Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A w dodatku Radziwiłł znowu zdradził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

[attachment=0]Resized_12193311_824830297629762_3130379322462340189_n.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kopacz po raz kolejny się skompromitowała swoim na szczęście już ostatnim wystąpieniu jako premier. Który to raz słyszymy że żyjemy w eldorado i najszybciej się rozwijającym kraju świata i że rządy PiS zagrożą demokracji, chyba nie wyciągnęła wniosków z tegorocznych porażek bo takie właśnie przemówienia i postawa spowodowała porażkę PO.

Zresztą czego się spodziewać po politykach skoro chyba 4 osoby dostały się sejmu dzięki posiadaniu nazwisko Duda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak, dała dzisiaj ciała, zbyt agresywna była, choć merytorycznie nie mogę się do niczego przyczepić w sumie. No, ale ona jest już marginalizowana, Sławomir Neumann został przewodniczącym klubu PO. On jest zupełnie nijaki, PO się kończy, mam nadzieję, że Nowoczesna ją zastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam aż Kopaczowa z córką wyjedzie do Kanady a może i lepiej nie, bo im dłużej ona będzie w PO tym bardziej tej partii będzie spadać.

A na Petru to liczę tylko w jednej sprawie że zabierze się za przywileje mundurowych i innych grup choć sam nic nie zdziała bo cała reszta jest temu przeciwna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Kobra" Kopacz nie mogła się powstrzymać i na sam koniec swojego urzędowania musiała jadowicie ukąsić. Niedobrze, że Neumann zostałem szefem klubu PO, Kopacz pogrążała by Platformę o wiele skuteczniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ona zagrała tak mocno, żeby pokazać się jako silny przywódca przed wewnętrznymi wyborami jej partii i w ten sposób ugrać kilka dodatkowych punktów, co jej się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

neon, widziałem tylko fragment w którym nic strasznego nie było. Wydaje mi się że to ta niekończąca się wojna miedzy tymi partiami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Myślałam, że Ewa Kopacz podczas swojego wystąpienia podsumuje swoje "rządy" wykazując sukcesy ew. porażki. Niestety usłyszeliśmy tylko standardową mowę nienawiści. I ten tekst " nie pozwolimy na zniszczenie polskiej demokracji". Ona chyba ma coś nie tak z głową...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślałam, że Ewa Kopacz podczas swojego wystąpienia podsumuje swoje "rządy" wykazując sukcesy ew. porażki. Niestety usłyszeliśmy tylko standardową mowę nienawiści.

Ile ty żyjesz na tym świecie że tej popisowej wojenki nie kumasz? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja czekam aż Kopaczowa z córką wyjedzie do Kanady a może i lepiej nie, bo im dłużej ona będzie w PO tym bardziej tej partii będzie spadać.

A na Petru to liczę tylko w jednej sprawie że zabierze się za przywileje mundurowych i innych grup choć sam nic nie zdziała bo cała reszta jest temu przeciwna.

Ewa Kopacz nie wyjedzie do Kanady , Ewa Kopacz ma już ciepłą posadkę w Brukseli za przytakiwanie Angeli Merkel w kwestii imigrantów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ona chyba ma coś nie tak z głową...

POWIEDZIAŁA ZDROWA :DDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewa Kopacz nie wyjedzie do Kanady , Ewa Kopacz ma już ciepłą posadkę w Brukseli za przytakiwanie Angeli Merkel w kwestii imigrantów.

Proponuje Kopacz umieścić w ośrodku dla uchodźców, może by ją jakiś niezaspokojony Abdul wykorzystał, choć nie wiem czy aż tak zdesperowani są żeby taka paskuda ich zainteresowała. Ja póki co czekam na obiecany koniec demokracji i doczekać się nie mogę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje Kopacz umieścić w ośrodku dla uchodźców, może by ją jakiś niezaspokojony Abdul wykorzystał, choć nie wiem czy aż tak zdesperowani są żeby taka paskuda ich zainteresowała. Ja póki co czekam na obiecany koniec demokracji i doczekać się nie mogę. :mrgreen:

Ja myślę, że by się nadała. Przecież nielegalni hołdują zasadzie "potwór nie potwór, byle tylko miał otwór", co udowadniają odbywając stosunki seksualne z rurami wydechowymi i kozami. Natomiast miejsce Kopacz jest w areszcie wydobywczym, ale jak słusznie tu zauważono, ma już zapewnioną ciepłą posadkę w Brukseli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślałam, że Ewa Kopacz podczas swojego wystąpienia podsumuje swoje "rządy" wykazując sukcesy ew. porażki. Niestety usłyszeliśmy tylko standardową mowę nienawiści. I ten tekst " nie pozwolimy na zniszczenie polskiej demokracji". Ona chyba ma coś nie tak z głową...

Lepiej bym tego nie ujął... :great:

Tam toczy się już otwarta wojna o przywództwo. Schetynowcy wzięli się do roboty i to widać.

Kopaczka myślała że jak z mownicy znowu skrzyczy Pis to zostanie szefem klubu i utzyma swoje przywództwo w PO. Nic bardziej mylnego bo zarówno ona jak i pseudo prezydent Komorowski przez mowę nienawiści e stosunku do PiSu zamiast rządzenie oba wybory przegrali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz potrzebne są bezlitosne czystki w sądownictwie, prokuraturze, mediach publicznych, samorządach, urzędach.

Oprócz płonących stosów - publiczne chłosty, pręgierze, dyby.

Zamknięcie granic wzorem Węgrów.

Dobrze o zmianie w Polsce świadczy kwik niemieckich mediów. Czyż to nie oni po naszym wejściu do UE przez 7 lat blokowali możliwość legalnej pracy zarobkowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz,to wszyscy będą patrzeć PIS,na łapki ( kacze ?) jak,tylko coś im się nie uda.Jak,tylko coś źle zrobią.Będzie cudownie,już czekam na pierwsze wpadki kaczej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ojciec lat 61 powiedział.Że oni wszyscy przed wyborami obiecują złote góry,potem o tym zapominają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

[videoyoutube=PrA9w1NB22c][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co słyszałem, to za PO była rotacja, ale tylko taka, która odpowiadała tej partii. Więc co to za demokracja? to jest kolejna gierka elit politycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak, no wiemy, że różne rzeczy zdarza Ci się słyszeć, ale tutaj Brejza pokazał czarno na białym całą pis-owską hipokryzję, z Pawłowicz zrobił idiotkę (choć ona sama z siebie ją robi), a Szydło ładnie wytknął typowe dla tej partii zakłamanie. Czyli miała być wielka odnowa moralna, a jest jawne szydzenie sobie z ciemnego ludu (wyborców pis-u). :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisze mi ktoś dlaczego Pawłowicz tak dziwnie się zachowywała jak na koncercie? bo nie jestem w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi