Skocz do zawartości
Nerwica.com

obojetnosc forumowiczow!!!!!!!


Jovita

Rekomendowane odpowiedzi

od razu po napisaniu tego postu bedzie mozna go usunac bo jest on niepotrzebny i na pewno nikt nic nie napisze ale chce tylko aby kazdy przeczytal i sie zastanowil nad tym ze :jesli ktos kieruje do was jakas wypowiedz badz pytania to chyba mozna odpowiedziec prawda? a nie olac i pisac dalej , zdarzylo sie to raz ale darowalam i dalam sobie spokoj lecz potem znow i ostatnio nastepna osoba nie zareagowala a to swiadczy o dumnosci danego forumowicza i chyba brak wychowania !!! nie bede wymieniac kto bo nie chce sobie robic wrogow z byle bzdury !!!!bardzo nieladnie tak! to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem o różnych porach się forum czyta i człowiek ślepy bywa jak ten z 13 posterunku...

 

 

nie no poważnie - czasem się niektórych pytań nie zauważy... a jeżeli chcesz żeby ktoś konkretny zauważył to od tego jest PW. Nie widzę innego rozwiązania

 

napisalam zeby ten temat zostal wyrzucony , niestety ale pisalam po kilka razy i to zostalo niezauwazone i sa to osoby ktore doskonale widzialy co pisalam , ale temat jest juz zakonczony dla mnie ja tez zaczne troszke olewac niektorych i moze wtedy ten temat kto inny odswierzy, a nie bede pisac na prywatny bo szkoda czasu i slow do pewnych osob, niech sie zastanawiaja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalam zeby ten temat zostal wyrzucony

to akurat jest niedorzeczne, bo po co coś pisać jeżeli ma nikt tego nie zauważyć (bo kto zagląda do kosza)...

ale temat jest juz zakonczony dla mnie

...ale jeżeli tak to podkreślasz to O.K.

 

zamykam z poniższych powodów:

od razu po napisaniu tego postu bedzie mozna go usunac bo jest on niepotrzebny
napisalam zeby ten temat zostal wyrzucony , niestety ale pisalam po kilka razy i to zostalo niezauwazone i sa to osoby ktore doskonale widzialy co pisalam , ale temat jest juz zakonczony dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×