Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Bo jest obleśną, grubą, obłudną i głupią wieśniarą, może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z tego, że była wprowadzona rotacyjność, skoro parie opozycyjne nie miały swoje przeowdniczącego. Więc jak to nazwać? teraz jest przynajmniej transparentność, rządze ja, ja jestem odpowiedzialny. A taka manipulacja, że jest niby możlwiość, która to możliwość nigdy nie jest wykorzystywana, to właśnie jest opium dla ciemnych wyborców PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
napisze mi ktoś dlaczego Pawłowicz tak dziwnie się zachowywała jak na koncercie? bo nie jestem w temacie.

Nie ma co, ją powinien ktoś przebadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

no neon potwierdziłeś, że PiS może Ci nasrać na talerz a i tak będziesz opowiadał jaki to smaczny pudding czekoladowy zjadłeś :D

Z tego co słyszałem, to...

tata, a Marcin powiedział, że słyszał jak jego tata mówił, że słyszał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może odniesiesz sie do argumnetów, czyli rzeczy najistotniejszych, zamiast skupiać sie na dyrdymałach? Naprawde nie chce mi sie zniżać do tego poziomu,choć dzięki tobie i tobie podobnym mam już sukcesy na tym polu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Prezydent Duda ułaskawił właśnie Mariusza Kamińskiego i podległych mu funkcjonariuszy cba. Brawo, on nawet nie udaje, że jest aparatczykiem partyjnym. A pis-owcy i tak powiedzą, że nic się nie stało. No, ale oni stanowią większość osób, która nie rozumie "Wiadomości", więc trudno się dziwić. Szkoda demokracji tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To może Ty się neon choć raz odniesiesz do faktów, tym razem zrobię to za Ciebie, ale więcej się nie ośmieszaj wypowiedziami na wzór swoich idolów z PiSu, którzy też rzucali na prawo i lewo kłamliwymi, zasłyszanymi najwyraźniej w kościele informacjami

Co z tego, że była wprowadzona rotacyjność, skoro parie opozycyjne nie miały swoje przeowdniczącego. Więc jak to nazwać?

Ostatnim przewodniczącym Komisji KKS był Janusz Krasoń, poseł SLD od 1999 r. W demokratycznej Polsce zawsze było tak, że każdy klub parlamentarny miał przez pewien czas przewodniczącego komisji ds. służb specjalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

poprawka, wg sejm.gov.pl ostatnim rotacyjnym przewodniczącym jest aktualnie inny poseł SLD. Zmiany są (tzn. za niedługo były) co około pół roku i trochę brak regularnych wiadomości kto w jakim czasie przewodniczył, co nie zmienia faktu, że obejmował ją każdy ze składu komisji (która właśnie została też zmniejszona z 9 do 7 posłów) i z każdej partii w sejmie, np. z PiSu poseł Marek Opioła był szefem komisji od lutego do sierpnia 2013, co ciekawego pojawiają się informacje, że teraz zostanie właśnie jej stałym szefem :brawo:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duda dzisiaj ułaskawił cztery osoby... łaskawy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
12219402_481417365371679_8832514419554413821_n.jpg?oh=27164e6ec512a786b4399e578ebbaeb8&oe=56F4E841

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komisja to ciało opiniotwórcze, więc nikt za nią nie będzie umierał. Dlaego TVN nie robi z tego wielkiego halo. Zreszta uważam że całą odpowiedzialność za służby powinna brać partia rządząca, tak żeby nie było wątpliwość o winie.

Kolesiostwo w partii to normalna sprawa, uprawiają ją wszyscy, natomiast PO kolesiowała sie także z ludzmi ze swiata biznesu. Co potwierdza m. in. podsłuchana rozmowa Sikorskiego i Kulczyka, w której była mowa o prywatyzacji państwowej spółki ;)

A Michał Kamiński to odpowiednia osoba, aby koorydnować służbami, podobno on kolegów prawie w ogóle nie ma, nawet w partii, więc trudno na niego wpływać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezydent ułaskawił skazanych w procesach politycznych. Ma do tego pełne prawo i nie podoba się to tylko tym, którzy go nie wybrali (czyli mniejszości). Większość wyborców tak chciała, tak wybrała i się z tego cieszy.

Toż Sąd I instancji stwierdził brak znamion przestępstwa. Dopiero sędzia wskazany palcem (wbrew regułom) do procesu skazał Mariusza Kamińskiego i jeszcze zwlekał miesiącami z uzasadnieniem wyroku, aby ten nie mógł się odwołać.

Doprawdy chore, aby taka Sawicka została uniewinniona za przyjmowanie walizek z łapówkami, a ten, który walczył z korupcją miał wyrok.

Poza tym jak minister ma sprawować swój urząd będąc skazanym i nie mając z tego powodu wglądu do tajnych dokumentów.

A zresztą z taśm:

CUDBsKCWsAEs-3T.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolesiostwo w partii to normalna sprawa, uprawiają ją wszyscy
+
Poza tym jak minister ma sprawować swój urząd będąc skazanym i nie mając z tego powodu wglądu do tajnych dokumentów.
=

[videoyoutube=CExlwc5DSpM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
=

To może podpowiedz, jak w obliczu choćby zagrożenia terrorystycznego służby specjalne mają funkcjonować bez swojego koordynatora, który nie ma wglądu do akt wywiadowczych?

Czy interes bezpieczeństwa państwa ma być podporządkowany chlipiącym przegranym?

To najlepsza obsada i to w tej kolejności:

Macierewicz

Kamiński

Waszczykowski

Za 4 lata wybory komu się nie spodobają te rządy, ten zmieni zdanie, a na razie figa z makiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga !!! Ostrzeżenie !!!!!!!!!!!!! Nadchodzą złote czasy :mrgreen: będziemy bogatsi od Norwegów.Szydło cuda obiecuje ;)

Tak jak Tusk w 2007 roku.Hura !!!!!!!! Bogaci będziemy.Tylko,ile z tego wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwaga !!! Ostrzeżenie !!!!!!!!!!!!! Nadchodzą złote czasy :mrgreen: będziemy bogatsi od Norwegów.Szydło cuda obiecuje ;)

Tak jak Tusk w 2007 roku.Hura !!!!!!!! Bogaci będziemy.Tylko,ile z tego wyjdzie ;)

Jeśli będzie spełniona choć 1 obietnica, to i tak wyjdzie więcej niż Tuskowi, który spełniał obietnice na opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe to expose to festiwal obietnic bez pokrycia, trzeba będzie ostro pieniędzy nadrukować żeby to spełnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Samo desygnowanie człowieka z wyrokiem na stanowisko koordynatora służb specjalnych dyskwalifikowałoby rząd (w normalnym, cywilizowanym państwie). Usprawiedliwianie ułaskawienia Kamińskiego jest żałosne i tyle. To po prostu nie powinno się nigdy wydarzyć. No, ale to pewnie tylko początek odnowy moralnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, Nie wiem kto jest bardziej cywilizowany może Angela Makrela zapraszająca nieograniczona ilość uchodźców i krępująca wolność wypowiedzi krytyczną wobec multi kulti. A PiS niech przejmie pełną władze wtedy będzie rozliczony ze wszystkiego bez żadnego tłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuźwa tak oglądam przemówienie kaczora i mi się jakoś skojarzyło.

tumblr_m98q61Krzz1qbguy8o1_250.gif

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, jak boga kocham! :D Ty masz już prawdziwą fiksację w związku z problemem uchodźców, przecież niedługo nawet w wątku "co dzisiaj na obiad" napiszesz, że najlepsza byłaby potrawka z islamisty.

Czyli mam rozumieć, że jak o 6 rano do Twych drzwi zapuka załoga dżi i zamkną pół Twojej rodziny (np. za to, że nie wierzysz w brednie smoleńskie lub brakuje Ci korzeni patriotycznych), to ja mam milczeć i odwrócić się na pięcie, bo teraz rządzi PiS i mogą robić co chcą? Cool. :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, jak boga kocham! :D Ty masz już prawdziwą fiksację w związku z problemem uchodźców, przecież niedługo nawet w wątku "co dzisiaj na obiad" napiszesz, że najlepsza byłaby potrawka z islamisty.

Może któryś mu coś strasznego zrobił. Co się chłopaka czepiasz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czyli mam rozumieć, że jak o 6 rano do Twych drzwi zapuka załoga dżi i zamkną pół Twojej rodziny (np. za to, że nie wierzysz w brednie smoleńskie lub brakuje Ci korzeni patriotycznych), to ja mam milczeć i odwrócić się na pięcie, bo teraz rządzi PiS i mogą robić co chcą? Cool.

Wierzysz tym bredniom lewicowo- liberalnych elit, wcale nie jestem fanem PiS ale straszenie takim czymś jest niedorzeczne, można krytykować PiS i nie mam nic przeciwko ale nie mówmy że oni są gorsi od Hitlera i Stalina. A PiS niech rządzi zobaczymy czy to PO tak krępowało nas rozwój że jesteśmy tacy biedni, wątpię w to ale wielu fanatyków PiS w to wierzy i się okaże że jednak to była ściema i przejrzą na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi