Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwowa,depresyjna i samotna hehehe -wita------


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw rozpoczelam od pisania na forum-a ...teraz sie przedstawie.

Jestem ale jakby mnie nie bylo :P

32 lata i siwiejace skronie w zbyt szybkim tempie.

Beznadziejna walka z kilogramami .

Tak ogólnie nie mam pojecia po co zyje :roll:

I serdecznie Was pozdrawiam.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jak to po co?

Bo masz jeszcze dużo do zrobienia, Kochana. Nawet nie wiesz, co Cię jeszcze czeka, ile dni przed Tobą-i to wcale nei beznadziejnych.

 

32 lata i siwiejace skronie w zbyt szybkim tempie.

Beznadziejna walka z kilogramami .

Ale to tylko sprawy zewnętrzne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum

 

Wogóle skasuj całkowicie swoje podejscie do siebie

Tak nie wolno !

Ja tez jestem po 30 ce i co ponad 10 lat na prochach i co mam robic ??

Trzeba iść do przodu broń borze stac w miejscu właśnie taka postawa nas dołuje i niszczy

Mam nadzieje że dzięki wszystkim ludziom z forum zmienisz podejście do siebie i całego życia

tego Ci życze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu was tam jest po 30 pewnie bardzo duzo ta choroba najczesciej dopada ludzi własnie po 30 ja tez mam 31 szkoda ze nie robia zlotów dla depresowiczów itp. bardzo chetnie bym sie na taki przejechała zeby pogadac moze wtedy szybciej wyszli bysmy z tej okropnej choroby chorzy ludzie potrzebuja bardziej wsparcia drugiej chorej osoby wtedy jedna druga lepiej zrozumie dlatego taki zlot byłby dobrym rozwiazaniem tak mysle?tak na codzien nikt nas nie rozumie przez co przechodzimy robimy dobra mine do złej gry ale trzeba myslec pozytywnie teraz bedzie tylko lepiej buziolki dla wszystkich forumowiczów;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj gigaherc nie możesz pozwolic chorobie aby tobą kierowała są leki idz do psychiatry ja biore efectin er75 i dzisiaj wzięłam 19 tabletke i już widze duża poprawe troche cierpliwośći ja wiem że to jest bardzo trudne musisz wybrac sie do lekarza a może już bierzesz jakies leki napisz cos wiecej mnie w grudniu jeszcze czeka psycholog i juz sie nie moge doczekac kiedy tam pójde uwierz mi chodzenie do tych lekarzy poprawia mi nastrój oni są naprawde świetni w tym co robią potrafią zrozumieć chorego nie możemy sie poddawać to nic nie da jestesmy młodzi musimy żyć odwiedzam to forum codziennie to też mi dodaje sił bo dzieki tym ludzią wiem że nie jestem sama pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem biore persen , wczoraj myslalem ze zwariuje ,wzialem ten lek , pomogl uspokoilem sie moglem chociaz normalnie funkcjonowac , mam spychologa w szkole , znajoma mnie namawia zebym poszedl do niego , waham sie z tym

 

[Dodane po edycji:]

 

mialem 25 punktow w skali becka , jak sobie rozwiazalem test , ale jak mowie komus ze mam depresje to , nikogo to nieobchodzi poza moze paroma osobami , a to rozbraja mnie najbardziej ,obojetnosc ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj gigaherc jak najszybciej idz do psychologa i do psychiatry da ci pożądne leki i zobaczysz bedzie lepiej ja z dnia na dzien widze duża poprawe u siebie nie masz sie czego obawiac ten czy inny lekarz co za różnica jak ma pomóc to ide i juz naprawde warto sie udac do psychologa a on cie juz dalej sam pokieruje nie masz sie nad czym zastanawiac ten kto nie doswiadczył nigdy tej choroby nie zrozumie nigdy osoby chorej tak wiec nie przejmuj sie ze inni ci nie wierza badz z tymi co ci chcą pomóc i głowa do góry zrób ten pierwszy krok a zobaczysz ze warto trzymam kciuki wierze ze dasz rade pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigaherc...

jak lekarz stwierdzi,ze nie masz depresji...to idz do innego.Są lekarze i "lekarze", psycholodzy i "psycholodzy"-bez urazy. Jeśli będziesz czuł nadal,że coś Ci jest....musisz sobie pomóc-czasami nerwica przybiera różne postacie: mówi się o zespole depresyjno-lękowym, o depresji maskowanej, o nerwicy lękowej, o zespołach róznych nerwic....dlatego jeśli masz poczucie tego czegoś co masz w sobie, jakiś konflikt, pewni e emocjonaly(nie jestem wyrocznią) to proszę idż do psychologa, to żaden wstyd. Wstyd to kraść, póki szybciej zgłosisz sie do psychiatry i psychologa...tym lepiej dla Ciebie. I wierz,że wyjdziesz z tego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w szkole mamy psychologa , ale on nie zna sie na rzeczy ,opowiedzialem o swoim problemie, a ona mi ze mialem gorszy dzien wyszedlem bardziej poirytowany niz tam wszedlem , chyba pojde do takiego zwyklego psychologa bo szkolny chyba niejest od tego , takie mam odczucia po rozmowie ze szkolnym psychologiem , dlaczego tam poszedlem , poprostu w szkole jestem piec dni w tygodniu , wiec czemu nie ale ten mi nie pomogl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigaherc, mowiłam Ci,że masz pojsc do innegi, spoza srodowiska Twojego. Czasami ludzie sa na niewlasciwych stanowiskach-bez urazy, ale czesto sie tak zdarza. Ja mam terapeutke, ktora ma dwóch superwizorów. Czyli ona przypadki omawia z innymi ludzmi-proofesjonalistami. Znajdz odpowiedniego terapeute. Naprawde warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigaherc wpisz w google Poradnia Zdrowia Psychicznego ....i nazwę Twojej miejscowości, albo Psycholdzy. terapeuci i Twoja miejscowość, albo psychoterapia na Kasęchorych i Twoją miejscowość, nie wierzę , napewno coś sięznajdzie, tam będą numery telefonów, kontakty, znajdziesz, odpisz jak Ci poszło w szukaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×