Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś się nie odniosłaś do tego co Max Kolonko powiedział (...)

bo nie mialam takiego obowiazku zreszta nadal go nie mam to raz a dwa to chyba naturalne co zrobilam bo teksty ze wszyscy powinni byc nacjonalista lepiej przemilczec

jeto wybacz ale w przeciwienstwie do niektorych nie odczuwam potrzeby forsowania swego zdania na sile ani tym bardziej udowodniania betonom ze sa betonami bo to walka z wiatrakami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może nie wszyscy powinni być, nie ma takiego przymusu, ale ja się cieszę, że jest ich sporo, nacjonalista - człowiek dbający o Naród, upamiętniający narodowych bohaterów i historię Narodu.

zresztą to urywek z tego filmiku, a mowa była przecież o fragmentach obnażających jakie ta Monika Płatek wygaduje idiotyzmy.

rozumiem, że jestem dla Ciebie betonem, dobrze, ważne, że ludzie znający mnie osobiście mają zgoła odmienne zdanie, a Ty sobie myśl, że jestem betonem ja również nie będę w takim razie przekonywał, bo argumentowanie przeciwko czemuś co jest stawiane na zasadzie "bo tak", mija się z celem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
argumentowanie przeciwko czemuś co jest stawiane na zasadzie "bo tak", mija się z celem...

hehe az taka naiwna nie jestem... przeciez nawet gdybym tu wyprodukowala pol strony to i tak by nie dotarlo zreszta wielu juz probowalo i jaki tego efekt?

srysli mam duzy szacunek do samej siebie i nie mam zamiaru tracic swojego cennego czasu na wyprowadzaniu z bledu randomow z neciku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oki elo, jak napisałem, nazywaj sobie interlokutorów betonem (zawsze to +50 do własnej zayebistości) nie podając przy tym argumentów... a propos betonu to multikulturalna lewica jest właśnie takim przewrotnym betonem, który jak na beton przystało zaprzecza prostej nauce, że tam gdzie na jednym terenie dwie duże grupy o zupełnie innych wartościach tam musi dochodzić do konfliktów.

jak na beton przystało, wszelkie fakty, statystyki policyjne, przestępstwa pokazujące opłakane skutki ich eksperymentów społecznych, brutalnie tuszują poprawnością polityczną i zaszczuwaniem ludzi którzy odsłaniają prawdę a nawet przewrotnie to ich nazywając betonem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
srysli mam duzy szacunek do samej siebie i nie mam zamiaru tracic swojego cennego czasu na wyprowadzaniu z bledu randomow z neciku

nic wiecej nie mam do dodania ale nie martw sie moze jeszcze znajdzie sie ktos kto zechce cie uswiadomic

pozderki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo, jeszcze? nie uświadomiłaś mnie przecież w żaden sposób...

i tak jak napisałem, nie ma sprawy, skoro nie chcesz tracić czasu to nazywaj betonem jak do tej pory, nie nalegam abyś postępowała inaczej, ani mnie to nie martwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie uświadomiłaś mnie przecież w żaden sposób...

a napisalam ze uswiadomilam? oczywiscie ze nie (widac to jak na dloni) czytaj ze zrozumieniem no

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hitler też kiedyś stwierdził, że ma zupełnie inne wartości niż cały świat i swoją złotą myśl w czyn przełożył. Podzielił (ulubiona działalność prawicy) ludzi na tych, którzy mają prawo żyć (rasa panów, aryjska <3) i na tych, którzy ulepieni są z gorszej gliny. Kto zna historię dojścia do władzy Hitlera ten wie, że ówczesny świat również nie dowierzał, że jego działania mogą przynieść ludziom zagładę, przez lata był marginalizowany, wyśmiewany, pogardzany (no zupełnie jak Kaczyński :)).

Kryzys imigracyjny przesłonił ludziom jasność myślenia. Przecież nawet na tak chorym forum nie ma już żadnej innej dyskusji politycznej, każda kwestia musi się wiązać z islamistami. PiS może urządzać sobie autokrację bez żadnych przeszkód, Rydzyk triumfuje, budżet to taki przyrząd z gumy, a słowo Naczelnika państwa (Jarka Kłamczyńskiego) staje się powoli dekretem. No, ale to wszystko nieważne, bo przyjdą imigranci, zgwałcą nam żony, mężczyzn zabiją, zaszlachtują świnki i inne wieprze, żeby przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł zeżarcia mięska.

Co do mediów, to jest ich całe mnóstwo. Jak ktoś chce, to może oglądać sobie na bieżąco te miliony scen gwałtów, obcinania głów, zabójstw. Co z tego, że to głównie ISIS, dla Polaka-kibola-katolika każdy imigrant to zaraza, którą należy tępić.

Oczywiście to tylko kilka przemyśleń, nie mam misji dziejowej, by polemizować tutaj z osobami, które po swojej aktywności forumowej z ostatnich dni powinny się w ogóle cieszyć, że ktoś jeszcze chce z nimi rozmawiać (a kobiety to już w szczególności).

Z radosnym pozdrowieniem! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, nie masz ochoty, ale jednak musiałeś włożyć kij w mrowisko i to w momencie kiedy już się rozeszliśmy z elo w swoje strony...

Oczywiście to tylko kilka przemyśleń, nie mam misji dziejowej, by polemizować tutaj z osobami, które po swojej aktywności forumowej z ostatnich dni powinny się w ogóle cieszyć, że ktoś jeszcze chce z nimi rozmawiać (a kobiety to już w szczególności).

ja się czasem wygłupiam, napiszę coś wulgarnie, jednak personalnie nie obrażam ani nie zachowuje się podle.

w dodatku kiedy przychodzi do dyskusji światopoglądowej to piszę zupełnie inaczej, znowu nie dostrzegasz tych niuansów i chciałbyś mnie zaszufladkować w przegródce "z tym nie należy rozmawiać" na podstawie jakichś tam wygłupów, które owszem mogły się nie podobać, ale to należy pisać tam a nie wyciągać z innych tematów i przytaczać do dyskusji w której to nie ma nic do rzeczy.

ale skoro już to zrobiłeś to ja Ci coś napiszę:

spójrz lepiej trochę na siebie, na te swoje śliskie, podłe zagrywki, jak słusznie ego zauważyła brak Ci dystansu do siebie, a do innych się czepiasz o bzdety, drwisz wykoślawiając fakty, umniejszając, szufladkując, stawiając w krzywym zwierciadle.

co gorsza, jak te fakty ktoś Ci sprostuje, to Ty jakbyś tego nie wogóle nie zauważał, dalej powielasz swoje kłamstwa na czyjś temat.

Sam przy tym nie odkrywasz swoich kart na tym forum gdzie ludzie się zwierzają, gdzie należne jest pewne wyczucie, zamiast tego bierzesz czyjeś odkryte karty wykorzystujesz je przeciw niemu, przeinaczając fakty i stawiając go w krzywym zwierciadle, okraszając to wszystko swoim cynicznym, głupio-mądrym stylem wypowiedzi.

Potrafisz nawet wyciągać czyjeś sprawy z innego forum i tutaj rozpowiadać, urządzając sobie na nich jakieś krzywe podśmiechvjki (tak postępowałeś wobec NN4V).

Ja się czasem wygłupiam, stosuje autoironie, czasem napiszę coś wulgarnie, czasem przekamarzam, ale nie posuwam się do takich podłości, więc może dlatego tak późno się zorientowałem i rozpoznałem, że Ty to robisz, bo to mi po prostu obce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla Polaka-kibola-katolika każdy imigrant to zaraza, którą należy tępić.

Jak czarny albo islamista to pewnie że trzeba. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jetodik, no bo dopiero wróciłem do domu, to kiedy miałem napisać! Biedna elo sama toczyła tutaj tę, z założenia skazaną na porażkę, walkę. Widzisz, człowiek jest jednak całością, nie ma tak, że jednego dnia jesteśmy prości do bólu, bez żadnej ogłady towarzyskiej, a potem chcemy, by traktowano nas poważnie. Zresztą ja przecież pisałem o merytorycznych kwestiach, związanych z bieżącą polityką, ale w ogóle się do tego nie odniosłeś. Uczepiłeś się jedynie ostatniego zdania, które było skierowane do Twojego zachowania - no to kto tu ma problem z dystansem?

Ego może zostawilibyśmy w spokoju, zdaję sobie sprawę, że jesteś pod jej urokiem (a właściwie "fenomenem"), ale pozwól, że ja nie będę go podzielał, a o rozhisteryzowanej nastolatce wolałbym zapomnieć (bo jest mi wstyd, że wdałem się w tak idiotyczną dyskusję). Co do nn4v, to miło, iż go wspominasz, bo jeździł po Tobie i ego, jak po łysej kobyle, rozumiem zatem, że możesz tęsknić. :> Tłumaczyłem, że spotkałem go w necie przez przypadek, gdy szukałem nowego awatara dla siebie i po prostu wyświetliło się, że został zbanowany - rzeczywiście wielka tajemnica i problem, aj.

Chciałbym jednak uzyskać jakieś merytoryczne odpowiedzi na polityczne pytania tudzież wątpliwości, które przedstawiłem. Koncentrowanie się na tym, że "kreowanie się na inteligenta" skończyło się tak, jak musiało (słoma z butów wyszła kilogramami, nie da się udawać cały czas), nie jest przedmiotem tego wątku. Jest jednak dość oczywiste, że gdy czyjeś poczucie smaku zostanie mocno naruszone (a moje zostało), to trudno o tym nie pamiętać przy okazji innych rozmów. Tym bardziej, że to Ty napisałeś tutaj pod moim postem, nie odnosząc się do tematu, tylko znów smęcąc o imigrantach. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai,

no faktycznie biedna elo, spokojnie sobie pisałem, zaczęła wyzywać od betonów za co ją pociągnąłem trochę za język i obwieściłem, że te puste hasełka nic nie wnoszą.

znowu bzdury, człowiek jest całością, blablabla... człowieku zrozum, to, że ktoś się wygłupia gdzieś tam w spamtematach nie czyni go niepoważnym w dyskusjach światopoglądowych gdzie przedstawia argumenty, trochę więcej elastyczności w podejściu do ludzi życzę i mniej zerojedynkowego myślenia,

jeździł po Tobie i ego, jak po łysej kobyle

raz coś tam napisał krytycznie do mnie i go zripostowałem, więcej nic nie było chyba, że o czymś nie wiem, ale już zrobiłeś z tego "jeździł po Tobie jak po łysej kobyle" - krzywe zwierciadło.

ale widzisz pomimo tej mojej lekkiej spinki z nim, potrafie być obiektywny i przyznać, że to Twoje opowiadanie o nim co on tam na innym forum, próby ośmieszenia go w ten sposób, to było nie fair, to, że za nim chodziłeś jak natręt juz pomijam...

stać Cię na taką obiektywność? jakoś nie zauważyłem, tych z którymi się spinasz przedstawiasz konsekwentnie jako najgłupszych z najgłupszych, a tych z którymi się klepiesz po pleckach wynosisz na piedestał.

to jest ten brak elastyczności.

ja się w jednym temacie mogę zgodzić np. z ego i pochwalić a w innym skrytykować, ostro kłócić jak nie raz na forum robiłem...

kreowanie się na inteligenta - kłamstwo powtarzane wbrew sprostowaniom (czyli właśnie to o czym pisałem w poprzedniej wypowiedzi), wcześniej już pisałeś, że mam się za niewiadomo kogo, że myślę, że jestem wielkim inteligentem, brednie niczym nie poparte powtarzane pomimo, że prostowałem.

o tym, że jestem inteligentny pisały mi 3 osoby z forum, zmęczona-wszystkim, moderatorka Monika i jeszcze ktoś nicka nie pamietam, oraz mówiły w realu 3 forumowiczki których nicka nie zdradzę, ja sam tak o sobie nigdy nie napisałem, wręcz przeciwnie, nieraz twierdziłem że nie jestem.

Tym bardziej, że to Ty napisałeś tutaj pod moim postem, nie odnosząc się do tematu, tylko znów smęcąc o imigrantach.

kolejne kłamstwo nie napisałem dzisiaj nic o imigrantach.

tak więc zabieraj swoją słome z butów, którą rozsypałeś, zabieraj swoje kłamstwa i zabieraj swoje krzywe zwierciadło w którym stawiasz innych.

a polityka? wstawiłem link ośmieszający Monikę Płatek i pochwałe Andrzeja Dudy, że zamiast robić z uczestników marszu niepodległości oszołomów jak poprzedni rząd, wysłał list pojednawczy do organizatorów i marsz był spokojny, da się? da się, ale oczywiście lewicowe pismaki i tak opluły ten marsz robiąc z tego coś straszliwego. wyraźnie nie w smak im było to, że marsz był spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[videoyoutube=H7Pi8zSS3l0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jetodik, po pierwsze, to :blabla: . Po drugie, moje uczucia wobec nn4v były odwzajemnione, więc trudno wykazać tu stronę bardziej aktywną (acz o nieobecnych się nie dyskutuje, mógłbyś sobie to zapisać w notesiku dobrych manier - jeśli jeszcze nie masz, to kup sobie zeszycik i pisz). Po trzecie, naprawdę nie interesuje mnie, kto uważa Cię za osobę inteligentną. :roll: A po czwarte, to Max Kolonko mówił też o imigrantach ("nawałnica muzułmańska" - on jest znany z niechęci do ludzi rasy czarnej i islamistów), czym m.in. motywował swoje poparcie dla dyktatorów, przemocy wobec inności, nacjonalizmu (Polska dla Polaków, Francja dla Francuzów). I po piąte. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

notesik dobrych manier, ble, może jeszcze poprawność polityczną mi tu zalecisz, Ty chyba na serio myślisz, że jesteś na jakimś bankiecie :mrgreen:

a tam w Twoim notesiku masz coś na temat stawiania ludzi w krzywym zwierciadle co tak uwielbiasz robić?

bardzo fajnie, że Cie nie interesuje kto uważa mnie za osobę inteligentną, przytoczyłem to w kontekście Twoich kłamliwych wpisów, że ja z siebie takiego robię.

akurat ten filmik co wrzuciłem nie dotyczył imigrantów, były tam jakieś wstawki, ale ja go wstawiłem w kontekście Andrzeja Dudy, więc tekst, że smęciłem o imigrantach był zwykłym kłamstwem

na temat PiSu się nie wypowiadam, uważam, że za wcześnie na to, ale z lubością podczytuje jak się tu wijesz z powodu ich rządów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Podsumowując czyli: nie rozumiesz słowa pisanego (kreowanie się na inteligentna nie oznacza, że piszesz tak o sobie - tego nawet elektroniczny papier by nie zniósł, po prostu bardziej wiarygodny stajesz się, gdy coś wciągniesz bądź wypijesz, wtedy jesteś sobą :)), nie rozumiesz bieżącej polityki, więc wolisz krzyczeć o nacjonalizmie i imigrantach, nie chcesz sobie stworzyć notesika dobrych manier ("ble"). ziew_1.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio widziałam ciekaw statystyki. Osoby odbywające kary wiezienia w większości głosowali na PO i lewice, a osoby które podczas wyborów byłe w szpitalach psychiatrycznych w większości oddali głos na prawice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na temat PiSu się nie wypowiadam, uważam, że za wcześnie na to, ale z lubością podczytuje jak się tu wijesz z powodu ich rządów :mrgreen:

Też mnie to bawi. Mam znajomą feministkę i zarazem Panią doktor na uniwerku. O jak lamentowała niedawno przed orędziem Dudy, a ja się naśmiewałem i pisałem Jej, że teraz się za nich nareszcie wezmą i się skończą gendery. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, nie krzyczałem tu o imigrantach (kłamstwo, pomimo sprostowania) tylko o Andrzeju Dudzie

a jak sobie wypije to się bawie i troluje, więc przeinaczasz, że staje się wtedy bardziej sobą (krzywe zwierciadło)

oj już nie szalej z tymi dobrymi manierami, wystarczy mi, że nie uciekam się do podłości, które u Ciebie widzę, np. takich żeś naigrywał się z problemu ego, a sam swoich kart nie odkrywasz tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oj już nie szalej z tymi dobrymi manierami, wystarczy mi, że nie uciekam się do podłości, które u Ciebie widzę, np. takich żeś naigrywał się z problemu ego, a sam swoich kart nie odkrywasz tu na forum.

Ale zajebałeś faila. :mrgreen:

Kto komu każe tutaj się spowiadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davin, nie rozumiesz, nikt nie każe ale forum ma taki charakter, że ludzie się otwierają i poruszają swoje delikatne kwestie, więc robienie sobie z tego jajec jest trochę nie fair.

to coś podobnego do wyśmiewania czyichś fot które ktoś wstawił, samemu nie wstawiając swoich.

nie lubie pseudoluzactwa czyli postawa typu: "pełen luzik jak żartujemy z ciebie, ale w kwestii moich spraw chodzimy na paluszkach, a najlepiej w ogóle się nimi nie podziele".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jetodik, no nie rozumiem. Forum jest publiczne więc każdy musi się liczyć że coś co napisze będzie użyte przeciwko. A twoja psiapsióła khalesia to niby co robiła? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davin, i tego nie pochwalałem wcale u niej, tylko ja traktuje człowieka wielowymiarowo i jak coś robi źle to jeszcze go nie skreślam jako całości.

nie no bez jaj, ja na pewno nie bede tak robił, forum daje taką możliwość, co nie znaczy, że to słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jetodik, bliżsi mi ludzie wiedzą o mnie dużo, wybacz, ale nie mam potrzeb ekshibicjonistycznych (rozumiem, że to kolejna z Twoich dewiacji? ;>) Nie przypominam sobie również bym wyśmiewał czyjąś chorobę, hmm. Jeśli chodzi o Twoją fenomenalną koleżankę, to jej pogardę dla własnej płci traktuję jako zaburzenie, bardziej w sensie oryginalności poglądów. Nie mam pojęcia o jej chorobach i nie chcę tego wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, nie zrozumiałeś ja nie pisałem, że należy się otwierać, ale że jak się tego nie robi i jest się wrażliwym na swoją prywatność to nie wykorzystywać czyichś delikatnych kwestii przeciwko niemu... no nie tylko o ego chodzi, weźmy choćby te głupio mądre sugestie, że moja wiara jest skutkiem ubocznym przyjmowania olanzapiny czy coś w tym stylu, wtedy nawet jeszcze mi to nie przeszkadzało, bo ja mam dystans do siebie, gorzej jak żartownisiem okazuje się ten kto go nie ma, bo wtedy to już cwaniakowanie. To tyle, z grubsza napisałem co chciałem i kończe offtopować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi