Skocz do zawartości
Nerwica.com

DDD czy powinienem wyprowadzić się z domu i zerwać kontakt


westdrastic

Rekomendowane odpowiedzi

Naan, jest też taki pogląd że ziemia jest płaska a wspiera ją 7 krokodyli.

 

NIE ROZUMIESZ nic a nic.

 

Gdyby go tak opierd... poniżali, tłukli i cokolwiek jeszcze tu wpisać - chłopaka by nie było na studiach, w ogóle.

Byłby w poprawczaku, więzieniu, tudzież łajdaczył by się totalnie bez kontroli i troski o siebie.

 

A żeby taką min troskę o siebie wykazać / chęć życia (np.: studia, wizyta u psychiatry) - musiał dostać coś dobrego od swoich opiekunów.

Koniec kropka.

Albo skumasz, albo będziecie bredzić o alimentach i robieniu studiów dla papieru.

 

Świat nie jest czarno biały. Tak samo ludzie, w tym jego rodzice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. nie kobieta Cie skrzywdzila tylko Ty sam. wez odpowiedzialnosc za swoje czyny.

dopoki nie zrozumiesz ze cpanie i alkohol wybrales sam to marne szanse na zmiane.

 

miedzy rodzenstwem zawsze jest rywalizacja- a Wy juz bierzecie to do siebie ze Wam tę zafajdaną romanistykę obraża. jeszcze tylko wsadzcie do tematu tego swojego boga i juz bedzie smietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naan, jest też taki pogląd że ziemia jest płaska a wspiera ją 7 krokodyli.

 

NIE ROZUMIESZ nic a nic.

 

Gdyby go tak opierd... poniżali, tłukli i cokolwiek jeszcze tu wpisać - chłopaka by nie było na studiach, w ogóle.

Byłby w poprawczaku, więzieniu, tudzież łajdaczył by się totalnie bez kontroli i troski o siebie.

 

A żeby taką min troskę o siebie wykazać / chęć życia (np.: studia, wizyta u psychiatry) - musiał dostać coś dobrego od swoich opiekunów.

Koniec kropka.

Albo skumasz, albo będziecie bredzić o alimentach i robieniu studiów dla papieru.

 

Świat nie jest czarno biały. Tak samo ludzie, w tym jego rodzice.

 

Essprit wyhamuj odrobinę i pomyśl.

 

Mam rozumieć, że nie uważasz, że człowiek, który żyje dostał wystarczająco dużo od swoich rodziców ?

 

Wiesz, tu na tym forum jest mnóstwo ludzi z różnymi doświadczeniami. Przemocy, molestowania seks., Ci osławieni DD coś, ludzie z zaburzeniami osobowości, schizofrenicy, ChADowcy, nerwicowcy, etc z ukończonymi studiami i nie piszący z więzienia.

Nie uważasz, że mogą się kiepsko poczuć czytając to co napisałaś?

 

A wracająć do autora może oddalenie od domu i pobyt na studiach skłonił go do szukania pomocy. On się przestał interesować tym co tu wypisujemy a jesli Ty się dziwisz, że dorosły człowiek opuszcza dom rodziców i rozpoczyna swoje własn e życie czy w zgodzie z nimi czy nie to masz sporą trudność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naan,

- nie, spłodzenie dziecka to jeszcze za mało ;)

- a ty myślisz, że skąd ja pochodzę i co mam ? Pewnie z miłej i zdrowej rodziny, taaa i z wpisem "zdrowa"

- skąd pomysł że JA się dziwię, że dorosły człowiek odchodzi od rodziców i chce zacząć własne życie ?

 

Dziwię się temu - że autor, pomimo dobrych rzeczy, widzi wyłącznie złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naan,

- nie, spłodzenie dziecka to jeszcze za mało ;)

- a ty myślisz, że skąd ja pochodzę i co mam ? Pewnie z miłej i zdrowej rodziny, taaa i z wpisem "zdrowa"

- skąd pomysł że JA się dziwię, że dorosły człowiek odchodzi od rodziców i chce zacząć własne życie ?

 

Dziwię się temu - że autor, pomimo dobrych rzeczy, widzi wyłącznie złe.

 

- cały czas rozmawiamy tutaj o dorosłym człowieku, nie o niemowlaku.

 

- tym bardziej dziwne jest pisanie o więzieniu

 

- tak Ciebie zrozumiałam. Można odejść z domu rodzinnego nie patrząc się w tył i nie kłaniająć się w pas swoim rodzicom.

 

- autor napisał co go boli. A resztę może kiedyś zobaczy a może nie. To już jest jego sprawa i będzie jego koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×