Skocz do zawartości
Nerwica.com

wydzielone z "Utrzymywanie się. Finanse a nerwica"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

:P mam nadzieje-ze piszac iz ciekawy temat- nie zartowalas- bo ikonka ma mrugajace oczko -ze to żarcik-)

 

To kolejny przyklad - Twa wypowiedz- ze jak dobrze miec mezczyzne ... u swego boku..eh..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:07 pm ]

A czy ktos slyszal , lub ma dobre informacje- ze warto zalozyc dzialanosc gosp. -firme jednoosobowa-(siebie) na okres 2 lat-wtedy sa jakies znizki do ZUS u na 2 lata.A potem nie wiem.. Osobiscie staralam sie poczytac broszurki z ZUSu...ale tak mnie wnerwily-ze na koncu je...podarłam 8)

Nic nie mozna zrozumiec !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałam na postawione przez ciebie pytanie, potem pytałas o ZUS to też ci odpowiedziałam bo akurat interesowałam się założeniem własnej firmy.

 

Nie lubię się licytować kto ma gorzej, komu jest trudniej. Ja też nie jestem na tym forum przez przypadek.Skąd wyciągasz wnioski że cierpię "umiarkowanie" albo że mnie coś denerwuje i każe ci się brać w garść?

 

Chciałam dobrze a zostałam zjechana nawet nie wiem za bardzo za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nervika dla mnie to pytanie jest zwyczajnym pytaniem, nie było ono oceniające, natomiasat ty mnie oceniłaś niezbyt przyjemnie (i to zupełnie bez wnikania w jakiej jestem sytuacji, co mi jest). Poczułam się zaatakowana. Chciałam na spokojnie pogadać o tym jakie sa możliwości, jaką kto ma sytuację bo o tym chyba jest ten wątek.Każdy żyje wedle swoich zasad ale nazywajmy rzeczy po imieniu: twierdzenie że sie prowadzi działalność gosp. kiedy tak nie jest jest oszustwem, jest to korzystanie z ulg które nam się nie należą i stwierdzanie nieprawdy.

 

VTEC ja teraz daję sobie trochę czasu na wybrzydzanie, jesli nie znajdę interesującej pracy w zawodzie to pójdę tam gdzie mnie będą chcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra-jestem zła jestem oszustka i widocznie pomylilam adres- Przepraszam czy tu forum o nerwicy? mozna sie zwierzyc? mozna o cos zapytac nie bedac osadzana jak w konfesjonale?

 

zycze zdrowia- Pozdrawiam Jovite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra-jestem zła jestem oszustka i widocznie pomylilam adres- Przepraszam czy tu forum o nerwicy? mozna sie zwierzyc? mozna o cos zapytac nie bedac osadzana jak w konfesjonale?

 

zycze zdrowia- Pozdrawiam Jovite.

 

kochana co sie stalo , czemu tak piszesz???

wiesz ja bede na gg od wtorku bo jutro mnie nie bedzie w domu wiec napisz do mnie jesli massz ochote!

pisz i pytaj o wszystko , o co tylko masz ochote i nie przejmuj sie tym co sadza na ten temat inni , ja pisze wprost i mam w d..pie co inni pomysla , a zawsze znajdzie sie osoba ktora poprze twoje zdanie!

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marianek, no co ty? :D

ty chyba tu prawdziwego sporu niewidziales? ;)

osobiscie mysle, ze jest tu niejedna osoba, ktora mysli w ten sposob, ja sama nawet m yslalam kiedys jak tu podrobic recepte, no ale nigdy nieodwazylabym sie pytac o to na forum....

czlowiek, z nerwica ma naprawde bardzo wiele dziwnych pomyslow.

pozdrawiam

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×