Skocz do zawartości
Nerwica.com

zbadajcie się na obecność grzybnicy candida


radek111

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu leki zaczęły na mnie zle działać były mniej skuteczne.

Lekarz psychiatra zasugerował badania i okazało się ze mam candidę.

Candida to grzyb występujący w jelitach wytwarza 80 rodzajów toksyn które dostają się do krwi i mają bardzo negatywny wpływ na układ nerwowy.

U mnie to.przełom ponieważ grzybica ta przypominać może objawy na które leczę się psychiatryczne.

 

Zróbcie wymaz z gardła i 2-3 razy badanie kału na grzyby.

Toksyny mogą dawać objawy psychiatryczne.

 

 

Mam nadzieje ze to się komuś przyda.

Bądźcie zdrowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek111 ja podejrzewam że mam Candidę ponieważ oprócz problemów psychicznych mam też prawie non stop niesmak, obłożony język i dziwne wypróżniania.

Najbardziej mnie denerwuje język i niesmak. Robiłem jednak wymaz z języka i nic nie wyszło. Dużo o tym czytałem. Kiedyś lekarz dał mi nystatynę i flukonazol- coś tam może pomaga ale na chwilę i język wraca . Powiedz mi jak Ty się leczysz? Ja kiedyś stosowałem citrosept - ciut zmniejsza obłożony język i dietę stosować zaczynam- bez pieczywa- bez cukrów. Przynajmniej się staram. Możesz pisać na priv. Pisz jakie masz sprawdzone sposoby na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candida tak jak i borelioza oraz fibromialgia to choroby typu "każdy to ma". Napisano na ten temat tony książek, powstały setki stron oraz blogów, a częściowo temat podsycany jest przez różnego rodzaju "znachorów" czy strony sprzedające suplementy czy porady. Wiadomo, że każdy kto ma jakieś dolegliwości chciałby znaleźć przypadłość odpowiadającą za objawy. Te przypadłości mają tak szeroki zakres objawów, że każdy może coś do siebie dopasować - na tym zależy właśnie sprzedawcom, znachorom. Na pewno część osób ma te przypadłości, ale nie wierzę w to by takie tłumy chorowały na te choroby. Sam przez pewien czas wyszukiwałem sobie chorób ale okazało się, że to "zwykłe" zaburzenia obsesyjno-kompulsywne - gdy się to dobrze leczy człowiek nie skupia się tak na swoich chorobach i nie wyszukuje ich tak, a wcześniejsze działania by je wykryć czy wyleczyć widzi jako chorobliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to albo to ogarnij, albo siedź i pisz o tym na forum. Może nawet nic ci nie jest, tylko sobie to wmawiasz. Naprawdę nie widzę sensu w takiej bezczynności. Jest problem? Wyeliminuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po zakupie suplementów i przedewszytkim zmiana diety.

Zobaczymy czy leczenie grzybicy wniesie poprawę stanu psychicznego.

Możliwe ze w trakcie leczenia grzyba objawy psychiatryczne ustąpią.

Bardzo na to liczę bo nie wiem jak długo to w sobie nosiłem a przecież toksyny grzyba nie obojętne dla układu nerwowego.

Psychopharm, trochę mnie zniechęciłeś bo liczę ze leczenie candidy dużo wniesie do mojego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czosnek w kapsułkach, candistop,wyciąg z pestek grejpfruta i nystatyna lek przeciwgrzybiczy to lek główny.

 

U mnie candida wyszła z wymazu gardła takze polecam się przepadać.

Mam nadzieje ze rozwiązałem tym samym zagadkę uderzeń gorącą,potliwości,zamulenia umysłowego i objawów psychiatrycznych.

Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czosnek w kapsułkach, candistop,wyciąg z pestek grejpfruta i nystatyna lek przeciwgrzybiczy to lek główny.

 

U mnie candida wyszła z wymazu gardła takze polecam się przepadać.

Mam nadzieje ze rozwiązałem tym samym zagadkę uderzeń gorącą,potliwości,zamulenia umysłowego i objawów psychiatrycznych.

Czas pokaże.

I jak tam leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opieke ptywatna z firmy. Co mam powiedziec lekarzowi, aby dal mi takie skierowanie. Masz szereg objawo gastreologicznych, problemy z trawieniem, zwyproznieniami a z tego co wiem to grzyb ten najbardziej rozwija sie w jelitach i w tych obszarach jest wiekszosc objawow. Mam poza tym inne komplikacje zdrowotne i chcialbym sobie zrobic taki wymaz. Co mam powiedziec lekarzowi? Najlepuej jak to bedzie gastrlog?? Chyba najpredzej da skierowwnie chociazby wobec tych objawow gastrycznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×