Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

haha lewaki do paki :D

miód na moje serce i maść na mój odbyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wyłącznie wierzący powinni wobec tego korzystać ze wszelkich dni wolnych od pracy wynikających ze Świąt katolickich, z niedzielą włącznie.

Okazałoby się wówczas, że odsetek wierzących jest zastanawiająco wyższy od tych- z dupy wziętych- 20 %

Intel, znowu przynudzasz , nie wiesz ze jest coś takiego jak kodeks pracy, który określa, w jakie dni i w jakim czasie pracownik ma pracować ? A dni świąteczne ustala sejm z tego co pamiętam, wiec powyższe uwagi kieruj do tej instytucji, już widze jak Pisuary ustalają B. Narodzenie albo niedziele dniem roboczym :lol: Ja bardzo chętnie pracowałabym np. w poniedziałek Wielkanocny, zamiast przymusowo kiblowac w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wygrales zegar z kukułką :uklon:

Czyli ten bezpieczny azyl w Szwajcarii? Zimno, drożyzna, Schweizerdeutsch niezrozumiały, a poza tym tamte ludy od setek lat w izolacji żyły i spółkowały ze sobą przy zbyt bliskim stopniu pokrewieństwa, dlatego mogą być niebezpieczni. :P

nie, to synek będzie mnie rozpieszczał obiadkami :105:

O Ty niewdzięczna! Ale sama tego chcesz, a ja już zadbam o to, żeby na talerzach nic nie zostawało. :D

okazyja z matka ? :zonk:

Szwajcaria nie takie rzeczy widziała. :pirate:

muslimy trzymane krótko, pajaki w normalnych wielkosciach, zima zależy od wysokości n.p.m. Zaczynaj załatwiać te prześladowania, trzeba wykorzystać istniejący klimat polityczny :comone:

Spokojnie, musimy poczekać, aż nowa władza się ukonstytuuje, bo teraz jak zacznę załatwiać, to nas gotowi na stosie spalić.

No i jeszcze zapomniałem zapytać, czy ta adopcja mnie przez Ciebie będzie równała się możliwości dziedziczenia przeze mnie Twojego majątku? :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zimno, drożyzna, Schweizerdeutsch niezrozumiały, a poza tym tamte ludy od setek lat w izolacji żyły i spółkowały ze sobą przy zbyt bliskim stopniu pokrewieństwa, dlatego mogą być niebezpieczni. :P
Zimno i ciemno to jest w Polsce, a nie w kraju graniczacym z Italią :mrgreen: a tubylcy mówia kilkoma jezykami i przy malej ilości miejsca zdatnego do zamieszkania nauczyli się ze sobą dogadywac, dosłownie i w przenosni.
Szwajcaria nie takie rzeczy widziała. :pirate:
odcięci od świata musieli sobie jakos radzić :mrgreen:
No i jeszcze zapomniałem zapytać, czy ta adopcja mnie przez Ciebie będzie równała się możliwości dziedziczenia przeze mnie Twojego majątku?
dżentelmeni nie mówią o pieniądzach :nono:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Neon - pozwole sobie odpowiedzieć na post który był z 20 stron temu : jak dla mnie owymi cymbałami są korwiniści i kukizowcy ;) .Wolałbym Sejm z lewicą i Millerem od Sejmu opanowanego przez prawicowych szaleńców.

Miller juz nic nie wnosił w tym sejmie, zajmował sie jedynie mordowaniem abmitnych i zdolnych, przy tym, lewaków, którzy mogliby mu w przyszłości zagrozić w dzierżeniu władzy. On sam, już dawno nie patrzył na parlamentaryzm jako powołanie, tylko łatwe koryto i fajna, bez stresową zabawe. Tak naprawde będąc za pozostaniem SLD i Millera w sejmie, byłeś przeci lewicy. Zobaczysz w przyszłych wyborach, jak wyskoczy jakaś fajna, wnosząca świeżość alternatywa dla lewej strony sceny. Kukiz mówi dużo mądrych rzeczy,tylko Ty go nie słuchasz.

On będzie na 100% najbardziej kreatywną opozycją. On chce zmiany obecnego systemu, JOV jest jednym z pierwszy kroków,następne napewno sie pojawia, ma jeszcze czas chłopak. No i bankierów nazywa po imienu, banksterami :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miód na moje serce i maść na mój odbyt

Nie zazdroszczę Ci hemoroidów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aaa byłem na wyborach i zagłosowałem... oczywiście nie na PISiorów. A swoją drogą niska była frekfencja na wyborach około 51%

Dlatego praktycznie każdy głos się liczył dwa razy 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyklopka, nie bardzo rozumiem dlaczego każdy głos liczył się podwójnie :bezradny: Nie kumam :-|

Na POwców też nie zagłosowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zimno i ciemno to jest w Polsce, a nie w kraju graniczacym z Italią :mrgreen: a tubylcy mówia kilkoma jezykami i przy malej ilości miejsca zdatnego do zamieszkania nauczyli się ze sobą dogadywac, dosłownie i w przenosni.

To osiedlimy się tam, gdzie używają retoromańskiego. Wtedy codziennie będę się mógł z nich naśmiewać, że już ich tak mało na świecie zostało. A w ogóle to ten kraj powinno się zgermanizować i byłby spokój. :D

dżentelmeni nie mówią o pieniądzach :nono:

Ja to ze wsi jestem i dżentelmena raz w gazecie widziałem, widać, że to miastowi do tej kliki należą, tfu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2009 roku, gdy cały świat pogrążony był w kryzysie. Mogliśmy pójść drogą Grecji wówczas, ale na szczęście rządziło PO, a nie PiS. Teraz dostało im się m.in. za to, że próbowali ograniczać deficyt.

hahahahhaahha

Bzdrura na bzdurze bzdurą pogania. Nie raz słyszałem w reżimowych paskudnych platformerskich liberalnych mediach, że Polska ma dlatego dodatni wzrost gospodarczy w czasie kryzysu bo PO i Tusk obronili kraj przed kryzysem. No większej głupoty rządowe tuby propagandowe nie głosiły od 8 lat ich rządów, a głosiły wiele.....

Platofrma, jak słusznie zauważył J. Gowin przez cały okres swoich rządów nie interesowała się ani gospodarką, ani ekonomią, ani PKB, ani czymkolwiek. Zajmowali się wyłącznie sobą tj. kto jakie stanowisko weźmie, gdzie i jaki przetarg jest do "załatwienia" i co zrobić by utrzymać się jak najdłużej przy korycie nie robiąc zupełnie nic poza podwyższaniom podatków od czasu do czasu tak by Obywatele się nie skapneli za bardzo.

8 lat kradli, niszczyli i dorabiali się na Polsce. Te wybory i wybory prezydenckie pokazały, że choćby TVN dwoił się i troił w swoich kłamstwach zwykli Polacy nie dają się już na ciepłą wodę w kranie nabrać. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Po prostu maciek, brakowało mi Ciebie! :105: Widzę, że urojenia i nienawiść wobec tvn-u w pełnej krasie. :> Jako przedstawiciel elity (długo Cię nie było, więc prognozuję, że zostałeś przynajmniej wiceprezesem jednej ze spółek big4) powinieneś się raczej zamartwiać, bo PiS nadchodzi i... wyrówna. :D Nie ma chyba partii o bardziej socjalistycznej polityce, zresztą symptomatyczne jest to, że posługujesz się frazesami, zamiast odnieść się do konkretnych propozycji PiS-u, kierujących nasz kraj w stronę bankructwa. :bezradny:

Gowin to śmieć, jeden z najbardziej śliskich polskich polityków. Szydło powiedziała, że on będzie szefem MON-u, a tymczasem dwa dni temu Gowin rzekł: "Wiem, kto będzie ministrem obrony, ale tego nie ujawnię". Czyli typują zapewne Macierewicza, w końcu muszą mu coś dać za głosy upośledzonego elektoratu. Kiepski autorytet sobie znalazłeś! :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że strach przed rządami PiS narasta, w polskojęzycznych gazetach piszą o Kaczyńskim i PiS jakby władze przejęli Hitler z NSDAP. Z drugiej strony wyznawcy PiS i obłąkańczy krytycy PO uważają że teraz jak pousuwa się ludzi PO od władzy to staniemy się z dnia na dzień rajem, wg mnie mylą się obie strony ani nie będzie tak tragicznie i demokracja nie upadnie ale też nie będzie żadnego cudu.

A odnośnie tytułu GW sprzed tygodnia o upadku demokracji to czemu jeszcze GW istnieje i czemu cenzorzy pozwalają na antypisowskie publikacje skoro demokracja przestała istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś w Kawie Na Ławę.Ciekawa wymiana zdań,w sprawie 500 zł na dziecko.Pitera,jakaś pani z Nowoczesnej,oraz Selin mówili na temat 500 zł na dziecko.Biedny Selin.Zamiast mówić merytorycznie zaatakował,prywatnych przyjaciół Pitery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszą rzeczą w tych wyborach jest całkowita anihilacja Lewicy.

Brak Begowskiego Biedronia i zadymiarzy typu Palikot cieszy. Miller to chociaż miał klasę i kulturę.

Tylko czekać jak PO już całkowicie i nieodwracalnie zostanie nową skorumpowana kawiorowa lewicą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedroń z tego co wiem,jest prezydentem Słupska.Już tłumaczyłem,że lewica to nie tylko posłowie i posłanki.To,też normalni ludzie.O poglądach lewicowych.W internecie jest kilka stron lewicowych,a czy PO jest tak bardzo lewicowa ? No,nie wiem.Niesiołowski,Biernacki,Radziszewska ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No to pięknie.

Minister Obrony Narodowej - Antoni Macierewicz (a miał być Gowin, pamiętacie konferencję Szydło?) :hide:

Minister Sprawiedliwości - Zbigniew Ziobro :hide:

Koordynator ds. służb specjalnych - Mariusz Kamiński, skazany na 3 lata więzienia oraz 10-letni zakaz zajmowania stanowisk publicznych za nadużycie prawa przez CBA w sprawie afery gruntowej (wyrok nieprawomocny) :hide:

Naprawdę gratuluję wyborcom PiS-u. :great: Powinni nas wywalić z NATO, choć w sumie nie muszą tego robić, i tak nikt nie będzie chciał współpracować z kimś takim, jak Macierewicz. Tragedia narodowa, jak bum cyk cyk. :bezradny:

Jedyny plus w tym rządzie, to Anna Streżyńska (cyfryzacja).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
76yOmKS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czego ministrem będzie Jarosław Kaczyński :mrgreen: chyba będzie nową wersją Piłsudskiego który będzie rządził bez formalnych funkcji.

Naprawdę gratuluję wyborcom PiS-u. :great: Powinni nas wywalić z NATO, choć w sumie nie muszą tego robić, i tak nikt nie będzie chciał współpracować z kimś takim, jak Macierewicz. Tragedia narodowa, jak bum cyk cyk.
też nie znoszę Macierewicza i jego fobicznej antyrosyjskości ale skoro islamistyczna i łamiąca na każdym kroku prawa człowieka Turcja jest trzymana w sojuszu to Polska też będzie trzymana jako przeciwwaga dla Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze widzieć i wiedzieć że rządzą też swoi :pirate: ,2020,amfce na prezydenta,albo choć na któregoś ministra :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Passenger, ty już lepiej podawaj swoje i moje IP,jak się sami podłożymy to może kominiarze wpadną o 7:00 nie o 4:00 .

Bonsai i rajben też naturalnie,hurtowo.

A w środę relacja z inkwizytorium po przesłuchaniu,bez fot bo to zbyt brutal bydzie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszy już oszołom Macierewicz niż Ukrainiec Siemoniuk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Lepszy już oszołom Macierewicz niż Ukrainiec Siemoniuk.

Trochę jak wybór pomiędzy gównem o kolorze a gównem o kolorze . Dalej żresz gówno, więc żaden to wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi