Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękni, inteligentni i bogaci...


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V, oczywiście, że znaczy. Kasa jest najbardziej ważna w życiu. Nie jestem utopistką wierzącą, że kasa jest bez znaczenia , ani hipokrytką która zarabia kilka tysięcy i twierdzi, że kasa się nie liczy...:]

 

a jak nie masz kasy to też jesteś kimś, kimś biednym ;)
Jetodik, a wolałbyś być biedny czy bogaty? ( przy zachowaniu innych rzeczy na takim samym poziomie). :D

 

ale niekoniecznie będzie coś znaczył
Ja gdybym była bogata zdecydowanie czułabym się kimś bardziej wartościowym( pod warunkiem oczywiście, że kasa byłaby zdobyta w uczciwy sposób).

A co by inni o tym myśleli, to kwestia zdecydowanie drugorzędna...chociaż jestem praktycznie pewna, że również w oczach innych byłabym kimś lepszym, a nie życiowym zerem jakim jestem teraz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego,

Ja gdybym była bogata zdecydowanie czułabym się kimś bardziej wartościowym( pod warunkiem oczywiście, że kasa byłaby zdobyta w uczciwy sposób).

A co by inni o tym myśleli, to kwestia zdecydowanie drugorzędna...chociaż jestem praktycznie pewna, że również w oczach innych byłabym kimś lepszym, a nie życiowym zerem jakim jestem teraz.

 

nie no, jasna sprawa, poczucia są różne i różniaste, niestety często odstają od realiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, oczywiście, że znaczy. Kasa jest najbardziej ważna w życiu.....

Dla mnie ważniejsza jest umiejętność jej zarabiania. Kasa dziś jest, jutro nie ma. Umiejętność pozostaje.

No w sumie racja, jednak te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane, bo to właśnie kasa jest potwierdzeniem, posiadania tej umiejętności. Bez kasy, twierdzić, że się umie kasę robić, to pustosłowie.

 

detektywmonk, a widzisz, ale przynajmniej umiesz kasę zdobyć, niekoniecznie przez zarobek, ja nawet tego nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2015 o 13:37, Gość napisał:

No w sumie racja, jednak te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane, bo to właśnie kasa jest potwierdzeniem, posiadania tej umiejętności.

Czyli nie rozróżniasz zarabiania od kradzieży.

Mało kto z bogatych zarabia pieniądze, większość kradnie, bo zarabianie dużych pieniędzy jest trudniejsze niż ich kradzież. Część bogatych nie chce się wysilać, by zarabiać, a część być może w ogóle nie umie zarabiać, jedynie umieją kraść.

 

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×