Skocz do zawartości
Nerwica.com

DDA z DDA


kasia/anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem nowym użytkownikiem więc na wstępie przepraszam jeśli temat sie już pojawił...

pisze pełna emocji, jakiś dobry rok temu związałam sie z kimś kto również jak ja ma syndrom DDA. kilka dni temu doszło między nami do burzliwego rozstania (ostatni czas był dla nas bardzo trudny jeśli chodzi o relację), mieliśmy piękne chwile, pełne wsparcia, uczuć i opieki, może dalszą częśćopisze odrobine póżniej jeśłi sytuacja bedzie tego wymagała.

 

moje pytanie brzmi czy zdiązek dda z dda ma racje bytu?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasia/anna, ma sens i nie ma sensu, rzecz rozbija się o konkrety jakie z Was osobliwości ;)

 

bo powiedzieć, że to zły pomysł czy niezły to tak jak powiedzieć, że związek policjanta z policjantką jest zły albo dobry.

cała masa innych czynników tutaj decyduje :)

 

a espritt jak zwykle tutaj książkowo :]

 

espritt powiedz mi tak zupełnie z ciekawości jakie zdanie masz na temat przyjęcia narzuconej nam liczby "uchodźców" czyli nielegalnych przybyszy w większości gardzących naszą kulturą chrześcijańską i szerzących swoją ideologię nienawiści?

jakie masz zdanie na te tematy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

espritt powiedz mi tak zupełnie z ciekawości jakie zdanie masz na temat przyjęcia narzuconej nam liczby "uchodźców" czyli nielegalnych przybyszy w większości gardzących naszą kulturą chrześcijańską i szerzących swoją ideologię nienawiści?

jakie masz zdanie na te tematy?

Ale może w odpowiednim wątku.

Na marginesie: "waszą kulturą chrześcijańską" to nawet ja pogardzam, bo opiera się na totalnej hipokryzji.

Bynajmniej nie jestem uchodźcą, więc może przytemperuj swe chrześcijańskie zaślepienie do wątków jemu przeznaczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasia/anna, ma sens i nie ma sensu, rzecz rozbija się o konkrety jakie z Was osobliwości ;)

 

bo powiedzieć, że to zły pomysł czy niezły to tak jak powiedzieć, że związek policjanta z policjantką jest zły albo dobry.

cała masa innych czynników tutaj decyduje :)

...

Tak właśnie. Diabeł tkwi w szczegółach. Pytanie jest bez sensu, bo generalizuje niegeneralizowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, nic nie będę przytemperowywał, czy ktoś jest ateistą czy nie, żyje w europie zbudowanej na kulturze chrześcijańskiej, a teraz niszczoną przez eurokołchoz m.in. poprzez wprowadzanie do europy kultury islamskiej.

 

i będę o tym pisał w każdym temacie na forum.

każdy ma się o tym dowiedzieć, w pracy, ze znajomymi, na facebookach, wszędzie ludzi informuje bo taki jest mój obowiązek jako obywatela i człowieka by informować o inwazji ideologii nienawiści ,która już zbiera swoje plony w europie zachodniej w postaci mnóstwa przestępstw popełnianych przez muzułmanów pod wpływem ich ideologii islamskiej, to wszystko jest zamiatane pod dywan przez władze.

 

czy wiedziałeś o zaleceniach do sądów w UK by za gwałty na muzułmankach były surowsze niż na ateistkach?

czy wiesz jakie śmieszne kary dostają muzułmanie za gwałty w europie zachodniej? przykładowo 180 godzin pracy społecznych, większe konsekwencje ponoszą obywatele kiedy złe słowo powiedzą o "religii pokoju" jak to politycy bezczelnie nazywają islam.

czy wiesz, że w szwecji kiedy kobieta jak spotyka muzułmanina to statystycznie ma 168 razy większe prawdopodobieństwo że zostanie przez niego zgwałcona niż jakby spotkała szweda?

czy wiesz, że we francji jest ponad 1000 stref wyjętych spod prawa, opanowanych przez muzułmanów gdzie policja boi się zaglądać?

 

 

do moderacji nie usuwajcie mojej wypowiedzi, następne będą już na temat, tutaj tylko musiałem odpowiedzieć nn4v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×