Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Jak w czerwcu PO świadome tego że zwycięstwo w wyborach parlamentarnych po przegranej Komora jest mało prawdopodobne zrobiło skok na trybunał. Chcieli zapewnić sobie ostatnia blokadę na zwycięski Pis obsadzajac go swoimi sędziemi. Media na ten temat wtedy się nawet nie zajaknely bo rzekomo nic się nie stało.Dziś Pis całą tą aferę chce naprawić i odkręcić machlojki PO to rezimowi pseudo dziennikarze krzyczą że to koniec demokracji..

bo telewizja u nas jest niemiecka. a , że niemcy w szczególności nie przepadają za pisem to i nagonka w TV i gazetach od niepamietnych czasow jest tylko na pis. swoja droga naprawde musze im pogratulowac, bo pomimo tak niesamowitej nagonki udalo im sie wygrac w wyborach.

platforma pomimo,ze miala za soba i media i gazety + roznych lobby i tak przegralo. przypuszczam ze gdyby wobec nich byla stosowana taka nagonka przez ostatnie 8 lat, jak na pis jest to nawet nie weszliby do sejmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PIS ma chorą obsesją antyniemiecką.Ciągłe wypominanie im wojny.Żałosne to i już banalne.

Zresztą obietnice PIS już się sypią.Warto poczytać, co wyjdzie z tym 500 zł na dziecko.Że emerytury mają być niższa.No,cóż wyszło Szydło z worka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ba, cała praca domowa odrobiona! A jak rzekł niedawno Jerzy Stępień, były prezes TK, to co się stało nie jest niczym nieznanym. Takie kryzysy konstytucyjne mamy na wschodzie Europy: na Białorusi, Ukrainie, Węgrzech, w Rosji. Wpisujemy się na listę tych państw.

I w ogóle sam pomysł uchwalania ustawy unieważniającej poprzednie uchwały jest nową jakością w życiu publicznym. Tylko nie wiem, czemu tak się ograniczyli, przecież przez ostatnich 25 lat nie było wolnej Polski, więc powinni wszystko unieważnić (oprócz złotego okresu z lat 2005-2007).

PiS poprowadzi nas do nowej, lepszej Polski! <3

I Ukraina w tym szanownym gronie! A przecież wg Michnika, od czasu załopotania nad Kijowem czerwono - czarnej flagi, Ukraina to ostoja demokracji. A reszcie się w mediach dostaje, bo nie kłaniają się światowej finansjerze.

Że PiS będzie szalało, to było do przewidzenia. Zrobili skok na TK, ale drogę ku temu utorowała PO chyba w czerwcu i wtedy liberalne media nie protestowały. Wolna Polska od 1989 roku to mit.

O KOD-zie powstają już piosenki :twisted: :

[videoyoutube=XkSOrBucUCM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tia, jak widzę wpolityce.pl, to odechciewa mi się już dyskutować. Szkoda, że nie wspominasz o tym, że w czerwcu PO powołało pięciu sędziów TK - profesorów, którzy nigdy nie byli posłami. Tymczasem teraz PiS chce powołać własnych posłów i senatorów na sędziów TK (i dodatkowo dał jedynie 24 godziny na zapoznanie się z życiorysami tych osób). Jeśli nie widzisz tutaj złamania zasad demokracji, to o czym tu pisać. To dopiero początek, a już było ułaskawienie Kamińskiego, teraz to.

I jeszcze wysuwają na mównicę sejmową Piotrowicza, prokuratora w stanie wojennym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, co wpolityce.pl ma do tego wszystkiego. Z ich kanału tylko pochodzi piosenka Makowskiego, napisana z humorem zresztą. Ja nie będę bronił PiS, bo nie popieram tej partii, natomiast pokazuję obłudę mediów mętnego nurtu i funkcjonariuszy frontu ideologicznego. :twisted:

PO widziała w czerwcu, że Bredzisław już popłynął i że stracą możliwość rządzenia w październiku, dlatego przepchnęli swoich do TK już w czerwcu, co powinno leżeć w gestii nowego rządu, wyłonionego w październikowych wyborach.

Piotrowicz powinien polecieć jako reżimowy funkcjonariusz, no ale przecież wolna Polska, Magdalenka, Okrągły Stolec i polityka grubej kreski pozwoliła takim jak on na miękkie lądowanie w III RP. Ale Piotrowicz to małe miki przy Banderosławie i jego okrzykach z upamajdanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

przypuszczam, że jakby pis robił DOKŁADNIE TO SAMO, co platforma&psl przez 8 lat... to ze strony platformy , komuchy i całej TV komentarze brzmiałyby non stop"zamach stanu" "do więzienia z nimi to przestępcy", "brak demokracji", "stan wojenny" , "komuna" . a nie... pis rządzi od 2,5 tygodnia i już lecą takie teksty :lol::lol::lol::lol:

w takich chwilach mam ochotę im odpowiedzieć:

d786412d969d737f2f0ecc1d484e28b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale PO,robiła to łyżeczką.A PIS od razu wali siekierą i kilofem.Tu,zadanie.Napiszcie,o co mi chodziło.Nagród nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo,ale co to salonowców.To przesada,obecnie salonowcy.Głosują na PIS.

A mnie przeraża,nasze społeczeństwo.Dla 500 zł,sprzedali nasz kraj.Oj,jeszcze im dzieci podziękują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, Jestem pewien, że Cię przekonałem i zagłosowałeś na PiS, a teraz się droczysz dla niepoznaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Prezydent (należałoby pisać małą literą) nawet nie udaje, że ma coś do powiedzenia w tym kraju. Przyjmuje ślubowania wybranych "członków" do TK nocą, załamka. Kurczę, że on w ogóle nie wstydzi się tego, że nic nie znaczy i musi spełniać polecenia Kłamczyńskiego, hmm.

A tu ładny tekst ("Washington Post": Kaczyński kłamie jak Trump):

"Kaczyński, jak Orban, jest produktem brzydkiego, przedwojennego populizmu, zamrożonego i zachowanego w okresie komunizmu. Populizmu, który łączy ksenofobię, antysemityzm, prawicowy katolicyzm i tendencje autorytarne" - przekonuje autor analizy."

http://www.rp.pl/Media/151139925-Washington-Post-Kaczynski-klamie-jak-Trump.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezydent (należałoby pisać małą literą) nawet nie udaje, że ma coś do powiedzenia w tym kraju. Przyjmuje ślubowania wybranych "członków" do TK nocą, załamka. Kurczę, że on w ogóle nie wstydzi się tego, że nic nie znaczy i musi spełniać polecenia Kłamczyńskiego, hmm.

Przecież on nic nie mówi tylko wykonuje rozkazy. :mrgreen:

PO robiła dokładnie tak samo

bonsai napisał(a):

Mała poprawka - teraz PiS przejmie wszystkie stołki, od woźnego w szkole do miłościwie panującego nam już, partyjnego prezydenta.

czyli to samo , co PO zrobiła 8 lat temu :)

Czyli pisiory też mogą? ;)

Muszą sprzątać po aferalach z PO.

Skoro obsadzenie stołków swoimi to sprzątanie to ładnie masz nasrane. ;)

Po przeczytaniu kilku stron i komentarzy dochodzę do wniosku że "wyborcy" pisu po prostu cieszą się jak dzieje się krzywda innej osobie. Bo kuźwa nie mogę pojąć co zmieni że zamkną jakiegoś polityka np. PO. Raczej nie będzie wam się lepiej żyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

bonsai, ja myślę, że jesteś tym typem osoby, której i tak nikt ani nic nie zadowoli, mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIS ma chorą obsesją antyniemiecką.Ciągłe wypominanie im wojny.Żałosne to i już banalne.

Zresztą obietnice PIS już się sypią.Warto poczytać, co wyjdzie z tym 500 zł na dziecko.Że emerytury mają być niższa.No,cóż wyszło Szydło z worka.

Ale takim zwykłym Niemcom często PiS się podoba bo jest przeciwko imigrantom, gejom i nie jest tak wypaczony poprawnością polityczną jak politycy niemieccy. A w ogóle cała ta afera z trybunałem mało mnie obchodzi, są ważniejsze rzeczy dla kraju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale takim zwykłym Niemcom często PiS się podoba

Pierwsze słysze. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ale takim zwykłym Niemcom często PiS się podoba bo jest przeciwko imigrantom, gejom i nie jest tak wypaczony poprawnością polityczną jak politycy niemieccy. A w ogóle cała ta afera z trybunałem mało mnie obchodzi, są ważniejsze rzeczy dla kraju.

ta afera powstała głównie dlatego, że pis coś zrobił. gdyby zrobiła to po, nowoczesna czy psl media się o tym by nawet nie zająknęły.

to takie proste, a ludzie łykają jak pelikany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ludzie łykają jak pelikany...

Jak na razie to ty i reszta fanatyków łykacie pisowski shit i się nim zajadacie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skad takie informacje? Ostatnio czytalam artykul (juz nie pamietam ale chyba w FZ ) i wcale pozytywnie o polskim rzadzie nie pisali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemiecka media to szaleją bardziej niż polskie w sprawie tego, co się w Polsce dzieje. Ale nie ma się co dziwić, teraz jest rząd, który tylko przed Amerykanami klęczy, to Niemcy wściekli. Wystarczy wejść w wyszukiwarkę takiej "Sueddeutsche Zeitung", wpisać "Kaczynski" i poczytać tytuły. :pirate:

Radziwiłł zapowiedział koniec finansowania in vitro i rozpoczęcie wspierania naprotechnologii. Następnym krokiem będzie wsadzanie do pieca na trzy zdrowaśki. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hans, przecież lepiej dać menelom kase i niech się rozmnażają zamiast normalnym ludziom. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wystarczy wejść w wyszukiwarkę takiej "Sueddeutsche Zeitung", wpisać "Kaczynski" i poczytać tytuły.

... I znac jeszcze niemiecki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Swoje osobiste cele podporzadkuje calkowice sluzbie spoleczenstwu " czyt. prezesowi

"Kierowalem sie przy tym wola nowo wylonionego sejmu, w którym Polacy pokladaja tak ogromna nadzieje na naprawe Rzeczypospolitej"

:hide:

Tło zajebiste... Grafik do dupy...ciekawe ile razy to nagrywali...ciemnogrod to kupi;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A teraz Sasin dodaje, że dzisiejszy wyrok TK mają za nic. Prezydent-klaun, demokracji nie ma. Jest PiS.

Radziwiłł zapowiedział koniec finansowania in vitro i rozpoczęcie wspierania naprotechnologii.

Gratulacje trzeba złożyć wyborcom PiS-u. Cały świat rozwija in vitro, a my cofamy się do Średniowiecza. A co do gazet, to chyba tylko na Węgrzech będą dobrze o nas pisać, żałosny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnialamdopisac...oredzie prezydenta. Nie wietzylam w to co slyszalam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi