Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem normalny ?


Despise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum jestem nowy mam 18 lat...ale mniejsza z tym.

Otóż mam pewien problem... niewiem jak to dokładnie opisać , no ale chodzi o to że na ogół jestem samotnikiem, indywidualistą ( wiem że to nie jest jeszcze nic złego) i od pewnego czasu odkąd zacząłem chodzić do liceum ( czyli już 3 lata )poprostu nienawidzę wszystkich, dosłownie WSZYSTKICH ,wszyscy mnie wkur***ją, nie lubię nikogo , ogólnie nie lubię ludzi... czytałem gdzieś że mogą to być objawy mizantropii i w sumie obawiam się że jestem mizantropem.

Nie mam jakoś za łatwo w życiu, nie mam dziewczyny, nie mam znajomych, rodzice w domu cały czas się awanturują o to że jestem jakiś jebn**ty bo z domu nie wychodzę, z nikim się nie spotykam, nie chodzę na imprezy... ogólnie mówiąc moi rodzice mają wybuchowy charakter tzn. np wracam ze szkoły wkurzony wchodzę do domu i jeszcze oni się kłócą ... później wyżywają się na mnie , drą mordę o byle co i dowalają się o byle pierdołe...dodam też że dawniej w gimnazjum i podstawówce nie byłem jakoś specjalnie lubiany i szanowany z powodu tego że jestem "inny" , byłem zawsze wyśmiewany, kpili ze mnie , dokuczali mi, gnębili mnie itp.

Przez tą moją przeszłość jestem przesiąknięty nienawiścią do suchej nitki..

Mam jednak bliskiego kolege (przyjaciela) , rzadko się z czegoś zwierzam bo uważam że mówiąc komuś o moich problemach, po pierwsze - nie wiesz czy możesz ufać tej osobie , a po drugie - nie mam zamiaru "osłabiać się" w oczach tej osoby i pokazać jej jaką to ja ciotą jestem bo nie radzę sobie z czymś...ale czasem opowiadając mu o tym co myśle , o mich zamiarach i o tym co mnie " rozbawia " często dziwi się co ja mam tam w głowie, i mówi że jestem psychopatą.

 

Nie wiem kompletnie co robić, nienawidzę ludzi za to co musiałem w życiu przejść, za to jak mnie traktowali, nienawidzę tych ścierw za to że wszyscy są fałszywi i zjeb*ni, myślą tylko o sobie, inni się nie liczą, nienawidzę ludzi za to że mają lepsze życie niż ja ... Kur*a mam ochotę klnąć na nich całymi dniami. Wieczorami leżąc w łóżku fantazjuję o tym jak np. wchodzę się do centrum handlowego z karabinem i morduję z zimną krwią każdego kogo napotkam śmiejac się z nich.

...Kręci mnie krew , zabijanie, lubię po prostu patrzeć jak te skur***yny cierpią,

 

nie wiem też czy na serio nie jestem jakimś psychopatą, bo oni podobno nie czują emocji ( ja np nie czuje żadnego przywiązania do ludzi mógłbym zabić każdego, nawet mojego przyjaciela, rodziców ) zabijanie i myśli o zabijaniu przychodzą mi z taką łatwością , uważam że to nie jest nic złego...

uważam że skoro ja cierpiałem to jakim prawem inni mają chodzić szczęśliwi - oni też powinni cierpieć, po prostu nie ma niewinnych ludzi.

Pamiętam jak kiedyś w szkole na lekcji paru kolesi za mną zaczęło mi kopać w krzesło, wpadłem w furię wstałem podniosłem krzesło poczym rzuciłem nim w jednego z tych kolesi , a drugiego wytargałem zza tej ławki i przy całej klasie i przy nauczycielu krzyknąłem (cytuje) " DOTKNIJ MNIE SZMATO JESZCZE RAZ TO ROZSZARPIE CIĘ NA STRZĘPY , I POWYBIJAM CI PÓŁ RODZINY GNOJU ! " .Po tej akcji miałem później problemy u dyrektora i pedagoga, ale gdybyście widzieli te przerażenie w oczach tego gościa - coś pięknego.

 

Na zakończenie ...powiedzcie co o mnie myślicie i czy macie podobne problemy z nienawiścia, zazdrością taką jak ja posiadam, czy kręci was zabijanie itp.

Z góry dzięki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy na ogół nie zwracam na to uwagi... w sensie na moje myśli, zamiary itp. Właściwie to wczoraj leżąc sobie w łóźku jak zwykle rozmyślająć sobie o mordowania kogoś , tak nagle sobie pomyślałem...Kur** coś jest nie tak, ale tak jak mówiłem wcześniej zazwyczaj to wszytko wydaje mi się całkiem normalne i nie uważam tego za coś złego...Po prostu, lubie całą tą otoczkę brutalności, krwi itp. A co do tego czy chciałbym to zmienić to w sumie sam nie wiem, ciężko mi to określić... bo w sumie to nie ode mnie zależy jaki jestem/będe stałem się taki przez ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Toba wszystko jest wporzadku To tym szarakom odjebalo. Niestety nic ci nie da rozj.... 100 ludzi, na ich miejsce beda nastepni. Zycze abys mial duzo forsy i byl jakims kierownikiem, dyrektorem- bedziesz mial okazje do "zabawy". pzdr , jestes spoko koles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pójdę do 3 klasy Liceum, ku**a teraz zaczną się te wszystkie jebane przygotowania do matury itp...

 

a co do komentarza novymivo... Dzięki za miłe słowa, gdyby mi się udało zostać jakimś tak kierownikiem, obiecuje że zostałbyś moją "prawą ręką"...razem byśmy gnoili te jeb**e ludzkie szumowiny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pójdę do 3 klasy Liceum, ku**a teraz zaczną się te wszystkie jebane przygotowania do matury itp...

 

a co do komentarza novymivo... Dzięki za miłe słowa, gdyby mi się udało zostać jakimś tak kierownikiem, obiecuje że zostałbyś moją "prawą ręką"...razem byśmy gnoili te jeb**e ludzkie szumowiny....

Nie wszyscy ludzie są posrani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że od nie tak dawna pojawiły się u mnie problemy z pamięcią i ogólnie mam taki jakiś spóźniony zapłon np. ktoś mówi mi że mam czekać na niego " za dwadzieścia ósma " a ja zaczynam kombinować która to jest godzina np. 8:20, albo 7:20, albo 8:40 nosz kur*a coś się napewno ze mną dzieje bo sam to zauważam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, czuję się dziwnie, jakbym czytała o sobie chociaż sama nigdy bym tego nie wypowiedziała ani nie napisała. Jestem od ciebie o rok starsza, właśnie skończyłam liceum, mimo że nauczyciele we mnie we mnie nie wierzyli, wręcz znosili mnie i niszczyli mnie psychicznie. Wbrew oczekiwaniom wszystkich zdałam nawet maturę, w odróżnieniu od "pupilków". Mimo że w szkole pojawiałam się rzadko. Ja w przeciwieństwie do ciebie doskonale potrafiłam "grać", żeby przetrwać, mocny makijaż, sztuczna pewność siebie, budowanie dystansu. Nigdy nie byłam ofiarą dzięki temu w jaki sposób okazywałam się innym ludziom, wręcz przeciwnie, mimo wewnętrznego rozchwiania uważana byłam za osobę arogancką i nie dającą sobą pomiatać, stąd też moje problemy z nauczycielami.

Nie będę kłamać, 3 lata liceum były dla mnie katorgą, codziennie kiedy szłam do szkoły myślałam tylko o tym że kilka godzin będę musiała udawać kogoś kim nie jestem, spędzać czas z ludźmi i patrzeć na ich równie fałszywe jak moja gęby.

Po powrocie do domu nie byłam zwykle w stanie normalnie funkcjonować, odtwarzałam w głowie wydarzenia i myślałam o tym jak bardzo ich wszystkich nienawidzę.

Przez problemy z pamięcią nie radziłam sobie z nauką, przez co stres się pogłębiał a ja ledwo przechodziłam z klasy do klasy.

Nie jestem pewna czy jestem wybitnie pozbawiona jakiejkolwiek inteligencji, czy dałam to sobie wmówić, przez co nie wiem co dalej począć z życiem.

Niestety nie wiem jak sobie/tobie poradzić, jedynym lekarstwem wydaje się być zagłada ludzkości ale to raczej niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś żeby pójść do wojska? Tam byś zabijał, płacili by Ci za to, a jeszcze robiłbyś to w dobrej (?) sprawie.

Cóż, na pewno masz problem, ale zważywszy na sytuacje w domu i szkole - kto by go nie miał na Twoim miejscu?

żółte papiery zwalniają ze służby wojskowej.chciałniechciał.tak było od dawien dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłada ludzkości ;)))

 

Wiecie, co ... Nie jesteście psychopatami, a tylko skrzywdzonymi ludźmi.

I myślę sobie, że dość wrażliwymi - skoro aż całą ziemię chcecie w kosmos wysadzić ;)

 

Idźcie sobie na terapię. Bo wbrew temu, co piszesz Despise - właśnie od Ciebie zależy KIM będziesz i co ze swoim życiem zrobisz.

Chcesz skończyć marnie czy jednak zostać takim dyrektorem ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Despise, dlaczego plagiatujesz mój życiorys? Chcesz w pysk, czy od razu Ci poderżnąć gardło? Ale znaj moją litość....Jak grzecznie poprosisz, to Ci pozwolę zostać moim osobistym karabinkiem od strzelania do ludzkich kukiełek. Biorąc pod uwagę, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, we wspomnianych przez Ciebie kwestiach, Ty lubisz patrzeć na krew, a ja jeszcze bardziej cenię zemstę...myślę, że byśmy się dogadali...

 

ps Tak całkiem na serio, czy potrafi ktoś wyjaśnić skąd się biorą takie myśli jakie przedstawił Despise( bo mam identycznie jak on) Czy to jakieś skrzywienie osobowościowe, czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi, może jest na forum jakiś specjalista od spaczonych umysłów. Dodam że sama najczęściej myślę o siekierach i katastrofach lotniczych. Nie żebym przedawkowała kiedykolwiek horrory czy filmy katastroficzne, bo nie są to moje ulubione gatunki filmowe. :P

Za psychopatkę się nie uważam, ci podobno nie potrafią rozpoznawać ludzkich emocji, a już doskonale się wiele razy przekonałam że potrafię odgadnąć co siedzi w czyjejś głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a, z drugiej strony, muszę sobie jakąś prace załatwić...tylko kur*a za ch*ja nie wiem jakom .

Odrazu mówię że pierd*le jakieś tam budowy - jestem leniwy i ch*j...no, ale kasy potrzebuje...

 

Jakby ktoś podrzucił jakiś pomysł pracy dla kogoś takiego jak JA to byłbym wdzięczny...

Japierd**e i znowu będe musiał jakieś tam znajomości ( i tak gówno warte ) zawierać, niech się okaże że szef jakimś tępym zasrańcem będzie to go chyba na starcie zapierd**e...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jeb*ć to...

Kur*a cały czas mam kontakt z tą tępą hołotą, cały czas, każdego jeba**go dnia słyszę od ludzi krytykę na mój temat, KAŻDEGO JEBA**GO DNIA !

Śmieją sie z tego jak wyglądam, jak się ubieram, jak się zachowuje, jak mówie....BOŻE , gdyby tylko w moje dłonie trafiła jakaś broń, strzelał bym do każdego gówna które się porusza, nie ważne czy byli by winni czy nie, nie ważne czy byliby bogaci czy nie, słabi czy silni, ładni czy brzydcy... Hej, wiecie co ? - SELEKCJA NATURALNA K***A !

Z zimną krwią zapierd***łbym ich wszystkich...

 

Pewnie teraz myślicie że jestem pojeb**y, i zastanawiacie sie czemu teraz jestem taki wkur***ny ?

Otóż ku**a, pewna blond szmata wyprowadziła mnie z równowagi ... wrzucając na FB jakieś swoje jeb**e zdjęcie z dziubkiem, i pisząc nad nim jeb**y cytat ..." ziemia nie jest pięknym miejscem, lecz właśnie na niej musimy tutaj żyć "

....NO KU**A JEB*NA MAĆ ! .... Ta dziwka ma w życiu wszystko, dosłownie wszystko co chce ,a ta pisze takie pierdoły ?! - Tępa szmata !

Połamałbym jej żebra i wsadził by je w jej cholerne gałki oczne !

 

FUCK ! Ma ktoś ochotę zrobić ze mną jakąś rozrube/masakre/zadyme w centrum miasta ? - jeśli tak to zapraszam .... - pytam serio.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×