny w rzyci i chcą zwyczajnie żyć z nikim nie walcząc.

Weź Ty się hipokryto wyśpij wyluzuj i idź pomodlić do posążka w świątyni.

Inkwizycji i katolskim krucjatom każdy winien przeciwstawić się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, nie wracajmy do początków! Przecież wiesz, że dla mnie każda religia to zło, więc wolałbym, żeby wszystkie jej odmiany były rozdzielone od państwa. Rozumiem, że chcesz rzec, iż nastały ciężkie czasy i albo opowiemy się za katotalibanem, albo będziemy mieć prawo szariatu? To ja może zjem po prostu śniadanie i zacznę cieszyć się sobotą, bo nie wiadomo, kiedy islamista przyjdzie podpalić mi dom, a katolik spali mnie na stosie. Generalnie duża ognia będzie. :bezradny:

 

Ale nie róbmy offtopów, kurna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai,

Rozumiem, że chcesz rzec, iż nastały ciężkie czasy i albo opowiemy się za katotalibanem, albo będziemy mieć prawo szariatu?
Dokładnie tak. :( Mam nadzieję, że jak już, to chociaż tego nie dożyję.

 

NN4V, w czym jest lepszy, jak sam nazwałeś oszołom, połający miłością do jednej religii, od oszołoma pałającego nienawiścią do tej religii?

 

Inkwizycji i katolskim krucjatom każdy winien przeciwstawić się.
A tym islamskim powiedzieć stanowcze tak! :lol:

 

Sam najpierw ochłoń, to złe dla układu krążenia.:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie.

Ciekawe jak do tej kwestii podejdzie jetodik wierzący! Wyłupane gałki oczne można sprzedać, więc upiekłby dwie pieczenie na jednym ogniu. :roll:

 

detektywmonk,

"Dr Ian Pearson od 30 lat zajmuje się prognozowaniem przyszłości. Najnowszy raport futurologa przewiduje seksualną rewolucję. Uczony uważa, że w 2030 roku seks wirtualny zastąpi tradycyjny, a w 2050 roku będziemy nawet sypiać z robotami."

 

Poczekaj zatem 15 lat i już na pewno zaznasz tego szczęścia. Może nawet z jakaś niewiastą z forum, wszak wirtualny jest to świat. ;)

W roku 2050 będę starym dziadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, te seks-roboty moglyby miec forme avatarow z forum i stosowne teksty wyuczone :-D dla monka np. Siemka, jestem Basia sklepowa z miesnego , lat 39 . Chcialabym Cie pozbawic cnoty a potem porozmawiac o zoologii.

Przekonała mnie ta Barbara,zgadzam się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

Sądzisz znaczy, że całe społeczeństwa o religii odmiennej od jedynie słusznej, to ludzie pałający żądzą nienawiści do wszystkiego i ich jedynym celem jest zbrojna walka z niewiernymi?

Ja sądzę, że to jest oszołomstwo nieźle przypominające o inkwizyucji i krucjatach na niewiernych.

Bo oni najpewniej w wiekszości mają wojny w rzyci i chcą zwyczajnie żyć z nikim nie walcząc.

Weź Ty się hipokryto wyśpij wyluzuj i idź pomodlić do posążka w świątyni.

Inkwizycji i katolskim krucjatom każdy winien przeciwstawić się.

 

 

weź się nie wygłupiaj, dopowiadasz sobie bzdury bez zaznajomienia się z tematem.

jakiej religii jedynie słusznej, nic mnie nie interesuje ani nie przeszkadza, czy ktoś jest buddystą, joginem, wyznawcą spaghetti czy ateistą (ateistów trochę mi szkoda).

ale islam to ideologia religijno polityczna, oni mają nakaz z koranu w każdym zakątku świata zaprowadzić prawo szariatu, niewiernych czyli wszystkich poza muzułmanami albo nawrócić na islam albo zamordować.

i to, że nie chcę by mnie urocza Barbara Nowacka zalewała ludźmi wyznającymi tą ideologię i kazała tylko pozytywnie na jej temat się wypowiadać znaczy, że prowadzę krucjaty? chłopie pomieszały Ci się pojęcia i fakty, oprzytomniej! :P

 

bonsai, no głosuj sobie na zlew. Barbara Nowacka, nie powiem ma coś w sobie, ma klasę, jest pełna taktu, ale nie dajmy się zwieść pozorom ta babka jest fałszywa. a tutaj, Miriam Shaded, nie ma takiej ogłady jak Nowacka, za to jest szczera i można Jej ufać. Obejrzyj ten filmik i powiedz mi co o niej myślisz, jak znajdziesz chwilę:

[videoyoutube=BH8gubHWw5k][/videoyoutube]

 

 

islamista wyłupałby sobie oczy, gdyby pożądliwym wzrokiem posiadł jakąś niewiastę! A Ty, katoliku mały? Wybiórcza jest Twa wiara, bardzo to smutne.

 

co Ty za głupoty wygadujesz, w Szwecji 78% gwałtów popełniają muzułmanie, a stanowią tylko 2% społeczności. Statystycznie kobieta w Szwecji jak spotka muzułmanina to ma 168 razy większe prawdopodobieństwo, że zostanie zgwałcona niż jak spotka Szweda.

168 razy, pojmujesz?

 

a co Ty mi tu narzucasz swoją wersję wiary, masz jakiś szablon true katolika i każdy kto w niego nie wejdzie jest wybiórczy?

chłopie wiara nie oznacza przyjmowania tego całego szablonu jaki sobie załozyłeś, a poza tym szablonem to już niewiara albo wiara wybiórcza? co za brednie :D

niby jesteś taki antykatolicki, a tylko stuprocentowemu katolicyzmowi przypisujesz prawdziwą wiarę poza którą wg Ciebie ktoś jest wybiórczy jeśli się nie wpasuje.

 

wygląda na to, że sam jesteś pełen sprzeczności w swoim przekazie, to smutne :P

 

i co Ty wygadujesz, że katolik spali Cię na stosie, miałeś się ocknąć a jednak się nie ocknąłeś bo myślisz, że jesteś w średniowieczu chyba XD wieki temu katolicy prześladowali i to było złe, ale to nie byli Ci ludzie którzy teraz są katolikami, dzisiejsi katolicy są prześladowani, w dużym stopniu przez muzułmanów.

Islamu się bój a nie katolików, znalazł się wielki uciśniony przez katolicyzm no nie wytrzymam.

 

Żeby nie było offtopa, to napiszę, że Detektyw niszczy mi system XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że myślenie o seksie jest już traktowane jako seks.

To w takim razie jestem ruchacz nad ruchacze.

Nigdy tak o sobie nie myślałem :D

Ja też tak o sobie nigdy nie myślałem, aż do momentu kiedy zapoznałem się z teorią że myślenie o seksie to już seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa,

Ponoć kiedy człowiek opowiada o sobie , w mózgu uaktywniają się te same obszary co podczas seksu ...

Także , jak mówisz o sobie to sam siebie gwłacisz, ... nie jesteś już prawiczkiem ! :pirate::twisted:

 

a jesli pisanie o sobie to seks, to Detektyw jest ostrym ruchaczem ;)

 

Detektyw a tak na serio to widać, że kobiety Ci brakuje, weź się za robote bo użytkowniczki same nie wypną swoich jędrnych pośladów czekając, aż zasadzisz im flinte prosto w śmierdzący odbyt, po same bile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy stosunek z kozą/owcą/chomikiem owiniętym taśmą (niepotrzebne skreślić) to już seks, czy jeszcze nie seks?
tasmy prawdy ?

Niekoniecznie - zwykłe biurowe dajo rade. :mrgreen:

A skad wiesz, że dajo rade ? :zonk:

 

Poza tym detektyw jest ambitny i nie chce do agencji :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×