Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Użyj czasem mózgu. Polska jest państwem świeckim, czyli tak naprawdę wierzący mogliby mieć swoje święta, ale bez żadnych dni wolnych z nich wynikających. To, że mamy tu pokaźną sektę niczego nie zmienia, tu nie panuje prawo katolickiego szariatu.

Bardzo dziwne. To jakim w końcu Polska jest państwem? Świeckim, czy wyznaniowym? Bo odnoszę wrażenie że interpretacja tej odpowiedzi zależy u ciebie od okoliczności pisania kolejnego niespójnego merytorycznie posta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Naucz się czytać. (cytować też)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
INTEL 1, Nie jestem wyborcą pełowców ani lewicy. Zgadzam się jedynie z obiegową opinią, że PiS pod względem obyczajowo-moralnym to konserwa

Ja jako "kryminalista" i "margines" nie mogę być wyborcą PISu....

Tym nie mniej ta "konserwa" jest w stanie nas uchronić skutecznie od tego, do czego doprowadziły wieloletnie europejskie, laickie rządy liberałów i lewaków. Zachłysnęli się modelem państwa laickiego, bezwyznaniowego i usilnie takowy model wszelakimi sposobami uskuteczniali. Efekt jest odwrotny od zamierzonego. Miast katolickiego "średniowiecza" mają zaczątki islamskiej epoki kamienia łupanego.

Życie nie toleruje pustki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Naucz się czytać. (cytować też)

Co nie tak z cytowaniem?

A tak w ogóle to ostatni raz się do mnie personalnie zwróciłeś.

I pomyśl dobrze, zanim coś jeszcze napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tym nie mniej ta "konserwa" jest w stanie nas uchronić skutecznie od tego, do czego doprowadziły wieloletnie europejskie, laickie rządy liberałów i lewaków. Zachłysnęli się modelem państwa laickiego, bezwyznaniowego i usilnie takowy model wszelakimi sposobami uskuteczniali. Efekt jest odwrotny od zamierzonego. Miast katolickiego "średniowiecza" mają zaczątki islamskiej epoki kamienia łupanego.

Życie nie toleruje pustki.

W tej kwestii trudno się nie zgodzić. Lepiej mieć na podwórku katolickie "średniowiecze" niż zgotowany przez kozojebców szariat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Brawo, potrafisz edytować!

Skąd wiesz, że ostatni raz?

To ty pomyśl i jednak weź do serca tę uwagę o czytaniu. Za ciężko? Mam pisać w stylu "kali jeść, kali pić"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brawo, potrafisz edytować!

ja też potrafić, a Ty nie potrafić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja jako "kryminalista" i "margines"

O, choć jeden merytoryczny post! Tylko nie wiem po co te cudzysłowy, wszak nie używasz ironii tylko prawdę o sobie piszesz. :roll:

Według inteligentnych inaczej, pełowskich trolli o orientalnie brzmiących nickach, przez ostatnie osiem lat żyliśmy w szokująco prężnie działającej gospodarce, ktora cudownie uniknęła światowego kryzysu dzięki dalekowzroczności jaśnie nam panujących.

Ktoś o tak znacznej atrofii neuronów, spowodowanej ciągłym chlaniem, nie powinien raczej używać słów: inteligencja, mądrość. Czuć tu wielki zgrzyt. Zatem uciekaj z domu, otwórz kolejną butelczynę, gdyż już 15 dochodzi i bądź dumny, że głosowałeś na PiS. Ja jestem, przeczuwałem, że właśnie takich wyborców ma ta partia. :uklon:

Rządy PO niemal od początku naznaczone były światowym kryzysem gospodarczym, to nie są spekulacje, tylko fakt. Być może świat zza krat utrudnia dostęp do informacji, ale nie można się tym tłumaczyć. :( Mimo iż nie przekłada się to na zarobki i ogólne zadowolenie części obywateli, to wiele ekonomicznych wskaźników pokazuje, że całkiem nieźle sobie radzimy, również pod względem długu publicznego wobec PKB.

2dea0bb3e66db1-645-310-0-0-853-410.png

PO już odeszło, zobaczymy co będzie w kolejnych czterech latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
.... i bądź dumny, że głosowałeś na PiS. Ja jestem, przeczuwałem, że właśnie takich wyborców ma ta partia.

Ja jako "kryminalista" i "margines" nie mogę być wyborcą PISu....

Jak widać lewacka sperma wpompowana w odbyt na mózg ci się już rzuciła i korelacja informacji pomiędzy siatkówką a ośrodkowym układem nerwowym została w znaczący sposób zaburzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ale ja nie wierzę w te słowa, intelku. :> Nie wiem, co dziś brałeś i czy jesteś trzeźwy, może po prostu zapomniałeś już na kogo głosowałeś. Zresztą to cecha wielu osób, które po prostu nie chcą przyznawać się do głosowania na PiS. I potem wychodzi na to, że ta partia jest niedoszacowana. :(

Poza tym, co za różnica, czy PiS, czy Kukiz albo inni faszyści. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bonsai, co Ty tak bardzo lubisz walkę z wiatrakami? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Davin, jaką walkę? Kolega ciągle mnie zaczepia, może to jakaś ukryta słabość, nie wiem. Od czasu, gdy napisał w kilku wątkach (jakaś nerwica natręctw czy coś), że jestem "opłacanym pełowskim trollem", staram się go ignorować, ale ciągle pragnie uwagi. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
bonsai, intelek coś ma niezły ból dupy. :mrgreen:

No przecież kryminał .. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale ale to pewnie nie koniec cyrku i już pisuar szykuje przeciąganie sprawy żeby ustanowić własną wykładnię prawa

Pewnie nie bo po co zajmować się aktualnymi sprawami jak lepiej się cofać w czasie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ffecb2a90ede9e.png

Polaków nie obchodzi dług tylko zarobki a z tymi jesteśmy daleko w tyle i długo będziemy. Nieważne kto będzie rządził i tak

Polskę czeka masowa migracja i depopulacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
:D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, weź proszę pod uwagę, że wolną Polskę mamy od 26 lat (a według PiS-u dopiero od 25.10.2015 r.), gospodarka rynkowa miała w tym czasie swoje wzloty i upadki, nie wiem skąd to oczekiwanie, że w tak krótkim czasie będziemy drugą Szwajcarią. Porównujmy się z pomarańczowym kolorem, a nie z zielonym czy niebieskim. Chyba że chcesz tylko pomarudzić, to ok. Zawsze można spiąć poślady i wyruszyć na zachód w poszukiwaniu szczęścia (przypominam tylko, że np. w takiej Francji jest pełno islamistów, więc cholery byś dostał!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

INTEL 1, jakie leki/suplementy teraz bierzesz, że w tak piękny, kreatywny, innowacyjny sposób możesz opisywać w zawoalowany sposób namiastkę pseudogróźb karalnych? :mrgreen: Pytam całkiem serio. Czy może to taka wrodzona zdolność kognitywna, out-of-box?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, weź proszę pod uwagę, że wolną Polskę mamy od 26 lat, gospodarka rynkowa miała w tym czasie swoje wzloty i upadki, nie wiem skąd to oczekiwanie, że w tak krótkim czasie będziemy drugą Szwajcarią. Porównujmy się z pomarańczowym kolorem, a nie z zielonym czy niebieskim. Chyba że chcesz tylko pomarudzić, to ok. Zawsze można spiąć poślady i wyruszyć na zachód w poszukiwaniu szczęścia (przypominam tylko, że np. w takiej Francji jest pełno islamistów, więc cholery byś dostał!).

Niby tak ale Korea Południowa pod koniec lat 80-tych była na poziomie ówczesnej Polski a dziś jest daleko w przodzie. Postkomunistyczna Słowenia już dogoniła wiele krajów południa Europy choć Słowenia to był taki polski Śląsk gdzie był najmocniejszy przemysł na Bałkanach. Ale zawsze można się pocieszyć że nie skończyliśmy jak Ukraina gdzie zarabia się 200-400 zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgłoszono to na milicję i w ciągu godziny miała ową milicję pod drzwiami.... Skoro milicja może, to inni, niejednokrotnie bardziej oblatani również mogą.

Ty też się cofasz wczasie jak pisiory?

… truchło jednak już trochę struchlało i zdjęcie usunęło.

Czyżby truchło również zaczęło poznawać internet?

A co taki kozak jesteś że go przez neta chciałeś straszyć? ;)

carlosbueno, co ta tabelka niby pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi