Skocz do zawartości
Nerwica.com

Straszne wypadanie włosów!!!


kaysha

Rekomendowane odpowiedzi

Jaśkowa to jest typowe u ludzi takich jak My.

 

Robi sie badania , które nic nie wykazują, a przyczyna tkwi głębiej..myślę że nie masz potrzeby wykonywania kolejnych badań, gdyż to bezsensu..

Za kazdym razem wyjdzie Ci że wszystko jest w porządku..

Uwazam, że nasze problemy skończą się, kiedy zaczniemy odzyskiwać siły do normalnego życia...tymczasem jednak musimy chyba -niestety uzbroić się w cierpliwość.

tak jak juz wczesniej wspominałam..kiedy czułam sie dobrze tak nie miałam żadnego problemu z wypadaniem włósów, z kolei zawsze!!! mam, gdy pojawia występują nawroty choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kazda z was moze...

ekhm....ja nie jestem kobietą, ale też mi włosy wypadają :)

kiedy czułam sie dobrze tak nie miałam żadnego problemu z wypadaniem włósów, z kolei zawsze!!!

Mi chyba wypadają i tak i tak. Garściami je wyjmuję :) a po kąpieli najgorzej jest, mógłbym sweterek zrobić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest badanie na minerały i witaminy robi sie to badanie własnie z włosa tu na forum już słyszałam jak pare osób sobie chwaliło to badanie niestety jest drogie ale badzo skuteczne sam poziom elektrolitów nic nie pokaże i jeszcze jedno zależy o jakiej ilosci włosów mówimy bo każdemu dziennie 100 włosów musi wypaść i to jest norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde słyszałam wiele pozytywów na temat tego badania gdzieś ok 160 zł chyba trzeba wydać ale podobno warto określa cały stan organizmu wszelkie niedobory błędy w żywieniu i tym podobne rzeczy .Sama bym zrobiła ale nie mam obecnie kasy no i jest jeszcze jedna sprawa mam włosy farbowane a coś słyszalam że miedzy farbowaniem a badaniem trzeba odczekac pół roku ,wszystko można znależć w necie ale coś mi się kołacze ze w Wawie robia to badanie na Chmielnej ,nie jestem do końca pewna musisz sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez wypadaja, mozna powiedziac ze od zawsze. Czytalam gdzies ze wiekszy procent wypadania wlosow u kobiet spowodowany jest stresem ,niz jakims innym czynnikiem. Ja biore effexor(efektin) i w ulotce pisze ze efektem ubocznym moze byc wypadanie wlosow. Wierze ze jak odstawie leki to wlosy zaczna mi odrastac. Tymczasem kupuje preparet do wcierania z biotyna i wit c i szampon o podobnym skladzie. Biore tez kompleks wit B i wit C ktora ponos jest bardzo wazna w procesie odrastania wlosow. Pozdrawiam i zycze"burzy" wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grześ

 

dokladnie mnie tez wypadają z nerwów i depresji..kiedy tego nie mam, to nie ma tez problemu z wypadaniem...

 

na nic sie zdadzą cudowne zioła , kiedy ciepri duszą i ciało....

 

ps. ja ze strachu od 3 dni ich nie czesze żeby nie patrzec ile ich wychodzi...

ale w koncu trzeba bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wam, mam problem z wypadającymi włosami, mam już prześwity , wypadanie nie ustepuje stosowałam wszystkie środki i nic dodam ze mam 18 lat, caly czas myslę o włosach placze po nocach ostatnio na prawdę myślę o tym żeby że soba skończyć moje życie byłoby idealne gdyby nie włosy ale w tej sytuacji nie potrafię sie nim cieszyć nie mam na nic ochoty i sił , co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie włosy wypadają w dołku choć w zeszłym roku na początku manii zaczęłam łykać dupakinę i po tym była tragedia.Pomogło ścięcie włosów (jak były krótkie nie widać że tyyyyyle ich tracę bo nie używałam grzebienia ;)

A tak z preparatów na mnie pomogło:

szampon i mgiełka Radical

http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/radical/szampon-do-wlosow-radical-ze-skrzypem-polnym-i-prowitamina-b5.html

 

i tabletki wyciąg ze skrzypu

http://www.doz.pl/apteka/p20617-Wyciag_ze_skrzypu_polnegodrozdzewitaminy_tabletki_100szt

 

mojej przyjaciółce zaś pomogły maski z czegoś takiego

http://www.dbamyoceny.pl/20115,pilomax-wax-henna-regenerujaca-maska-do-wlosow-240-g.html?SHOPSID=d540985523ef55e140b4c04c6455ac2d#nclid=4f6aaa7952b4a5b6656dbedc4026f795

 

Po odstawieniu dupakiny koło 3miesięcy jeszcze mi włosy wyłaziły okropnie.

 

edit:tu znalazłam ciekawy przepis z tą maską i olejem rycynowym

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3354008

 

-- 04 sie 2012, 14:29 --

 

Znalazłam tą maskę za 12zł sama chyba spróbuję http://paatal.pl/pl/wlosy/maski_i_kuracje/henna_treatment_wax_0dzywcza_maseczka_do_wlosow_natural_classic.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam.chodziłem z tym do dermatologa.on mi przepisywał specjalne wcierki które nic nie pomagały,zlecił mi badanie krwi na żelazo,TSH i morfologię.okazało się że krew mam w porządku.wkońcu bezradnie rozłożył ręce i oznajmił mi że to ze stersu i nic się na to nie poradzi.niedługo całkiem wyłysieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wlosy lecialy ze stresu. Na pewno leca tez od lekow. Ja do tego farbuje srednio co 1,5 miesiaca takze tym tez daje im popalic. Polecam Ha-Pantoten optimum - 2 m-ce kuracji 1 tabletka dziennie i jest ok. Cale opakowanie okolo 50 zł ale warto. Co jakis czas kuracje nalezy powtorzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi również wypadają włosy stosowałam tabletki , maski, woski, i tone różnych żeczy. Niestety w moim przypadku anemia i tarczyca się do tego przyczyniła. Ale już w normie wyniki biore leki na tarczyce a włosy wypadają tylko że mniej. Czyli chyba nerwica robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majcyk30, największy wpływ na wypadanie włosów maja zaburzenia hormonalne, różnego pochodzenia, więc i tarczycy oczywiście również. Znam to z autopsji niestety. Nerwica, jak i osłabienie organizmu różnego pochodzenia również na to wpływają.

Zależy również w jakim jesteś wieku, bo dla mnie, kobiety mooooocno dojrzałej już wielkich szans nie ma. Mogę jedynie dbać o ich nawilżanie odżywianie, by znacznie nie pogarszała się ich kondycja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×