Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najbliższe wybory


atrucha

W najbliższych wyborach zamierzam głosować na:  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W najbliższych wyborach zamierzam głosować na:

    • PiS
      2
    • PO
      17
    • LiD
      8
    • Samoobrona
      0
    • LPR
      1
    • PSL
      0
    • inne
      0
    • Nie pójdę na wybory
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A ja pewnie znów nie pójdę, bo nie będę miała z kim.

też się publicznie przyznaję :oops: ,że jeszcze w życiu na wyborach nie byłam. :roll: Powód inny niż u Poliny . :roll:

A że nie ma na kogo głosowac to już inna sprawa. Ale chętnie bym poszła zagłosować na kogoś tam coby PIS miało mniej głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podac jakiś sensowny powód dla którego wartoby na PiS głosowac? Laughing

ooo Ja mam tylko swoje przemyślenia na temat danych partii ...

Jestem młody polityka mnie nie interesuje i nie uważam się za jakiegoś znawcę, ale to co robi PO to jest śmieszne ... Najeżdżają, że PiS naobiecywał a nie zrobił ... a ciekaw jest jak oni by sobie poradzili (może już niedługo będzie okazja się przekonać), ... chociażby dzisiejsze wypowiedzi Tuska to jest żenuaaaa :/ Ja nie wiem czy on nie słyszy siebie bo gdyby usłyszał to chyba by się opanował ... zakręciłem ten post troszkę ...

w skrócie: PiS górą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem młody polityka mnie nie interesuje i nie uważam się za jakiegoś znawcę, ale to co robi PO to jest śmieszne ... Najeżdżają, że PiS naobiecywał a nie zrobił ... a ciekaw jest jak oni by sobie poradzili (może już niedługo będzie okazja się przekonać), ... chociażby dzisiejsze wypowiedzi Tuska to jest żenuaaaa :/ Ja nie wiem czy on nie słyszy siebie bo gdyby usłyszał to chyba by się opanował ... zakręciłem ten post troszkę ...

w skrócie: PiS górą :)

 

 

No właśnie w tym problem, że PO ma rację bo PiS nic nie zrobił poza psuciem. Więc nie rozumiem Twojej postawy w tym wypadku.

Jak PO by sobie poradziło? Nie wiem, nie dano im okazji by spróbowali więc sorry ale ocenianie po tym, że nie mieli władzy to z lekka mówiąc kretyniizm. I jak do tego ma się to, że nazwałes PO komunistami?

Tak tylko przypomne, że w Polsce nigdy nie było komunizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie pojmuje jak można dalej popierać PiS. Przez ostatnie miesiące dali niezły popis tragikomedii. Począwszy od koalicji, skończywszy na ostatnich aferach. Kiedy widzę w tv Kaczyńskich mam odruch wymiotny. Wcześniej głosowałam na PO. Teraz też zamierzam.

Jakoś nie wyobrażam sobie biernego siedzenia przed tv i przyglądania się jak babcie agitowane przez Rydzyka maszerują do urn i wybierają "naszych reprezentantów" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysl, niedlugo wybory.....

moze stworzymy wlasna partie jakos ja nazwiemy i zastartujemy jako kandydaci.....

tyle w koncu nas tu jest, no co? jestesmy ludzmi wrazliwymi, pomagamy se wzajemnie i w ogole znamy sie na wielu rzeczach o czym "zdrowi" ludzie niemaja pojecIA....

co wy na to? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrusiu.

Ale na tym kręci się polityka wszędzie na świecie. Ameryki nie odkryłeś. A Ty nigdy nikomu najpierw nie obiecałeś, a późniejniej "dałeś ciała"?

Pewnie że tak. Też obiecałem i dotrzymałem obietnicy. A to się politykom zdarza? No chyba że mówimy o spadku bezrobocia made by PiS.

 

To ja może zadam skromnie takie pytanie. Jakie są argumenty przeciw temu: "Idąc na wybory i tak możesz tylko zmienić złe na gorsze."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie rozumiem Twojej postawy w tym wypadku.

to Ja nie roaumiem twojej postawy ... każdy ma prawo głosować na tego który jego zdaniem jest najlepszy ... W moim przypadku i moim zdaniem PiS przewyższa wszystkie inne partie i tak pozostanie ...a więc nie wiem o co Ci chodzi

Jak PO by sobie poradziło? Nie wiem, nie dano im okazji by spróbowali więc sorry ale ocenianie po tym, że nie mieli władzy to z lekka mówiąc kretyniizm.

i bardzo dobrze, że nie dano im okazji ... i dzięki temu państwo jeszcze się jakoś trzyma

 

I jak do tego ma się to, że nazwałes PO komunistami?

nieeeee wcale ... :/

i chciałem Ci przypomnieć, żę to PO pod wodzą komunistów jako pierwsi zaczęli obrażać partię Kaczyńskich (PiS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie pojmuje jak można dalej popierać PiS. Przez ostatnie miesiące dali niezły popis tragikomedii.

ja tez nie rozumiem krew mnie zalewa jak o nich słysze jak ich widze mam ochotę rozwalic TV :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ja nie roaumiem twojej postawy ... każdy ma prawo głosować na tego który jego zdaniem jest najlepszy ... W moim przypadku i moim zdaniem PiS przewyższa wszystkie inne partie i tak pozostanie ...a więc nie wiem o co Ci chodzi

 

1. Njapierw przeczytaj całą wypowiedź a nie omijaj fragmenty na które nie umiesz odpowiedzieć.

2. Ja rozumiem, że każdy ma prawo głosowac na kogo chce., Mi chodzi o podanie POWODÓW dla których tak będzie głosował. Sensownych a nie widzimisię. Wyborcy typu "bo tak mi się podoba" powinni zostac pozbawieni praw wyborczych.

 

nieeeee wcale ... :/

i chciałem Ci przypomnieć, żę to PO pod wodzą komunistów jako pierwsi zaczęli obrażać partię Kaczyńskich (PiS)

 

Nadal nie odpowiedziałeś jak to ma się do nazwania PO komunistami?

I tak, teraz spójrzmy na władze PO, zobaczymy co to za "władza komunistów"

Tusk - tak, straszny komuch :lol: Poczytaj biografię

Bronisław Komorowski - członek Solidarności, ta, komuna aż bije

Waldy Dzikowski - z UW, też "komuch"? :lol:

Hanna Gronkiewicz-Waltz - poczytaj Jej opracowania nt czasów "komuny" i zobaczymy co powiesz

Tomasz Tomczykiewicz - pamiętam wywiad z nim w szkle kontaktowym... na pewno nie komuch

 

I uwierz mi, że pierwszymi którzy zaczeli obrażac partie kaczek była PPP.

Plus przypomne, że to kaczki zawsze miały najwiecej wątów do PO (dziadek Tuska, bilobardy) które okazywały sie wyssane z palca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp Bathory

widzę nie idzie się z tobą dogadać a szkoda ... :( i Ty chyba też nie umiesz do końca czytać no cóż ...

Ja nie muszę się z tobą kłócić kto jest lepszy a kto gorszy ...

Jeżeli twoim zdaniem partia liczy zaledwie 5 osób to szczere gratulacje :/

I uwierz mi, że pierwszymi którzy zaczeli obrażac partie kaczek była PPP.

Plus przypomne, że to kaczki zawsze miały najwiecej wątów do PO (dziadek Tuska, bilobardy) które okazywały sie wyssane z palca Laughing

i wszystko jasne każdy ma swoje zdanie ... poglądaj sobie ostatnie wypowiedzi członków PO :) na pewno Ci się przyda ...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoim zdaniem partia liczy zaledwie 5 osób to szczere gratulacje :/

On wymienił 5 najważniejszych przedstawicieli partii,i to oni decydują o działaniu partii.I oni nie byli nigdy komuchami,

Reszta posłów się nie liczy bo to władze partii decydują o wszystkim.

... poglądaj sobie ostatnie wypowiedzi członków PO :) na pewno Ci się przyda ...

Pooglądaj sobie ostatnie wypowiedzi PiSu ;)

A tak w ogóle to każdy będzie głosował na kogo chce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę nie idzie się z tobą dogadać a szkoda ... Sad i Ty chyba też nie umiesz do końca czytać no cóż ...

Ja nie muszę się z tobą kłócić kto jest lepszy a kto gorszy ...

Jeżeli twoim zdaniem partia liczy zaledwie 5 osób to szczere gratulacje :/

 

No patrz, wypowiadam się na kilku forach internetowych, głównie w tematach politycznych a jakos nikt nie narzekał na mnie :lol:

Wyminiłem najważniejszych członków ponieważ jak SAM napisałeś

 

PO pod wodzą komunistów

 

Więc podałem Ci Przewodniczacego i wiceprzedfowniczacych oraz cześć cżłonków rady krajowej PO. Więc o co Ci chodzi? Może o to, że nie masz jak sensownie odpowiedzieć?

Więc sobie daruj tylko podaj mi WRESZCIE sensowne powody które Cie skłonią do głosowania na PiS. Plus proszę o jakiekolwiek dowody na potwierdzenie swych słów. Nie masz? To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, wypowiadam się na kilku forach internetowych, głównie w tematach politycznych a jakos nikt nie narzekał na mnie Laughing

ok dobra trzeba było powiedzieć, że nie mam z tobą żadnych szans ... skoro jesteś znawcą polityki to pewnie wiesz lepiej ... bardzo przepraszam za zamęt

 

Więc podałem Ci Przewodniczacego i wiceprzedfowniczacych oraz cześć cżłonków rady krajowej PO. Więc o co Ci chodzi? Może o to, że nie masz jak sensownie odpowiedzieć?

nie mam sensownych odpowiedzi ... sam się już zgubiłem, ale wszystko dlatego, że tak krzyczysz ... na spokojnie i tak dałoby się udowodnić, że ... nieważne

Więc sobie daruj tylko podaj mi WRESZCIE sensowne powody które Cie skłonią do głosowania na PiS. Plus proszę o jakiekolwiek dowody na potwierdzenie swych słów. Nie masz? To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.

ok spokojnie nie musisz się unosić i strzelać fochy ... człowieku skoro się znasz lepiej to ok, dobra ...

trzeba było napisać, że jesteś znawcą to bym wcale nie zaczynał z tobą gadki ... a jeżeli bierzesz to wszystko na poważnie to nie wymądrzam się.

 

To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.

chwalisz się czy żalisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×