Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich!


nicola21

Rekomendowane odpowiedzi

Weszłam na to forum,ponieważ chciałam porozmawiać z osobami,które sa w stanie mnie zrozumieć.W moim otoczeniu nie znajdę za wiele osób,które mają problemy tego typu co ja,więc zajrzałam tutaj :smile: Cierpie na hipochondrie juz od paru ładnych lat.Nigdy sie nie leczyłam,nie byłam u psychiatry,zawsze starałam się jakoś to zwalczyć sama,ale to zawsze powraca :cry: Obecnie jestem zagranica,wiec tutaj jest to szczegolnie nasilone,dlatego,ze szpital mam kawalek od miejsca zamieszkania i głupie myśli przychodzą mi do głowy.Pozatym,mam nerwice natręctw,boja sie panicznie o moich bliskich i jeszcze pare rzeczy by sie znalazło!!.Ale staram sie myśleć pozytywnie,żebym nie zwariowała.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Anielka1313 .Z nerwica bujam sie od 21 lat .weszlam na forum ponieważ czasami mam ochote pogadac z ludżmi,ktorzy maja takie same problemy.Od dłuższego czasu /około pół roku/ mialam spokój.ale dzisiaj w nocy znowu atak nerwicowy i lek ,ze umieram.Niby wszyscy z rodziny rozumieja,ale jakos dziwnie na mnie patrzą,że tyle lat sie leczę i jeszcze ciagle zdarzaja mi się takie przpadłości.Ale cóz,tak to jest.Niby sie przyzwyczailam, a jednak kiedy nadchodzi nie daje rady.Umiem z tym zyć ,umiem sobie radzic ,ale te pierwszy moment jest straszny.Zawsze mi sie wydaje,ze leci mi zawał.Pozdrawiam wszystkich i mysle,ze czasami bede tu zaglądala. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nicola21. Miło Cię poznać.

Na dobry początek, dobrze byłoby, gdybyś jednak zdecydowała się na lekarza specjalistę. Fachowa pomoc w postaci psychoterapii, farmakologii na pewno Cię wzmocni w walce. Tak czy siak, na Mnie możesz zawsze liczyć ;) Pozdrawiam cieplutko

 

Cześć Anielka1313. Weteranka z Ciebie, więc na pewno nie muszę tłumaczyć konieczność fachowej pomocy. Korzystałaś już?

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×