Skocz do zawartości
Nerwica.com

NAtrętne myśli na temat hitlera i innych dyktatorów


Rommel

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam natrętne myśli szczególnie o hitlerze trzeciej rzeszy w głowie słyszę jego głos jego przemówienia słyszę w głowie deutschland deutschland uber alles.Czy to objawy jaiegoś faszyzmu.Nie chcę być faszystą boję się żę mój dziadek który był w AK by sie na mnie z nieba gniewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest objaw faszyzmu, jeżeli już to nazizmu. Jak zapewne wiesz, to są to dwa zupełnie różne systemy polityczne (stosować te pojęcia zamiennie to tak jakby porównywać socjaldemokrację z komunizmem - niby podobne, a jednak różne), zatem faszystą na pewno nie jesteś.

 

Tu jest to wyjaśnione:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm#Por.C3.B3wnanie_faszyzmu_z_nazizmem

 

No, chyba że natrętnie rozmyślasz również na temat caudillo Franco czy duce Mussoliniego, ale wspominasz tylko o Hitlerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej niepokojące są te głosy.. i zależy też co mówią te głosy? tzn odbierasz wtedy Hitlera jako wroga czy przyjaciela ? Sam fakt, że słyszysz takowe glosy nie świadczy o tym, że jesteś faszystą bądź nazistą.. nie odpowiadasz za te glosy... hmm myślę, że wizyta u psychiatry bylaby dobrym posunięciem.. bo chyba wolałbyś nie słyszeć tych głosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×