Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zmienić na forum?


MaRiAnEk

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jak chcesz wiedzieć ...

To forum dla mnie zawsze było taką oazą spokoju... Wchodziłam tu żeby wyrzucić z siebie negatywne emocje i żeby pomóc albo doradzić innym. W każdym razie zawsze pełen spokój.

A dziś wchodze na forum i zostałam zarzucona (dosłownie) wiadomościami typu - "zobacz co się dzieje na forum".. "jaka zadyma"...itp..

Z jednej strony bardzo lubie Twilighta, bo kilka razy w życiu mi pomógł, a z drugiej strony Piotrk to mój najlepszy przyjaciel. Każdy próbował mi przedstawić swoje racje... Istne przeciąganie mnie na swoją stronę... Do tego jeszcze jakieś inne dziwne zaczepki pod moim adresem ze strony innych moderatorów i atruchy i już zupełnie zgłupiałam...

 

Trochę się rozpisałam ale chodzi mi o to, że nie powinno dochodzić do sytuacji gdzie moderatorzy używają "zwykłych użytkowników" jako materiału przetargowego!

Szanuje prace moderatorów i admina.

 

Nigdy nie "zaczepiałam" Cię. To chyba jakieś nieporozumienie. Prześledź w wolnej chwili jeszcze raz wątek. Pzdr.

*atrucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś złamał regulamin, to trzeba mu to powiedzieć, co i jak zrobił źle. Może skończyś się na tym, że ktoś się zapomni, a później przeprosi. Ale jeżeli ktoś uparcie będzie obstawał przy swoim [że regulaminu nie złamał, gdy złamał], to myślę, że moderatti [z włoskiego "siły"] się tym jakoś dopowiednio zajmą.

To nie jest naiwość- mimo wszystko wierzę, że spokojna i mertyoryczna rozmowa może działać wiele.

Proponuję byś została moderatorem,spełniasz wszystkie kryteria i życzę by starczyło Ci czasu na "rozmowę" z każdym.

 

Wpadam na forum od półtora roku ale takich cyrków jeszcze nie było :roll:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźejem, Gusia, Ewik22, Polina, Goplaneczka, Didoado1, Marianek i Atrucha jesteście nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Prosze spakowac walizki i czekać na decyzję (a w miedzy czasie Panie zapraszam do wanienki z kiślem)...

Tym razem nie skomentuje, bo BRAK MI SŁÓW!

Kolejny żartowniś.... Normalna plaga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum dla mnie zawsze było taką oazą spokoju... Wchodziłam tu żeby wyrzucić z siebie negatywne emocje i żeby pomóc albo doradzić innym. W każdym razie zawsze pełen spokój.

 

I ja sie z tym zgadzam zawzse tu wchodze zeby sie wyciszyc a dzisiaj byla jakas wielka zadyma wogole nie wiedzialam o co chodzi ...mozna to bylo spokojniej zalatwic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano kolejny...byłem tu od zawsze....Czyżby dobry duszek forum????

 

A na marginesie to nie dyskutujcie tylko pakujcie walizki

Mam do ciebie mega prośbe - zejdź ze mnie. A jak już musisz głupio gadać to poczekaj do jutra... na dziś już chyba wszyscy mają dosyć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×