Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, a jak nazwiesz osobę która nie lubi wszystkich partii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, a jak nazwiesz osobę która nie lubi wszystkich partii?
partiofobem, ale to dotyczy co najmniej połowy społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, nie bardzo, ja odesłałbym Jarka na emeryturę, a nie zabijał. To jednak jest różnica.

Sorry, ale prezydent ułaskawił Kamińskiego i nie pozwolił tym samym, by prokuratura/sąd mogły umorzyć śledztwo, dokonać kasacji wyroku. Czy uważasz, że tak powinno wyglądać państwo prawa i w związku z tym wykreowany przeze mnie scenariusz jest aż tak absurdalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, co do Kamińskiego to troche nie na miejscu. Co do prawego i sprawiedliwego prezydenta to śmiech na sali.

Włączyłem dzisiaj obrady i ręce mi opadły bo kuźwa w szkole jest więcej dyscypliny. Tam powinien być ktoś kto po łapach albo po łbach ich będzie napierdalał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Włączyłem dzisiaj obrady i ręce mi opadły bo kuźwa w szkole jest więcej dyscypliny. Tam powinien być ktoś kto po łapach albo po łbach ich będzie napierdalał.
będzie nowa forma PiSowskiej szkoły z kindersztubą to przyszłe pokolenie parlamentarzystów będzie prezentować inną jakość. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, dlaczego Ty jeszcze nie jesteś w polityce skoro nią żyjesz? :mrgreen: Wpadasz do roboty kiedy chcesz, wychodzisz kiedy chcesz no i śmigasz na telu albo śpisz kiedy chcesz. :great: A jaka kasa! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Samo desygnowanie człowieka z wyrokiem

abstrahując od absurdalności tej sprawy(w sensie nie widzę nic złego w przeprowadzeniu prowokacji dla dobra społecznego,w dziennikarstwie np. jest to jak najbardziej dopuszczalne, co gwarantuje ustawa o radiofonii i tv).jeśli komuś to nie pasowało to chyba tylko dlatego, że nie podobała mu się walka z korupcją w tym kraju(i w ogóle przestępczością). w sumie chyba nie przypadkiem w zakładach karnych większość "skazanych" to byli wyborcy PO. jak do tej pory Kamiński występował raczej w roli oskarżonego, aniżeli skazanego( wyrok nieprawomocny).nie dziwi mnie też , że został on wydany w trakcie trwania kampanii wyborczej.

w sumie to śmieszy mnie trochę hipokryzja polityków , którzy straszą "najazdem na chatę o 6 rano", bo za czasów Platformy takie "akcje" również miały miejsce [nawet , gdy nie było podstaw] ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zalezna, wiem, że wyrok był nieprawomocny, ale co to zmienia. Koordynatorem ds. służb specjalnych powinien być człowiek czysty jak łza. Tłumaczenie takich podstaw jest bardzo smutne, serio.

A argument o walce z korupcją (kto nie zgadza się na państwo bezprawia serwowane przez pis, ten jest za korupcją :roll: ) też już trąci myszką, przypomina raczej pis-owskie przekazy dzienne (rozsyłane do posłów, by wiedzieli co mówić w telewizorze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, ale idąc do sejmu możesz być mordercą. Kuźwa z tego co widziałem to w biedronce wymagają orzeczenia o niekaralności. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Davin, no i to jest porażką "systemu", jeśli już miałbym za coś karcić ten cały, polski grajdołek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bonsai, ale idąc do sejmu możesz być mordercą. Kuźwa z tego co widziałem to w biedronce wymagają orzeczenia o niekaralności. :mrgreen:
:lol: co tam rząd Biedronka to brzmi dumnie :lol:
carlosbueno, jak boga kocham! :D Ty masz już prawdziwą fiksację w związku z problemem uchodźców, przecież niedługo nawet w wątku "co dzisiaj na obiad" napiszesz, że najlepsza byłaby potrawka z islamisty.

Czyli mam rozumieć, że jak o 6 rano do Twych drzwi zapuka załoga dżi i zamkną pół Twojej rodziny (np. za to, że nie wierzysz w brednie smoleńskie lub brakuje Ci korzeni patriotycznych), to ja mam milczeć i odwrócić się na pięcie, bo teraz rządzi PiS i mogą robić co chcą? Cool. :great:

Carlos ma racje :D

zalezna, wiem, że wyrok był nieprawomocny, ale co to zmienia. Koordynatorem ds. służb specjalnych powinien być człowiek czysty jak łza. Tłumaczenie takich podstaw jest bardzo smutne, serio.

nie ma takich ludzi w polityce.

Nasz rząd to jeden wielki cyrk niestety

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
A argument o walce z korupcją (kto nie zgadza się na państwo bezprawia serwowane przez pis, ten jest za korupcją :roll: )jest smutny serio .

może gdyby naprawdę tak było i wszyscy Ci politycy na czele z sędziami byli tacy PRAWI to jeszcze by można było gdybać. Ale tak nie jest, w tym kraju syfu po pas...

btw. widzę, że po przejęciu władzy przez PiS, posłowie platformy ponownie jak lata temu dostali zbiorowej wścieklizny. Jak słucham wypowiedzi byłej premier Kopacz, albo Niesiołowskiego to wygląda to mniej więcej tak:

https://www.youtube.com/watch?v=KUcu-4Cbf-U :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

khaleesi, no mnie jest bardzo żal ludzi, którzy zginęli we Francji, w Norwegii (Breivik) i w każdym zamachu terrorystycznym, więc nie dogadamy się jakby.

A Ryszard Petru rzekł dzisiaj:

"Nie dacie rady sprawnie zarządzać Polską, jeśli nie zliczycie kosztów proponowanych zmian. Mam obawę, że w 100 dni puścicie nas z torbami – powiedział Ryszard Petru, przewodniczący Nowoczesnej o exposé Beaty Szydło."

:brawo:

A Sławomir Sierakowski:

- kto pisał to expose? (pyt. dziennikarza)

- Święty Mikołaj

- Jaki dałby mu Pan tytuł?

- Manifest Komunistyczny II

:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalezna, niedługo najwieksze kanalie będa rządzić a prawi obywatele w biedronkach, realach i innych tego typu przędsiebiorstwach hehe :D

bonsai, chcieli u siebie ciapatych więc pytanie brzmiało kiedy zacznie się a nie czy sie zacznie. To nie jest coś co było nie do przewidzenia. To było oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Davin napisał(a):

Jak byłaś tępa tak dalej jesteś. :bezradny:

bonsai, chcieli u siebie ciapatych więc pytanie brzmiało kiedy zacznie się a nie czy sie zacznie. To nie jest coś co było nie do przewidzenia. To było oczywiste.

Nie ludzie tylko rząd ale jesteś za głupia żeby to zrozumieć. ;)

Dziękuję! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Davin, niestety niewielu głupich ludzi jest w stanie uświadomić sobie to, że są głupi. Większość ma dumę albo zawyżoną samoocenę i nie ma szans, żeby to zrozumiały.. Nieważne, ile dostaną sygnałów z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Expose to był niemal narodowy socjalizm, ale tego chcą w swej masie Polacy zwykle mający lewicowe poglądy gospodarcze, marzący o państwie opiekuńczym a z drugiej strony akcentują swój patriotyzm i odrębność od lewicowo- liberlanego światopoglądu dominującego w tzw elitach i na zachodzie Europy. Według mnie PiS mówi to co chcą ludzie usłyszeć, ale wprowadzić to będzie ciężko zwłaszcza od strony ekonomicznej, naobiecywali gruszki na wierzbie i teraz będą chcieli to dotrzymać co albo skończy się większym zadłużeniem albo stopniowa rezygnacją i okrojeniem obietnic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Davin napisał(a):

Jak byłaś tępa tak dalej jesteś. :bezradny:

Nie ludzie tylko rząd ale jesteś za głupia żeby to zrozumieć. ;)

Dziękuję! :mrgreen:

A w rzadzie to nie ludzie? Kuzwa o rządzie pisze.A ty jestes nadal prymitywny jak byłeś.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A w rzadzie to nie ludzie? A ty jestes nadal prymitywny jak byłeś.

Jak zwykle dalej tematu nie łapiesz więc może zamilcz. ;) Tak jestem prymitywny. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davin, no akurat to ty się zbłażniłeś odpisałam na post bonsai który nie ma wspólnego nic z tym co ty napisałes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Davin, no akurat to ty się zbłażniłeś odpisałam na post bonsai który nie ma wspólnego nic z tym co ty napisałes.

To akurat ty robisz odkąd pamiętam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davin, ja pierdole mowa była o mariuszu kamińskim i o tym, że został ułaskawiony i jak działa nasz pojebany rząd i że w zwykłej biedronce wymagają niekaralności a ja zażartowałam, ze biedronka jest bardziej prawa tekstem,[ ze biedronka to brzmi dumnie} ale kuzwa nie zczajone zostało trudno. widze ze wam sie nudzi i grupowo lepiej dowalić. Dziękuje już wiem, ze nie ma co zagladać do tego forum. EOT.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

khaleesi, w końcu jestem prymitywny. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

"Na swym pierwszym posiedzeniu we wtorek komisja sprawiedliwości i praw człowieka wybrała jednogłośnie Stanisława Piotrowicza z PiS na stanowisko przewodniczącego. (...) W listopadzie 2001 roku Stanisław Piotrowicz, będąc prokuratorem w Krośnie, umorzył postępowanie wobec proboszcza Tylawy, podejrzanego o molestowanie seksualne dzieci. Piotrowicz tłumaczył, że czyny księdza nie miały podtekstu seksualnego. Zachowanie duchownego według prokuratora miało być wyrazem ojcowskiej czułości duchownego a nawet jego... zdolności bioenergoterapeutycznych. Piotrowicz powoływał się na zeznania, wedle których że jeśli dziecko bolał brzuszek, to po dotknięciu przez księdza ból znikał."

:105: , znakomity wybór. No i najlepsze życzenia dla księdza, przejawiającego tak ciepłe uczucia ojcowskie. :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi