Skocz do zawartości
Nerwica.com

JA


ika

Rekomendowane odpowiedzi

:( Witam wszystkich....powiedzmy ponownie.Wróciłam!!!Może niektórych to zdziwi,zaboli?Ale ja mam dośc...choroba wróciła!!Może dni?Może pogoda?Może stresy?Ale ja chyba nigdy sie od tego nie uwolnię...byłam tu kiedyś pod inną nazwą-potem zaczęłam żyć.Zapomniałam o forum,o chorobie,nawet zapomniałam hasła ,ale ta ....nie zapomniała o mnie!!!!!Zaczął się rok szkolny dla mojego synka,troszkę nerwów stresy a to cholerstwo już wróciło.Nie wiem jak wy wszyscy ale ja juz mam dość!!!!!Gożej już nawet nie wierzę w psychiatrów,którzy ci pomogą zwłaszcza jak za wizytę zapłacisz 100 zł,psychoterapeuta też -najlepiej 4 razy w miesiącu po 50 zł każda wizyta!!!!!! Ja nie pracuję ponieważ nie jestem w stanie.....Nie pytajcie czy mnie stac na leczenie....W moim mieście nie ma państwowych psychiatrów...musiałabym dojeżdżać parę kilometrów-ale co to jest na kogoś z nerwicą(ha ha ha )Może z męzem za rączkę???Jezu....czasem myslę,że jestem DNO!!! Nigdy się z tym nie pożegnam-to czeka tylko na okazję,żeby wrócić ZAWSZE!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ika-co to za myśli? Oczywiście, że nie jesteś dnem! Po prostu nerwica czekała, na sprzyjające warunki, jak grypa na osłabienie organizmu. Ale to przecież nie Twoja wina-czy gdybyś była przeziębiona, też byś to sobie wyrzucała? Witaj ponownie na forum, przytul się do nas. Dasz radę-przecież już raz ją wygnałaś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie wiem że dobrze jest odpisywac i radzic innym . Ja sam borykam sie z tym cholerstwem ponad 10 lat i mam wzloty , upadki . Męczy mnie to !!

Ale co mam zrobic ? Nie wiem czy jest jakis złoty środek ? Ja go nie znam ale wiem że trzeba walczyć a może z czasem bedziemy mogli nad tym całkowicie zapanować

Pozdrawiam i zycze by było więcej tych LEPSZYCH DNI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goplaneczka-masz rację Tu faktycznie da sie ..przytulić''-tu jest cieplutko!!Może to cholerstwo wróciło?Bo jak wyłaziłam z nerwicy-przestałam tu zagladać?A na forum jest troszkę jak na psychoterapii :D Wkażdym razie jest mi cholernie miło,że nie jestem sama.Ze wszyscy cierpicie bardziej lub mniej! Że tak samo jak ja czujecie się wyobcowani,,z innej planety''.Pozdrawiam Cię dżejem- :D:D cieszę się,że,,chorujesz''-tak NIEDALEKO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×