Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


WindomEarle

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie bezokolicznikami, tak jest łatwiej. Darek. 39 lat. Kielce. Depresja ciągnąca się od kilkunastu lat. Po całkowitej zapaści jesienią- brak chęci na cokolwiek, liczyło się tylko przeczekanie w stanie półsnu do nocy i prawdziwe zaśnięcie, zdecydowałem się na wizytę u psychiatry, nie było już szans by wygrzebać się z tego samemu. Rozpocząłem leczenie, po 6,7 tygodniach wszystko zaczęło skręcać w dobrą stronę. Zacząłem rozmawiać, wychodzić do ludzi, nawet się uśmiechać. Byłem wręcz pewny, że sobie poradziłem. Od jakiegoś czasu jednak wszystko wraca, wahania nastrojów, stany lękowe, apatia. I do tego dochodzi jeszcze przerażenie, że to się dzieje pomimo stosowania leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WindomEarle, również miałem etap nawortu (a właściwie nadal się pojawia). sprawa mocniej się na plus ruszyła po zwiększeniu dawki leku.

creamy.gda, myślę, że się da. Podejrzewam, że mówiłas lekarzowi i terapeucie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem. W jakiś sposób motywuje mnie to do czekania jeszcze paręnaście miesięcy. I ponoć, co równie istotne, razem z Lynchem zaangażowany jest w to Frost.

Mógłby się nieco oprzeć na "Sowy nie są tym, czym się wydają"- zarys scenariuszu by już miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×