Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszystkim - witajcie!


Morsik2007

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem tu nowa i chcialam sie przywitac. Forum jest bardzo Ok.

Nigdy nie myslalam, ze trafie w taka tematyke.. Ale niestety.. Zawalil mi sie swiat, zuplenie. Wszystko boli, a najbardziej istnienie. Wiem, ze to depresja, wiem jakie sa jej przyczyny. Wiem tez, ze nic z nimi nie da zrobic. Tylko zapomniec. Ale jak zapomniec o 10 latach zycia?

Nie moge nic robic. Nic. Nie moge pracowac, zajmowac sie domem, dziecmi.. Nie moge jesc, spac..

Po prostu rozpacz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dziekuje za odpowiedz. I za serdeczne powitanie. Wiem, ze jest to jedyne wyjscie, o ile mowimy o "wyjsciach" sensownych. Bo mozna jeszcze sie poddac, ale tego nie chce.. Ale boli to wszystko wprost przeokropnie. A najgorsze jest to, ze nie mam z kim porozmawiac.. Bardzo to skomplikowane dlaczego nie mam.. Ale tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzieki za powitanie! Z porozmawianiem - tez dzieki. Bardzo mi to jest potrzebne, a jednoczesnie materia tak skomplikowana, ze ojej..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:08 pm ]

Wiecie, glupio mi pisac, bo do tej pory wystepowalam raczej w roli osoby, ktorej inni mowili rozne rzeczy. Zdecydowanie wole pomagac, niz krzystac z pomocy. Ale teraz, ojej.. Chyba nie dam rady bez pomocy poukladac sie z tym, co sie dzieje we mnie i ze mna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morsik2007 witam cieplutko!

Przeszłość zostaw za sobą. Pewne rany potrzebują czasu, aby się zagoić. Jedynie czas przynosi ukojenie oraz mądrość, aby zrozumieć. Nie poganiaj siebie, nie miej do siebie pretensji. Zajmij się przyszłością i tym, jak ona ma wyglądać.

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee, Bethi - witajcie!

Dziekuje za pozdrowienia. Wiem, ze czas jest najlepszym lekarstem i chyba jedynym. A na wiekszosc smutkow najlepiej pomaga mnogosc zajecia. Tylko hm.. Problem w tym, zeby znalezc sily, zeby zaczac sie czyms zajmowac.

Kochani jestescie wszyscy bardzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Bethi!

Wlasnie problem polega na tym, zeby znalezc sily, zeby znalezc sobie cos co zainspiruje :D Wiem, ze marudze, ale coz.

Jak to pisala Kamienska, czasem jest tak, ze "Kazdy nowy dzien rozciaga sie jak pustynia nie do przebycia. Zeby tylko starczylo sil.."

Ale bardzo dziekuje za slowa, za wsparcie. Bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×