Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=GXAEIPoxNew][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla niezorientowanych:

http://www.gintrowski.art.pl/gintrowski/24,artykuly,spiewam_w_drugim_obiegu.html

Przemysław Gintrowski: – O niezbyt dobrej porze się umówiliśmy, gdy wychodziłem z domu, właśnie zaczynała się komisja śledcza Czumy.

Kusiło pana, żeby zostać przed telewizorem?

Zdarza mi się rzeczywiście siedzieć przed telewizorem i… denerwować się. To przyzwoity człowiek z dobrym życiorysem, ale w tej chwili zupełnie nie po tej stronie stanął, po której powinien, zupełnie nie mogę tego zrozumieć, co go zawiodło w to miejsce, w którym jest. Zwłaszcza ze względu na ten jego życiorys.

To znaczy po której powinien stać stronie?

Po stronie PiS i tych środowisk, które chciały naprawdę zmieniać Polskę. Uważam, że w momencie, kiedy PiS był przy władzy, była ona sprawowana lepiej i miała jakiś cel, próbę zerwania z postkomunizmem. Boli to tym bardziej, że Czuma jest jednym z ludzi symboli, którzy zwykle wyznaczali azymut tej godnej, niepodległościowej strony. Dziś zupełnie się zagubił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To porównywanie cierpień opozycji, działaczy Kodu itp do tego czego doświadczała solidarność czy ludzie jawnie krytykujący ówczesny system jest żenujące. Rozumiem że można PiSu nie lubić, ale po co zaraz robić z siebie męczenników i bronić jeszcze przywilejów ubeckich odwołując się do dawnej solidarności. Ludzie to widzą i jak widać po sondażach i liczbie protestujących tego nie kupują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korwin,powiedział ,że zabieranie emerytur to draństwo.Alem,rozumiem ma wrócić komuna.Wszystkim po równo :smile: z tym,że nawet w Chinach już tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Korwin,powiedział ,że zabieranie emerytur to draństwo.Alem,rozumiem ma wrócić komuna.Wszystkim po równo :smile: z tym,że nawet w Chinach już tego nie ma.
W Chinach emerytury mają tylko zasłużeni członkowie partii, reszta musi liczyć na dzieci.

Stare polskie komuchy mówią że za 2 tysiące nie da się wyżyć, inni dostają czy zarabiają mniej i jakoś żyją, niech trochę pocierpią choć to żadne cierpienie ale dla tych co dostawali naście tysięcy to może i tak, niech poczują jak żyje szary człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie to bolszewizm.Zrównać wszystkich w biedzie.

Jakiś wszystkich, garstka komunistycznych esbeków to nie wszyscy. Jedni ludzie pracowali ciężko fizycznie przez 50 lat i dostawali nawet 10-krotnie mniej niż funkcjonariusze ówczesnego systemu których głównym zadaniem oprócz donoszenia było chlanie w pracy i na zebraniach partyjnych :mrgreen: W ogóle to jestem zwolennikiem emerytur obywatelskich czyli jednakowych dla każdego co znaczy że niskich, a jak ktoś chce więcej niech sam oszczędza, no i rzecz jasna eutanazji na życzenie dla takich jak ja np którzy jeśli jakimś cudem dożyją starości nie będą mieli za co żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi