Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuję się obserwowany gdziekolwiek jestem


jestem-bogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to nie daje mi spokoju.Kiedy gdzieś idę ciągle mam wrażenie że ktoś lub jakiś znajomy może w tej chwili gdzieś się chować i obserwować moje ruchy, kiedy oglądam coś na komputerze czuję się nieswojo bo ktoś może stać przy oknie i obserwować co oglądam na komputerze, mogę tłumaczyć sobie że mam schizy i mi się tylko wydaje ale to nic nie daje, muszę ochłonąć i wtedy to znika.Gram sam przed sobą i moimi obserwatorami, kontroluję swoje ruchy żeby nie wyjść głupio, kontroluję swoją mimikę żeby ten ktoś nie zobaczył że jestem zły albo smutny, boję się patrzeć przed siebie żeby nie wyjść na zbyt pewnego siebie, czuję jak mi się czoło napina i pewnie wyglądam głupio.Nie wiem co mi jest, mam jakieś urojenia, jak mam dobry humor wtedy ma to słabszą postać lub nie ma tego wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, chodzi ci o to że ja zrobiłem coś złego?

 

Tak, osoby, które zrobiły coś co według ich mniemania mogłoby się wiązać np z naganą społeczeństwa, często popadają w podobne stany. Lęk przed odkryciem czasem doprowadza do paranoi.

Oczywiście nie musi tak być w Twoim przypadku ale chciałam się upewnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, chodzi ci o to że ja zrobiłem coś złego?

 

Tak, osoby, które zrobiły coś co według ich mniemania mogłoby się wiązać np z naganą społeczeństwa, często popadają w podobne stany. Lęk przed odkryciem czasem doprowadza do paranoi.

Oczywiście nie musi tak być w Twoim przypadku ale chciałam się upewnić

Nie mam na szczęście takich rzeczy na koncie, ale takie stany dalej mnie dotyczą :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie zastanawiałem się ale do niczego ciekawego nie mogłem dojść, podobnie jak w tej chwili, czuję że coś mnie meczy ale nie wiem co, tak jakbym miał założoną blokadę do poznawania źródła problemów.Czasami od ciągłego analizowania kończę jedynie dzień z bólem głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa urojenia. Poczatek psychozy.

Masz jakąs diagnozę?

dokładnie.

psychoza moim zdaniem również. Niepokojące jest to co piszesz i bez leków raczej się nie obejdzie jestem-bogiem, :?:roll:

 

Nie wiem jak pewna osoba po takim wpisie autora tematu może sugerować nerwice natręctw brak pojęcia na temat zaburzenia i tak w ogóle autor ma ostry objaw choroby psychicznej a nerwica natręctw to tylko zaburzenie. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pewna osoba po takim wpisie autora tematu może sugerować nerwice natręctw brak pojęcia na temat zaburzenia i tak w ogóle autor ma ostry objaw choroby psychicznej a nerwica natręctw to tylko zaburzenie. :shock:

Po informacjach zawartych w pierwszym poście. Khaleesi, jak widać, w formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×