Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolejny lęk


zagubiona00

Rekomendowane odpowiedzi

To wyboraź sobie zagubiona, schizofrenię , jako czarną kosmatą plamę . Takie małe czarne włochate stworzonko .

Ono się dzieli , na miliony kawałków, ale kawałki tworzą jedno żyjątko....

I teraz z każdą Twoją myślą jeden kawałek czarnej plamy ,wnika w Twój mózg....

przykleja się do Twoich myślotoków ,powoduje lęk...

 

Uważaj , żebyś milion razy sobie o schizofrenii nie pomyślała...

bo sobie wmówisz czarne żyjątko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zafundować urojenia i paranoje , a świadomie wmawiać sobie schizofrenie skoro teraz ona jest na celowniku.

 

Gdyby wszystko mierzyć jedną miarą , nie było by tuli chorób i tylu specjalistów.

 

 

Swoją drogą sięgnij po klasyk wszystkim chyba dobrze znany " Potęga podświadomości " i zobacz co sobie można wmówić .

 

 

A skoro Cię nie pocieszyłam to czemu się uśmiechasz? Czyżby ironicznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, nie, nie była to ironia, spokojnie :). Wiem, że podświadomość ma wielką siłę, nie raz się o tym przekonałam niestety, ale liczę na to, że nie skupiając się na tych myślach i odpychajac je, uda mi się utrzymać je jako tylko myśli. Jako, że moja głowa ma kilka różnych natretnych mysli, to zmieniają się one co kilka minut. Moze jakoś uda mi się odpedzić te, póki co walczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubiona a leczysz się farmakologicznie? Ja też niejednokrotnie się bałem i przed leczeniem i w trakcie leczenia że mam schizofrenie, albo jakąś inną tego typu chorobę.. Ale mój lekarz zdiagnozował Nerwicę i depresję.. A w trakcie leczenia wielokrotnie mi mówił

"Zażywasz leki które cię leczą i ci pomagają, nie ma opcji że rozwija się u ciebie jakaś inna choroba.. Te leki wszystko kontrolują, trzeba czasu a będzie coraz lepiej.." :)

Poza tym to że się boisz schizofrenii to bardziej mi zalatuje na objaw Nerwicy :P Ja już się bałem wszystkich chorób: Trądu, Zespołu Trouttera (czy jakoś tak), nowotworów, tętniaków, HIV no i schizofrenii itp. tak samo :P I nie mam niczego ;D oprócz tej pieprzonej Nerwicy i Depresji... (I te wszystkie myśli i obawy przed chorobami to z tego powodu) Trzymaj się! I mam nadzieję że w końcu wszyscy uporamy się z tymi "problemami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie leczę się. Czasem tylko wezmę hydroksyzyne, ale to bardzo rzadko.

 

Możemy sobie podać ręce, moje myśli tez głównie skupiają się na obawie przed chorobami, przerabialam sm, hiv, szumy uszne, porfirie, akromegalie, hasimoto, także tez cała masa i to dziwacznych chorób.

 

Podobno 99% wlasnych lęków nigdy się nie wydarzy, wiec trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×