Skocz do zawartości
Nerwica.com

21.07.2015 godzina 14:00- zaczynam na nowo życie


hamster91

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata. Przeszłość ciężka spowodowana moją głupotą. Od roku 2010 ciągły kontakt z dopalaczami, alkoholem trudnym towarzystwem. Od używek mam lekkie zaburzenia osobliwości. Nie wiem kim jestem, co chcę robić w życiu. Nic mi sie nie chce. Rozpakowanie zmywarki czy wywieszenie prania to dla mnie problem. Jestem nałogowym palaczem, onanistą. Postanowiłem to zmienić od 14-tej, bo dłużej tak żyć nie mogę. Zero wykształcenia (jestem po LO). Praca kiepska, typowy fizol. Czuję się staro i boję się, że już nie ma przede mną przyszłości a ni nawet miłości. Chwilowo chodzę rozbity po 3 tygodowniowym ciągu na Alprze, którą potem z kolei zamieniłem na Baclofen- w sumie od połowy maja non stop naćpany chodziłem, Także więc od tej słynnej jak dla mnie godziny X:

 

zero masturbacji, używek, fajek i kofeiny

siłowania 3 razy w tygodniu

1x żenszeń

3 x 100mg wit B6- mam podniesiony poziom prolaktyny i B6-tka dobrze ją zbija

1x cynk

zdrowa żywność

6-8h snu

uporządkowanie siebie samego, bo od tego musze zacząć

 

 

Moim celem jest wynormowanie psychiki i widzieć co chce w życiu robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociagniesz tak 2-3 tygodnie maks (a i tak stawiam nie wiecej niz tydzien), po czym pierdolniesz to wszystko i wrocisz do nalogu. Chcesz zbyt szybko zbyt duzo zbyt naraz. Cel szczytny, ale takie rzeczy osiaga sie raczej cegielka po cegielce, bo psychika sie buntuje i bedziesz mial dosyc wszystkiego, przez co szybko wrocisz. Ale mimo wszystko powodzenia :)

 

PS. Czemu od 14, a nie juz teraz? Odkladanie spraw to kolejny zly omen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×