Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie cierpicie najbardziej na swiecie?


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą, ponieważ papier toaletowy powinien wytwarzać tarcie dla lepszego efektu

gorzej jak za duze tarcie wytwarza- efekt może być opłakany ;)

 

w kwestii nie cierpienia- będe dorzucac po trochu bo jestem bardzo sfrustrowaną kobietą :)

 

nie cierpię szeptania! - krótkie zwroty zniosę, ale nie rozumiem jaką funkcje ma rozmowa szeptem- rozprasza mnie to 5 razy bardziej niż mówienie pełnym głosem, a jak słyszę świstanie tych wszystkich "sz" "cz" to wybitnie szlag mnie trafia!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, ponieważ papier toaletowy powinien wytwarzać tarcie dla lepszego efektu

 

Oj tak. A takie farbowane z Czechosłowacji kiedyś były (miękkie), które barwiły... wiecie co.

Ja nie cierpię wiosny i ptaszków, które wtedy świergolą. I zupy gulaszowej gorący kubek Knora. Fuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię jak ktoś się nie może na coś zdecydować, a ja czekam i jajo znoszę.

 

ja bardzo nie lubię także, Gusia, Swojej zazdrości, a zazdrośnica ze mnie w diabłu.

Dopiero, kiedy czuję się z jakiś dziedzin najlepsza, to jest okej.

I jak jakaś dziewczyna się klei do tego jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię swojego wyglądu, swojego straconego życia, nie cierpię mojej bezradności na pewne sprawy, nie cierpię wstawać codziennie rano do szkoły, nie cierpię kontorolerów MZK, policji, księży którzy wciskają kit o tym jakim trzeba być a sami jeżdżą furami i szpanują nowymi komórami. Nie cierpię kilku osób w mojej klasie, nie cierpię swojej choroby i tego, że przez nią jestem taki słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię swojego wyglądu, swojego straconego życia, nie cierpię mojej bezradności na pewne sprawy, nie cierpię wstawać codziennie rano do szkoły, nie cierpię kontorolerów MZK, policji, księży którzy wciskają kit o tym jakim trzeba być a sami jeżdżą furami i szpanują nowymi komórami. Nie cierpię kilku osób w mojej klasie, nie cierpię swojej choroby i tego, że przez nią jestem taki słaby...

 

A ja znam księdza, co chodzi piechotą i policjantów, którzy znają filozofię. Kwestia punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że nie nawidze wszystkich księży tylko tych którzy wciskają kit i robią to co wyżej opisałem, co do policji, kiedyś zostałem napadnięty i obrabowany(telefonik :( ) Udało mi się dojśc do hipermarketu i zadzwonić po policje, gdy zadzwoniłem koleś się spytał gdzie jestem, ja powiedziałem że w realu, na takiej ulicy...A on dalej, gdzie ja jestem więc powtarzam, w końcu zaczął się drzeć i wyzywać mnie od baranów, bo nie umiem mu powiedzieć gdzie jestem...Dobra potem zczaił przyjechała policja i zaczęli spisywać wydarzenie...Na koniec wyśmali mnie, że nie uciekłem(nie mogłem, przez kręgosłup) i powiedzieli mi że nie wierzą i po prostu chciałem ze szkoły uciec i mieć wymówkę(w końcu im wytłumaczyłem i uwierzyli) Dodam, że było to niedługo po śmierci ojca i byłem ciągle w dołku. :evil: Chce jeszcze wspomnieć, że było to w dzień przy ludziach, których prosiłem o pomoc, a ci mnie ignorowali...DLATEGO NIE NAWIDZE LUDZI. :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o .. i jeszcze nie cierpie tej reklamy z rysunkowymi, rozowymi dupskami na krotkich nozkach i odkrywczym stwierdzeniem na poczatku : "Co trzecia pupa w Polsce ma problem z siedzeniem" - reklama srodkow na hemoroidy!!! Ktos to widzial?

Mistrzostwo swiata w glupocie dla agencji reklamowej, ktora to wymyslila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzecia pupa w Polsce ma problem z siedzeniem" - reklama srodkow na hemoroidy!!! Ktos to widzial?

 

Nie i nawet się z tego cieszę :smile: Reklamy mają to do siebie, że w 90% są głupie :) A gdy człowiek ogląda jakiś film i jest przerwa na jakieś 15 minut to normalnie się można wściec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×