Skocz do zawartości
Nerwica.com

Big Brother 4 i chamstwo TV4


Amy18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam TV4 i miałam wogóle nie interesować sie BB. Niestety widząc to co wyrabia TV4 i Endemol trzeba coś zrobić!!! Przeszłam do porządku dziennego nad plotkami "Czy Adrian jest gejem" ale 3 rzeczy mnie zaszokowały i za te 3 bardzo chętnie bym skopała tych producentów!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=2YGErcbRUDM (na tym sie jeszcze śmiałam, zwłaszcza jak odezwała sie wariatka z LPR, ale już miałam wrażenie że coś tu nie w porządku. Jeszcze mniej w porządku było jak sie dowiedziałam że mieszkańcy WIDZIELI ten materiał)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7wGYFmRQhvI I

http://www.youtube.com/watch?v=EPRm9S9rz3U Kumpele sie popłakały. Ja sie popłakałam dopiero przy tym :

http://www.youtube.com/watch?v=_CV1g2DXz8k

 

Jakim chamem trzeba być żeby zrobić młodemu chłopakowi coś takiego? (zwłaszcza wrażliwemu). Gorzej, że oni myślą że Bulonis chciał wejść do BB w zamian za "informacje" o Adrianie. Adrian jest załamany a reszta domu wściekła (albo udaje. Poza Jolką bo ona akurat jest autentycznie wściekła). Producenci już im nie powiedzieli że Kamil napisał oświadczenie że nigdy sie nie spotykał z Adrianem, nigdy z nim nie rozmawiał ani nawet go nie widział , że to baba z Endemolu ZADZWONIŁA do Kamila i zaproponowała mu UDZIAŁ W PROGRAMIE w zamian za "rewelacje" a odmowę Kamila przedstawiła jako szantaż. Kamil poszedł do sądu i mam nadzieję że wygra. Bo to jest po prostu nieludzkie.

Ech, gdyby BB był w TVN nigdy by do tego nie dopuścili. Jak był atak na WTC to mieszkańcy sie dowiedzieli dopiero po wyjściu z domu. W obecnym gadają sobie o nominacjach jakby nigdy nic, dostają informacje co za domem...plus w TVN prowadzący byli jacyś bardziej kulturalni. Bo ta dwójka co teraz prowadzi to szczyt chamstwa, braku kultury i jakiegokolwiek poszanowania dla człowieka. A Adriana mi po prostu szkoda. Będzie mu ciężko jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż nic na temat programu nie moge powiedzieć nie mam polsatu ani tv4 bo mam N- kę a na niej nie ma buuuuuuu

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:44 pm ]

nie mają innych problemów jak dumanie nad tym czy ktoś ma inną orientację seksualną jak więkzość czy nie wyjątkowo to płytkie jakies :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...

Nie oglądałam żadnej edycji. I nie mam zamiaru dać się wbić w to szambo. Generalnie telewizja jest jak bagno szlamu w którym od czasu do czasu wypływa jakaś perełka- wybieram tylko je. Dla mnie sama idea podglądania innych ludzi jest chora. I chore jest też zamknięcie się w takim domu.

Wolę iść do lasu. Wszystkim polecam ze spokojnym sumieniem popatrzenie sobie na ptaszki, wiewiórki i inne stworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje że to po prostu sympatyczny wrażliwy na krzywdę chłopak któremu Endemol chce zniszczyć życie dla KASY zgsadzam się chyba z tym co ktoś napisał pod jednym z filmików i zgadzam się z Toba Goplaneczka ;)

oglądałam 1 edycje pozostałe 2 tak juz średnio nie pamiętam skad się wziela frytka jesuuuuuuuu gdzie ona była 1 raz w BB???? jedno szambo te programy do tego zlewają sie ze soba tworząc smród :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 edycja były fajne. 3 oglądałam tylko dla jednego faworyta.

z 4 oglądam tyle co na Youtube. 4 edycja to klapa kompletna.

 

W tamtych edycjach byli ludzie w różnym wieku, z różnymi poglądami, i czasami dochodziło do starć, ale wiele osób jeszcze dzisiaj jest pamiętanych :Gulczas, Manuela, Klaudiusz, Strażnik Dzięcioł, Frytka z Kenem, "Matka Polka" Alicja...a prowadzący byli kulturalni i sympatyczni. Z tej edycji wątpie czy ktoś zostanie zapamiętany. Może najwyżej Adrian z Jolą. Adrian za ten skandal a Jolka za swoje teksty. (niby pusta laska ale chwilami jest mądrzejsza od tej całej bandy!). O poziomie prowadzących nie chce mi sie nawet wypowiadać. Kuba wojewódzki ma więcej klasy i kultury od tej dwójki.

 

Pomijam brak poszanowania dla regulaminu BB, łamanie wszystkich możliwych zasad (bo jak to możliwe że uczestnicy rozmawiaja spokojnie kto kogo nominował i nikt nie wylatuje z domu?), kompletny brak pomysłu na tą edycję i idiotyczne zarządzanie (z 500 tys. dla zwycięzcy zostało 100. TV4 albo raczej TV$ wydało masę kasy na kamery, które nawet nie współpracują z reszta sprzętu). Ale upokarzanie i poniżanie niewinnego uczestnika na oczach całej Polski, na podstawie nawet nie wiem czego (bo przecież blog Bulonisa nie jest już dowodem) to już nawet nie jest chamstwo tylko celowe okrucieństwo. Ale TV$ cel chyba osiągneło. Ludzie masowo piszą na forach BB licząc że Wielki Brat przeczyta Adrianowi komentarze (czego nie zrobią), z czego część pisze rzeczy typu "Adrian trzymaj sie! Liczę że wygrasz ten program" albo "Jesteś najfajniejszym mieszkańcem w tym domu" a druga część pisze...że Adrian musi być gejem bo żaden prawdziwy mężczyzna nie wie co to za kolor "zieleń pistacji". Albo ze prawdziwy mężczyzna dałby komuś w mordę a nie zaczął płakać. I tu mamy problem "prawdziwego faceta". Jak dotychczas zauważyłam że wg. stereotypu "prawdziwy facet' to taki co pije wódę albo piwo (wino jest dla dziewczyn albo gejów), jak sie wkurzy to wali w mordę, przeklina, chwali sie kolegom ile lasek zaliczył a mięśnie brzucha ma znacznie bardziej rozwinięte od szarych komórek w mózgu. Każdy kto nie pasuje jest gejem. Skąd to sie wzięło?

 

 

Wiecie po czym widać że obecne BB jest nastawione tylko na kasę? Po tym że są 2 numery SMS : SMS na Tak (ma zostać) i SMS na Nie (wynocha). Na podstawie różnicy między Tak a Nie wyliczają kto ma odpaść. W poprzednich edycjach był tylko jeden numer, na "ma spadać".

 

Plus taki mały drobiazg który sprawdziłam na notsobigbrother.pl (jestem na 90% że tą stronkę piszą ludzie zczuba! To samo poczucie humoru :D). Kasia L. najpierw otwarcie (czyt.wulgarnie) mówiła co lubi. Teraz tak samo stwierdziła że lubi chłopaków ale dziewczyny też bardzo lubi. Nawet sie spytała Adriana czy ma siostrę bo jest Bi. I nikt jakoś nic nie mówi. Żadnych komentarzy. Żadnych "ciekawych" artykułów w prasie. Żadnych sensacyjnych dyskusji w TV. Żadnego zainteresowania. Adrian kilka razy powiedział że jest hetero ale mimo tego część dalej uważa go za geja i dalej szuka dowodów. Dlaczego? Mam coraz większe wrażenie że sprawa Adriana została po prostu sprytnie wyreżyserowana przez Endemol i TV4. Że go specjalnie wybrali do tego programu. Że nie mając pojęcia czy Adrian jest gejem (bądź wiedząc ze nie jest) postanowili podnieść oglądalność "małym" skandalem. I że dziwne zachowanie prowadzących jak Adrian wchodził do domu i podczas Ringu, też było dokładnie zaplanowane. Adrian miał być tą osobą która im podniesie oglądalność i zarobi dla nich kasę. Szkoda tylko że główny zainteresowany nic o tym nie wiedział i nawet teraz został okłamany. Oni w domu znają zupełnie inną wersję tej historii. A sam Adrian prawdę pewnie pozna dopiero jak wyjdzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poziomie prowadzących nie chce mi sie nawet wypowiadać. Kuba wojewódzki ma więcej klasy i kultury od tej dwójki.
haha brawo popieram Cie całkowicie w 100%

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:32 pm ]

Wogle nie wiem po co robią tą edycje nie mogli by skonczyć tego to zenujące kolejne programy tego typu są co raz bardziej puste co raz bardziej beznadziejne dno kompletne nie dośc że puste "lalki" laki co po niektore to bym polenizowała czy laki czy nie, ale puste. Faceci rowniez dobrze że ja nie mam tego tv4 nic nie trace a to, co zobacze to na necie tylko zenada zenada i dno totalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna : strawiłabym jeszcze ten program gdyby przynajmniej starali sie zachować reguły. Najstarsza osoba w domu BB ma 30 lat, większość jest po 20. Panienki to puste laski w większości (poza tą co ma 30 lat ale nawet nie wiem która to!) a faceci to cham i prostak Tomek (któremu życzę aby migiem wyleciał bo nawet mimo że nie mam TV4 tylko czytam artykuły i oglądam fragmenty na Youtube mnie wnerwia!!!) wrażliwy tancerz Adrian a reszta jakby nie wie do której grupy dojść. Sądziłam że projektant Dody będzie robił główne show a on siedzi i jakoś sie wogóle nie wychyla.

 

Mam nadzieję że BB 4 nie przeżyje tych 3 miesięcy. A jeśli cudem przeżyje to że Adrian albo Jola ewentualnie Magda wygrają ten program, a Endemolowi dowalają w sądzie takie odszkodowanie że sie nie pozbierają. I mam nadzieję że już nikt więcej w Polsce nie spróbuje zrobić Big Brother 5.

 

http://www.reality-tv.pl/modules/news/article.php?storyid=708

 

EDIT : A oto następny dowód na sku*****ństwo (wybaczcie wyrażenie) Endemolu i TV4.

http://www.reality-tv.pl/modules/news/article.php?storyid=708

 

Czy tylko ja mam przeczucie że wiem kto będzie pierwszym do przetestowania i o co będą go pytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że BB 4 nie przeżyje tych 3 miesięcy.

z tego co czytam teraz na ten temat bo jestem mocno zszokowana i zniewsmaczona niestety e tv nie mam możliwości oglądania ale ni ezałuje beznadzieja zenada i równiez mam taką nadzieję wypowiem się jak media markt : Powini tego zabronić !!!!!!!! :twisted::evil::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet niewiedzialam, ze jest big brother na tv4 :?

 

Już chyba 2 miesiące temu były zapowiedzi BB 4 ;)

 

Obejrzałam dzisiaj u babci BB - prosto z domu chyba.

 

1. Skąd oni tego debilnego prowadzącego wzięli? Bożesz ty mój. Wysłowić sie normalnie nie umie, próbuje być śmieszny ale mu kompletnie nie wychodzi, chyba sam nie ma pojęcia co ma powiedzieć ("Zapraszam na przerwę. Na nią. Oto ona.). Kompletna żenada. A myślałam że najgorsza prowadząca para jaka może być to Kuba Wojewódzki and Ania Mucha. Wojewódzki przynajmniej umie sie wysłowić i chociaż byłoby śmiesznie.

2. Tomek P jest wprawdzie z mojego regionu, ale jednak nie zmienię opinii że to idiota, burak, prostak i cham. A jego przemowa to było dno. Do Partii politycznej z taką przemową a nie do BB!

3. Bartek jest w porządku. Chyba go polubię.

4. Czy Jola musi wszędzie wlec tego konia? I jak ona sobie radzi z takimi szponami?

5. Adrian jakoś sie trzyma. Obawiam sie że niedługo.

6. Co to za facet z czerwono niebieskimi włosami??

 

Reszty domu niestety jeszcze nie poznaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam tylko kawałek tego programu, żenada straszna. Ja to wogóle jestem przeciwna takim eksperymentom na ludziach ale z drugiej strony zgłaszają się tam dobrowolnie.Która wrażliwa i zdrowo mysląca osoba zgłasza się do udziału w BB ileśtam ?Po co?Kasa i bycie w tv jest tego warte?

 

Amy18 czy uważasz że poprzednieedycje były nastawione na coś więcej poza kasą?

 

Co do prowadzacego to jest straszny. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Amy18 czy uważasz że poprzednieedycje były nastawione na coś więcej poza kasą?

 

Co do prowadzacego to jest straszny. :shock:

 

Nie wiem ale napewno nie było to AŻ TAK widoczne że jest nastawiony na kasę. Ludzie w różnym wieku, różne poglądy, różne pomysły ,czasami było śmiesznie, czasami mniej śmiesznie a o wysyłaniu sms tak głośno nie było. (pomijam że były Sms tylko na "spadaj"). Teraz ludzie są niemal w identycznym wieku (najstarsza osoba ma 30 lat ale zachowuje sie jakby miała 20!), jedyne widoczne osoby to Adrian (który zachowuje sie jakby nie chciał być widoczny), Jola i Tomek. Reszta wtapia sie w tło.

Za to średnio co 10 minut (w ciagu pół godzinnego programu widziałam 3 razy!) jest "Głosuj teraz. Kto ma odpaść z domu Wielkiego Brata? Jeśli chcesz by odpadł wyślij SMS na numer . Jeśli ma zostać wyślij sms na numer . I tu nadchodzi część która mnie zdumiała :Pamiętaj! Jeśli chcesz zwiększyć szanse swojego faworyta na zostanie w domu, wyślij sms na TAK pod numer i Na NIE pod numer .

 

Poczytałam trochę na temat tego sposoby i muszę przyznać że nie rozumiem. Oni zbierają SMS na TAK i na NIE. Na każdą osobę w sumie wypadają 2 SMS. Oni to liczą i potem na podstawie jakiegoś dziwnego sposobu wyrzucaja tego kto ma największą różnicę między SMS na TAK i NIE. Co wygląda bardzo dziwnie. Ludzie podejrzewają że oni specjalnie taki dziwny system wymyślili by fałszować wybory. (w sumie, poprzedni był jasny i oczywisty. Ta osoba dostała 80 sms a ta dostała 300. Więc odpada ta co ma 300 głosów. I wszyscy wszystko wiedzieli. Jak do końca działa obecny system nie rozumiem. ). Co do fałszowania to sie dowiemy dzisiaj (czy wyleci Tomuś podnoszący oglądalność którego nienawidzi połowa Polski czy Bartek) ale mnie sie wydaje że to jest po prostu dla kasy. Chyba oczekiwali że to będzie Wielki Sukces i ludzie będą masowo wysyłać sms i zarobia podwójnie. (no to chyba sie przeliczyli :D)

 

Kurcze, a miałam sie BB nie interesować :lol::lol::lol: ale może lepiej sie interesować zanim go wyrzucą? Bo jeśli oni takie historie robią w 3 tygodniu BB i skoro już teraz mają dużo więcej wrogów niż fanów (więcej ludzi ogląda Taniec z Gwiazdami!!) to raczej do tych 3 miesięcy nie dojdą.

Oglądalność spada im szybciej niż fortepian z 10 piętra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×