Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Wybory parlamentarne 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, kto ma w tych wyborach największe szanse?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.... :shock:

Jakoś mała aktywność w wątkach politycznych forum odkąd wziąłem sobie od niego jako taki urlop....

Może to i lepiej bo przez politykę ludzie się tylko kłócą. Jeden jest za tym ktoś inny za kim innym, jeszcze ktoś w ogóle nie głosuje.

W wyborach prezydenckich widać że Naród przejrzał na oczy. Taśmy reżim same załatwią. Będzie dobrze :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do sejmu wejdą PO,PIS,SLD,PSL.Kto wygra nie wiem ? Przestaje już powoli kochać PO.Ale nie lubię PIS.Nie wiem na kogo.Ale PO,SLD,PSL.Mogą nas uchronić przed falą nacjonalizmu i faszyzmu ze strony ugrupowań skrajnych.Te wyboru chyba wygra PIS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygrają PiSiorki, Kukiz. Nowoczesna i PSL będą miały umiarkowane wyniki. Największym przegranym będą PO i SLD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PiS wygra ale nie zdobędzie jakiegoś super wyniku 30- parę procent. PO koło 20% a partia Kukiza to największa zagadka może mieć i 25% jak i 10%. PSL wejdzie fuksem jak zwykle a SLD będzie na granicy progu zapewne. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIS musi wygrać!

skończa sie w końcu łapówki w szpitalach

Akurat na to partie polityczne wpływu nie maja, nie przeceniajmy roli polityków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIS musi wygrać!

Akurat na to partie polityczne wpływu nie maja, nie przeceniajmy roli polityków.

A to akurat nieprawda. Za PiSu mało kto był na tyle odważny by brać łapówki. Bali się władzy bali się policji a przede wszystkim CBA. Był ogólny klimat strachu do brania łapówek i tak powinno być. Od lekarza przez urzędnika do ministra np lipca. Nikt nie był bezpieczny jeśli brał w łapę. Stąd zwyczajnie bano się brać. Tak powinno być w uczciwym państwie.

Platforma jak przejęła władze odwróciła to do góry nogami czyniąc z Polski lidera rankingu wśród europejskich krajów pod względem korupcji. CBA ma związane ręce co stwierdza Wojtunik na taśmach. Kamińskiego natomiast skazali za ściganie korupcji dając sygnał kraść można, łapać złodzieji już nie. Do takiego upadku moralne doprowadziła platforma. Jest o wiele razy gorzej jak za SLD w czasach afery Rywina. Ile miliardów ukradziono czy ktoś się doliczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura !!!!!!!!!!!! Mnie żaden lekarz nie prosił NIGDY o łapówkę.A PIS idzie do koryta.Jak każdy z nich.Jak PO,SLD,PSL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

detektywmonk, lewacka swinia co z Grodzka za reke w paradzie chodzi i pali krzyze tfu tfu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw co mógłby Ci lekarz zaproponować z twoimi dochodami, w ramach łapówki, przesunięcie o 3 miejsca w kolejce? hahaha. jednak niektózy to naprawde zycie znaja tylko z ksiązek. U lekarzy za pieniądze pod stołem załatwia się 1000000 różnych spraw od zwolnienia lekarskiego, po rente, kończywszy na poważnych zabiegach operacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

neon, ile trzeba zaplacic za rentke obojetnie na co :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, bo będe musiał Cię zabić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIS musi wygrać!

A to akurat nieprawda. Za PiSu mało kto był na tyle odważny by brać łapówki. Bali się władzy bali się policji a przede wszystkim CBA. Był ogólny klimat strachu do brania łapówek i tak powinno być. Od lekarza przez urzędnika do ministra np lipca. Nikt nie był bezpieczny jeśli brał w łapę. Stąd zwyczajnie bano się brać. Tak powinno być w uczciwym państwie.

Platforma jak przejęła władze odwróciła to do góry nogami czyniąc z Polski lidera rankingu wśród europejskich krajów pod względem korupcji. CBA ma związane ręce co stwierdza Wojtunik na taśmach. Kamińskiego natomiast skazali za ściganie korupcji dając sygnał kraść można, łapać złodzieji już nie. Do takiego upadku moralne doprowadziła platforma. Jest o wiele razy gorzej jak za SLD w czasach afery Rywina. Ile miliardów ukradziono czy ktoś się doliczy?

Nie masz na to żadnych dowodów, wątpię w to że w jakimś powiatowym szpitalu branie w łapę było uzależnione od tego kto rządzi, tak było jest i będzie i nie ważne czy rządzi PiS, SLD czy PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
detektywmonk, lewacka swinia co z Grodzka za reke w paradzie chodzi i pali krzyze tfu tfu :D

Nie chodzę na parady, Grodzka mnie nie interesuje,jak co to bardziej Nowacka Barbara.Bo i ładna i fajnie gada.A kto palił krzyż.No chyba amerykańscy rasiści,przed domami czarnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem ciekaw co mógłby Ci lekarz zaproponować z twoimi dochodami, w ramach łapówki, przesunięcie o 3 miejsca w kolejce? hahaha. jednak niektózy to naprawde zycie znaja tylko z ksiązek. U lekarzy za pieniądze pod stołem załatwia się 1000000 różnych spraw od zwolnienia lekarskiego, po rente, kończywszy na poważnych zabiegach operacyjnych.

Masz jak widzę marne doświadczenia z medycyną.Szkoda,że musisz załatwiać wszystko za kasę.Problem, nie jest tak duży jak próbujesz go wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon, ile trzeba zaplacic za rentke obojetnie na co :D[/quote

Dla twojej wiadomości, do renty nie płaciłem, ani złotówki. Nikomu,mam nadzieje,że to zrozumiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak co to bardziej Nowacka Barbara.Bo i ładna i fajnie gada.
może ona powinna zostać przywódczynią lewicy i zastąpić tego starego piernika Millera bo z nim to raczej progu nie przekroczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówię, że wszystko załatwiam u lekarza kasą i że wszyscy lekarze biorą. zresztą nie mam zamiaru tu się spowiadać, i sam pod sobą dołki kopać. Wiem jaka jest rzeczywistość. Ty wiesz swoje i niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z Twojej wypowiedzi tak mogło wynikać.Że każdy lekarz bierze.Otóż, jest to problem, dawania lekarzom prezentów.Pamiętam,ze 20 lat temu.Jak w moim mieście pacjenci nosili lekarzom podarunki.To wódkę,to domową kiełbasę.Jak ja mojej psycholog zaniosłem słodycze. To myślałem,że mnie zabije.Dziś tego nie robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten proceder nadal istnieje choć w znacznie mniejszym stopniu. I jeszcze wpychanie "swoich" w kolejki. Mam przykład z życia i to niedawny. Mojego szwagra znajomy ma dziewczynę, która załatwiła chłopakowi pakiet badań w szpitalu wojewódzkim, wszystkie badania miał w jeden dzień za free. Ona sama pracuje w tym szpitalu, ale na jakims mało waznym stanowisku. Inni to musieliby czekać miesiącami,a za niektóre badania zapłacić :)

Nie badzmy naiwni. W urzedach pracy jest podobnie z przyznawaniem funduszy unijnych, tez znam pare przykładów,jak te pieniadza sa marnotrawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to po co ludzie,to lekarza chodzą z głupotami ? Idą bo raz zakaszlali,lub boli palec.Przez nich się robią kilkometrowe kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też racja, ale w sumie oni płacą pieniądze na opieke zdrowotną, więc nalezy im sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi