Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica prośba o pomoc


Snake100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać z jakich chorób mogą nerwice i zaburzenia lękowe wynikać ? Co warto zbadać by wiedzieć że zaburzenia nie wynikają z przeżyć z przeszłości tylko innych dolegliwości.

Teraz trochę o moich dolegliwościach:

Nerwica i zaburzenia osobowości zauważyłem po zerwaniu z narkotykami.Odbyłem roczną terapię w ośrodku uzależnień jednak nie dała żadnych rezultatów jeśli chodzi o emocje.Ani ja nie wiedziałem dlaczego się źle czuje ani terapeutka nie potrafiła mi za bardzo pomóc.Wykluczam głód bo poradziłem sobie z uzależnieniem.

Z objawów somatycznych mam dzwonienie w uszach,potliwość rąk,napady bezdechu sennego.Jeśli chodzi o emocje to ciągłe napięcie którego nie mogę zrozumieć skąd się bierze i co czuję.Po prostu przewlekłe złe samopoczucie domyślam się że mieszanka złości,smutku,lęku.Czasem mam tak że spotkam kogoś kogo lubię niby jest wszystko ok a bez powodu potrafi mi sie pogorszyć do tego stopnia że szwankuje mi mimika twarzy i robię jakieś głupie miny,unikam kontaktu wzrokowego i najchętniej to bym uciekł. Bardzo przeszkadza to w przeżywaniu radości czy chociażby nawet przebywaniu w towarzystwie czując się swobodnie.Jestem samotny i unikam związków :/

Dodam że pochodzę z domu w którym był alkohol i nie bardzo umiałem się dogadywać z rodziną kiedy byłem dzieckiem.

Mam umówione 2 wizyty u specjalistów żeby zbadać szumy w uszach oraz bezdech senny.Gdyby się okazało że nic nie znajdą to gdzie dalej szukać by się upewnić że terapie czy psychiatra są zbędni ?

Co sądzicie o irdynologu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zdiagnozowac nerwice trzeba zrobic pakiet badan, morofologia, OB, laryngolog, okulista, neurolog, kardiolog. Jak sa dobre to na 100% nerwica. Moze nerwica wspolistniec z innymi chorobami, np. tarczyca lub nadcisnienie. A do irydologa chcesz to idz, ale dla mnie to bez sensu, zamiast z oka czytac to sie lepiej przebadaj dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,znajoma mi powiedziała o pewnej irdynolog która jej powiedziała o wszystkim bez wywiadu co jej dolega więc pomyślałem że może to lepsze od badań.

Mam wizytę pierwszą u laryngologa a kolejną w poradni chorób płuc w związku z szukami w uszach i bezdechcem nocnym.Gdyby tam nic nie wyszło to dalej udać sie do rodzinnego i poprosić o skierowania na wyżej wymienione badania czy od razu do psychiary ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,znajoma mi powiedziała o pewnej irdynolog która jej powiedziała o wszystkim bez wywiadu co jej dolega więc pomyślałem że może to lepsze od badań.

Mam wizytę pierwszą u laryngologa a kolejną w poradni chorób płuc w związku z szukami w uszach i bezdechcem nocnym.Gdyby tam nic nie wyszło to dalej udać sie do rodzinnego i poprosić o skierowania na wyżej wymienione badania czy od razu do psychiary ??

 

dobry psychiatra i tak sie pyta czy były te wizyty u lekarzy i badania. Jak były wizyty i badania dobre to wtedy to nerwica. Przebadac sie nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×