Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa!Pomocy!


KAMILA.STROZYNSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam 24 lata juz w trakcie liceum miałam lęki o swoje zdrowie wtedy myślałam,że mam guza mózgu(miałam oczywiście wszystkie objawy)okazało się po rezonansie,że guza nie ma i objawy troche mineły..Niestety lęki nawracają mam ciągłe uczucie,że ktoś mnie śledzie,że w nocy jak śpie ktoś woła mnie pod oknem.Mam częste paralize senne a ostatnio w pociągu dostałam ataku lęku obawiałam się ,że karetka nie dojedzie do mnie jak mi się coś stanie i wtedy lęk nabrał na mocy.Boje się proszę doradzcie co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

umówiłam się do psychiatry we środę,karetki nie było ponieważ lęk opanowałam w taki sposób,ze zaczęłam szybko grać na telefonie i powoli zaczeło mijać najgorzsze jets to uczucie takiego jakby oszalałego lęku,ze nie wiem przez chwilę kim jestem i co robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boję się troche przyjmować leki,że będę otumaniona itd...:(ale już sobie z tym nie radzę...

Najpierw spróbuj. Jeśli uboki będą zbyt uciążliwe, zawsze będziesz mogła odstawić.

 

tak schizofrenii się boję....

Pamiętaj: schizofrenik nie boi się, że ma schizofrenię. On nie ma wglądu w swoją chorobę i prędzej powie, że wszystko z nim w porządku, a to reszta mu coś wmawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×