Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje Teksty


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Artysta/autor może sobie spłaszczać rzeczywistość jak tylko chce. On kreuje świat przedstawiony w taki sposób jak mu się podoba. Tekst został napisany ad hoc, pod wpływem negatywnych emocji. Gdyby nie negatywne emocje, większość utworów literackich by nie powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bertha, fakt, czasem mam takie dni, że nie czuje sensu i bryzgnąłem tym samopoczuciem, z perspektywy czasu tekst uważam oczywiście za mało trafny i mało merytoryczny jednak samą emocje jakoś oddawał.

 

Ego, oraz wszystkim, którzy świat widzą tak jak napisałem powyżej polecam Thomasa Nagel'a "Mind and Cosmos" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bertha, ten ostatni tekst to ja nie chciałem nic tworzyć, napisałem go w rozmowie w innym temacie i przekleiłem tutaj, a jak czytam te wierszyki z pierwszych stron to się czuje żałosnie, a Ty się o eseje pytasz i szkice literackie;D

z drugiej strony, ze mną to nie wiadomo - może mnie jeszcze najdzie kiedyś aby coś napisać (oby nie :zonk: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artysta/autor może sobie spłaszczać rzeczywistość jak tylko chce. On kreuje świat przedstawiony w taki sposób jak mu się podoba. Tekst został napisany ad hoc, pod wpływem negatywnych emocji. Gdyby nie negatywne emocje, większość utworów literackich by nie powstała.

Bertha, Mówiłem że masz zajebisty avatar, pluszową nerke? Epickie, gdzie można kupić, coś takiego? Zrobiłbym sobie prezent na świata....

 

Emocje to podstawa, sztuka musi porywać przede wszystkim samego autora, ma być pisana krwią, łzami i potem... niestety teraz to rzadkość, większość zawodowych artystów jakich miałem nieprzyjemność poznać dawno się już wypaliła, gdyż ślepo i nieporadnie podąża się za trendami, prostytuując swoją muzę dla zbicia kapitału. Dlatego min. sam już nie gram...

 

Co do samej twórczosći autora wątku nie jest to złe... nie ma tam takiej egzaltacji jak w większości wypocin prezentowanych na forum, dlatego da się to czytać :>

 

O jasny gwint, jest tego więcej http://www.decobloog.com/pics/453.jpg można spać we flakach :D Epickie

Jest też trzustka http://2.bp.blogspot.com/_iRL_DqXA5p0/Scv7GzDJxuI/AAAAAAAAAVo/GpUxb3u7sW0/s400/trzustka.jpg nie do zastąpienia :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, nie rozumiem, sam nie grasz bo inni źle grają?
Nortt, nie rozumiem, sam nie grasz bo inni źle grają?

teraz nie grasz dla siebie, grasz dla kolesia w garniturze, dla umów i aneksów wiem brzmi to śmiesznie ale np mój kolega ma podpisaną umowę z drummersem i nie może nosić innych ciuchów :D Żałosne. Wybieranie kawałków które musisz zagrać na koncercie przez pajaców których nie znasz, umowy na 3 płyty w regularnym odstępie czasu :D Cały ten przemysł muzyczny to rynsztok. Wole pracować w fabryce i grać punka dl siebie i przyjaciół, większa to sztuka nawet od współczesnego Jazzu... reszta może nawozić sobie uszy tym całym ścierwem ''sztuką'' Wiedząc że to burdel, w którym artysta to marionetka, wygrywająca trendy dla których masy idą w tany....

 

Ta pluszowa nerka kosztowała ponad 20 dolców :x... i już jej nie ma, wszystko wyprzedane :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, aaaa, myślałem, że w ogóle porzuciłeś pasje z tego powodu, ale jak tak to zupełnie inna sprawa :)
Nortt, aaaa, myślałem, że w ogóle porzuciłeś pasje z tego powodu, ale jak tak to zupełnie inna sprawa :)

 

Ta, tyle że ja nie mam przyjaciół :pirate: pluszowe łożysko to jeszcze nic, mają pluszowego płoda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bertha, Mówiłem że masz zajebisty avatar, pluszową nerke? Epickie, gdzie można kupić, coś takiego? Zrobiłbym sobie prezent na świata....

 

Proszę, z tej stronki można zamówić różne narządy wewnętrzne z pluszu. Nawet macicę mają. :D

 

http://www.pluszektorium.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×