Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz do składu rządu:

Hm....no jako tako, ale można było wziąść więcej fachowców typu Szałamacha lub Waszczykowski niz partyjnych klakierów typu Błaszczak czy Gliński.

Gigantyczna porażka z Macierewiczem jako szefem MON. Jego raczej należałoby do ministerstwa psychiatrii i chorób urojonych niż do rządu. No ale cóż reżim dzieki tej głupiej decyzji będzie miał pożywkę na PiSie.....

Po owocach pozanamy nie po nazwiskach. Cieszy powrót Ziobry czy Kamińskiego co może zapewnić walkę z korupcją i wszystkimi złodziejstwami poprzedniej ekipy. IV RP idzie po was drodzy Panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Po prostu maciek, "wziąść" to Ty mógłbyś słownik do celi, bo najpierw przyjdą po bogatych! Jak pomyślę ile ustawionych przetargów jest w Wielkiej Czwórce, to aż włos się na głowie jeży... A Ty, jako kierownik, pewnie się pod nimi podpisywałeś. :(

""Szefem służb został przestępca. Ministrem sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, którego cud uratował przed Trybunałem Stanu. Antoni Macierewicz objął stanowisko szefa MON, choć trzy czwarte narodu uważa go za niepoczytalnego."

Gowin był dziś dobry w komentarzu. :D Rzekł, że on uważa, że jeszcze będzie szefem MON, ale na razie wziął sobie Szkolnictwo Wyższe. Wspaniały człowiek, wszędzie go chcą, a on sobie wybiera. Taki człowiek renesansu. <3

I jeszcze Kempa. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Realizacja programu PiS "500 zł na dziecko" może wymagać "pewnego kwotowego" zwiększania deficytu budżetowego - przyznał kandydat PiS na ministra finansów Paweł Szałamacha.

który tu debil stękał, że PO zostawiło ogromny deficyt, który PiS będzie łatać, ta banda ćwierć-mózgów pogłębi go wspierając wiejskich alkoholików dzieciorobów, to jest dramat, słusznie ktoś tu stękał, że powinna pozostać informacja kto na kogo glosował, chętnie bym sobie za dwa lata ponapier*** drewnianym krzyżem w puste łby wyborców PiSu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Antoni Macierewicz objął stanowisko szefa MON, choć trzy czwarte narodu uważa go za niepoczytalnego.

3/4 narodu czy telewizja, która całe życie taki kreuje jego wizerunek hmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Realizacja programu PiS "500 zł na dziecko" może wymagać "pewnego kwotowego" zwiększania deficytu budżetowego - przyznał kandydat PiS na ministra finansów Paweł Szałamacha.

który tu debil stękał, że PO zostawiło ogromny deficyt, który PiS będzie łatać, ta banda ćwierć-mózgów pogłębi go wspierając wiejskich alkoholików dzieciorobów, to jest dramat, słusznie ktoś tu stękał, że powinna pozostać informacja kto na kogo glosował, chętnie bym sobie za dwa lata ponapier*** drewnianym krzyżem w puste łby wyborców PiSu

dzisiejsi wiejscy alkoholicy nie mają kobiet zwykle, albo są w takim wieku, stanie że nie mogą mieć dzieci a ich wcześniej zrobione dzieci żyją z samotnymi matkami lub będącymi w innych związkach. Zresztą dawanie pieniędzy alkoholikom ma tez i swoje plusy i tak połowa wróci do państwa w akcyzie, i oni zwykle krótko żyją i nie stanowią balastu emerytalnego ,zresztą zwykle im się żadne emerytury nie należą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie jestem pijakiem,a mimo to dostaje rentę.
no widzisz, ale wkurza mnie takie demonizowanie że te 500 zł trafią tylko i wyłącznie do wiejskiej patologii. Trochę mam kontaktu z ów patologią i naprawdę niewiele tam dzieci to zwykle samotni faceci których nikt nie chce, niektórzy mają dzieci ale wychowuje i utrzymuje je tylko matka bo ich dawno pogoniono i żyją na garnuszku rodziców albo w ogóle nie wiadomo z czego ale też nie z socjalu zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, nie, no trafią też do Giertycha, który dostanie 1500 zł. Przyda się mecenasowi, on ledwo wiąże koniec z końcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antoni Macierewicz objął stanowisko szefa MON, choć trzy czwarte narodu uważa go za niepoczytalnego.

3/4 narodu czy telewizja, która całe życie taki kreuje jego wizerunek hmm

Dokładnie, wystarczy przeczytać jego historie za prl, ile razy był aresztowany, jakie akcje organizował, czy był internowany, żeby przyznać że Macierewicz nigdy nie chciał złego dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, nie, no trafią też do Giertycha, który dostanie 1500 zł. Przyda się mecenasowi, on ledwo wiąże koniec z końcem.
ja bym te 500 zł jak już dał tylko na nowo narodzone dzieci jako zachętę dla rozrodczości a nie jako element polityki socjalnej, oczywiście podniosło by się wielkie larum ale przecież chodzi nam o wydźwigniecie się z dołka demograficznego i dofinansowanie istniejących dzieci temu nic nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciarewicz szefem MON Matko Boska Przenajświętsza Panienko :hide:

30521b8ba95fd67bb395674423a4dd5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale przecież chodzi nam o wydźwigniecie się z dołka demograficznego i dofinansowanie istniejących dzieci temu nic nie pomoże.

Chyba, że te istniejące, dofinansowane dzieci , same zaczną robić dzieci zmotywowane kaszą manną z nieba. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale przecież chodzi nam o wydźwigniecie się z dołka demograficznego i dofinansowanie istniejących dzieci temu nic nie pomoże.

Chyba, że te istniejące, dofinansowane dzieci , same zaczną robić dzieci zmotywowane kaszą manną z nieba. :D

też taka opcja istnieje :mrgreen: w takim UK bardzo popularna no ale tam dostają dużo więcej niż 500 zł. I tak znając życie to te 500 zł dostaną rodziny o bardzo niskich dochodach i zacznie się kombinowanie jak było i jest w przypadku stypendiów na studia gdzie dziwnym trafem student przyjeżdzający na wykładem Mercem dostaje stypendium socjalne bo rodzice zarabiają po 200 zł na głowę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już w plugawych platformowych na szczęście post rządowych mediach rozlala się fala hejtu dla nowego rządu zanim został jeszcze powołany.

Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się masowe zwolnienia rezimowych dziennikarzy z TVP.

W końcu mam polski rząd a nie rząd zdrajców w Polsce. :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie jestem pijakiem,a mimo to dostaje rentę.
no widzisz, ale wkurza mnie takie demonizowanie że te 500 zł trafią tylko i wyłącznie do wiejskiej patologii. Trochę mam kontaktu z ów patologią i naprawdę niewiele tam dzieci to zwykle samotni faceci których nikt nie chce, niektórzy mają dzieci ale wychowuje i utrzymuje je tylko matka bo ich dawno pogoniono i żyją na garnuszku rodziców albo w ogóle nie wiadomo z czego ale też nie z socjalu zwykle.

Ja bym chciał,by te pieniądze dostali tylko najubożsi.Dlaczego,ma dostać Anna Mucha,która jest bogata i ją stać na wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak samo,PiS hejtował PO.PIS robił,to samo,co teraz PO.

Zgadzam się z tym w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
:D, dobra kobieta. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiało grozą. Kaczyński mówi o ostatecznym zwycięstwie.

Szef PiS zapewniał, że nie chodzi o odwet, ale o przyzwoitość i sprawiedliwość. „Wierzę, że będzie ona przywrócona – najpierw tym jednym aktem, a później kolejnymi. Wierzę, że dojdziemy do prawdy, my Polacy, sami. Nie potrzebujemy zewnętrznego wsparcia. Polska sama musi dojść do prawdy o Smoleńsku. Powstały warunki, by do tej prawdy doszła! Dlatego nie czas jeszcze na podziękowanie. Czas na dalsze marsze, czas na to, by ciągle zabiegać o ostateczne zwycięstwo” - zakończył Jarosław Kaczyński.

Ostateczne zwycięstwo - Endsieg - https://pl.wikipedia.org/wiki/Endsieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Naprawdę nikt nie widzi, że PiS to ukryta opcja krzyżacka? Zwycięstwo ponad wszystko, z krzyżem na sztandarach, a na czele wojsk Macierewicz z gębą jak ostatni potomek von Jungingenów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi